hydroskopie,laparoskopie (hydrolaparoskopie)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymni  25.04.03 06:31
hydroskopie,laparoskopie (hydrolaparoskopie)

Ahoj,chtěla bych se zeptat zda jste někdo absolvovali hydroskopii nebo laparoskopii.Za­jímají mě Vaše zkušenosti a délka rekonvalescen­ce,příp. zda je nutná nemocenská. Zákrok budu absolvovat v OL ve Fertimedu.

Díky za příspěvky.Věrča II


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Petrik
Nováček 2 příspěvky 26.04.03 11:40
hydroskopie,laparoskopie (hydrolaparoskopie)

Ahojky, byla jsem na laparoskopii dvakrát, a to v Praze v soukr. Gyncentru. Není to sice nic příjemného, ale ani nejhoršího. V nemocnici jsem strávila 4 dny, nastoupila jsem den předem, 24 hodin po operaci jsme všechny ležely na jipce a domů nás pouštěli podle stavu, ale všude to chodí jinak a v soukromém sanatoriu si nedovolí žádné riziko a pak ještě 2-3 týdny doma. Záleží na tom, co vše Ti dělají a jestli se přidají komplikace. Ale téměř bez bolestí jsi zhruba za týden až 10 dní. A po měsíci už jsem lezla po horách-tedy Krkonoších. Sestřičky nám dali opravdu dobrou radu, co nejvíce pít, alespoň 2,5-3 litry tekutin denně a hodně hodně chodit, a to ihned po operaci. Jde to sice pomalinku, ale musím říci, že po té druhé laparoskopii jsem se zotavovala díky tomuto opravdu rychle. Nejhorší je to probuzení z narkózy a první noc, ale musím říci, že už jsem na to zapoměla. Všichni byli moc milí a přístup v soukromém zařízení je opravdu jiný než ve státním. Ta druhá laparoskopie mi nedopadla moc dobře, ale já už jsem takový smolař. Tak Tobě držím moc palečky, jestli jí budeš absolvovat, abys byla v pořádku a kdyžtak napiš co potřebuješ vědět. Petra-alias Petřík

 
Anonymni  28.04.03 08:15
hydroskopie,laparoskopie (hydrolaparoskopie)

Díky za odpověď!

Trochu mě udivuje ,že jsi byla hospitalizována den předem a potom jsi i další 4 dny v nemocnici zůstala.Mě bylo řečeno,že mám přijet ráno v den zákroku,den předtím vypít nějaký roztok a nejíst.Hned odpoledne si mě může manžel odvézt domů.

Trochu mě to děsí.No uvidíme.

Věrča II

 
Petrik
Nováček 2 příspěvky 28.04.03 08:56
hydroskopie,laparoskopie (hydrolaparoskopie)

Neboj se, všude to opravdu chodí jinak. A možná to takhle budeš mít lepší. V nemocnici se člověk stresuje a doma se budeš určitě cítit lépe. Tady mají zaběhnutá tato pravidla a záleží na tom, co vše Ti budou dělat. Nechtěla jsem Tě vyděsit! Určitě to bude v pořádku. Drž se a žádné strachy, určitě budeš v těch nejlepších rukou. Petra

 
JarčaZ
Kecalka 190 příspěvků 17.11.16 11:21
hydrolaparoskopie X laparoskopie

Holky jeden postřeh, když Vám dají na výběr jestli absolvovat hydrolaparoskopii v Gennetu nebo laparoskopii v nemocnici. Já volila hydrolaparoskopii v Gennetu a moje ségra byla na laparoskopii v nemocnici. Mne to sice stálo 2,5tis ale zákrok byl méně invazivní, ještě ten den mne pustili domů a defakto bych mohla jít druhý den do práce (i tak jsem si vzala radši 2dny volno) kdežto moje sestra pobyla na lůžku v nemocnici 3dny a byla víc jak týden v neschopnosti než se dala do kupy, takže ve finále přišla o kačky ve vejplatě taktéž. Jediné, že jí rovnou odstranili endometriózu, což v Gennetu nedělají. Taky jí mam, naštěstí ničemu zatím nevadí.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >


Reklama