Reklama

Hydrokéla - kam v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 24.01.17 21:15
Hydrokéla kam v Praze

Ahoj, poradíte mi, kam se synem (3,5 roku) v Praze s hydrokélou? Jsme mimopražští, ale dětská doktorka nám doporučovala Motol nebo Bulovku, máte prosím někdo konkrétní zkušenosti?

Reklama

Reakce:

mktka80
Povídálka 13 příspěvků 24.01.17 22:12

Ja byla pred 4 roky s petimesicnim synem v Motole. Mel obri oboustrannou hydrokelu. Pristup doktoru i sestricek na detske chirurgii byl velmi profesionalni a mily. Syn nemel zadne komplikace, hojil se ukazkove. Rezy byly tenounke a v miste ohybu mezi brichem a podbriskem, dnes uz neni vubec nic videt, jizvy mu nezustaly. Po ctyrech letech si jako jedinou neprijemnost vybavuji nepohodlne rozkladaci kozene kreslo jako pristylku pro me. Ale ja jsem stejne ty dva dny, co jsme v nemocnici stravili, byla v takovem stresu, ze jsem skoro nejedla ani nespala… Motol mohu doporucit.
Drzim palce, at to tak hladce probehne i u vas.

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 24.01.17 22:47

@Popokatepetla
my take byli v Motole a urcite doporucuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama