Hydrokéla - kam v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 24.01.17 21:15
Hydrokéla kam v Praze

Ahoj, poradíte mi, kam se synem (3,5 roku) v Praze s hydrokélou? Jsme mimopražští, ale dětská doktorka nám doporučovala Motol nebo Bulovku, máte prosím někdo konkrétní zkušenosti?

Reakce:

mktka80
Povídálka 15 příspěvků 24.01.17 22:12

Ja byla pred 4 roky s petimesicnim synem v Motole. Mel obri oboustrannou hydrokelu. Pristup doktoru i sestricek na detske chirurgii byl velmi profesionalni a mily. Syn nemel zadne komplikace, hojil se ukazkove. Rezy byly tenounke a v miste ohybu mezi brichem a podbriskem, dnes uz neni vubec nic videt, jizvy mu nezustaly. Po ctyrech letech si jako jedinou neprijemnost vybavuji nepohodlne rozkladaci kozene kreslo jako pristylku pro me. Ale ja jsem stejne ty dva dny, co jsme v nemocnici stravili, byla v takovem stresu, ze jsem skoro nejedla ani nespala… Motol mohu doporucit.
Drzim palce, at to tak hladce probehne i u vas.

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 24.01.17 22:47

@Popokatepetla
my take byli v Motole a urcite doporucuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >