Hygiena - kontrola covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
17.1.22 17:13

Hezký den, otázku zařadím sem, snad neva. Vyznáte se někdo prosím v těch online formulářích pro hygienu?
Potřebuji vyplnit dětem dotazníky (znovu :roll: ), že byli v kontaktu s pozitivním (= doma), ale ráda bych, aby mi systém automaticky neposlal žádanky na PCR. Jak na to? Stačí když zakliknu, že děti nemají příznaky?
(Pro upřesnění - děti jsem už na pcr brala (zároveň se mnou, +), jsou negativní a několikrát nám bylo řečeno, že na testy nemusí ale stále nám chodí smsky, ať vyplníme ten formulář.. Tak nechci aby se mi automaticky vytvořily další žádanky - mi to žádanku vygenerovalo, nicméně jsem zadávala příznaky).
Snad to má hlavu a patu. Anonym - zdrav. stav. Díky :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2156
17.1.22 17:41

Já jsem teď vyplňovala trasování sobě, dceři, tchýni a tchánovi. Dcera pozitivní, ostatní bez příznaků. Ani jednou mi žádanka nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10637
17.1.22 18:06

Myslím, že žádanka vždycky přijde, vyplňovala jsem synovi formulář po kontaktu ve škole, příznaky neměl a žádanka stejně přišla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10637
17.1.22 18:07

A jinak i když byly děti před pár dny negativní, můžou být nyní už pozitivní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
17.1.22 18:12
@Anonymní píše:
Hezký den, otázku zařadím sem, snad neva. Vyznáte se někdo prosím v těch online formulářích pro hygienu?
Potřebuji vyplnit dětem dotazníky (znovu :roll: ), že byli v kontaktu s pozitivním (= doma), ale ráda bych, aby mi systém automaticky neposlal žádanky na PCR. Jak na to? Stačí když zakliknu, že děti nemají příznaky?
(Pro upřesnění - děti jsem už na pcr brala (zároveň se mnou, +), jsou negativní a několikrát nám bylo řečeno, že na testy nemusí ale stále nám chodí smsky, ať vyplníme ten formulář.. Tak nechci aby se mi automaticky vytvořily další žádanky - mi to žádanku vygenerovalo, nicméně jsem zadávala příznaky).
Snad to má hlavu a patu. Anonym - zdrav. stav. Díky :mavam:

U nás nepřišlo nic, jen po 14 dnech sms, že nestíhají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11582
17.1.22 18:17

Vždyť tu zadanku nemusíš použít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 19:20

Díky za odpovědi,
jasné, pozitivní už být můžou - ale papír jim stejně k ničemu nebude a doma jsou zavření s náma. Úplně se mi nechce v izolaci lítat „zbytečně“ po dalších testech, zas tak skvěle mi není :D
Nemusím? Aha, já to brala tak, že žádanka = povinnost, ať to tam v systému nevisí navěky… Ok, děkuju.
(A když to nevyplním, tak se taky nic nestane, ne? Maximálně zavolají…)

• Citovat
  • Nahlásit
39000
17.1.22 19:28
@Anonymní píše:
Díky za odpovědi,
jasné, pozitivní už být můžou - ale papír jim stejně k ničemu nebude a doma jsou zavření s náma. Úplně se mi nechce v izolaci lítat „zbytečně“ po dalších testech, zas tak skvěle mi není :D
Nemusím? Aha, já to brala tak, že žádanka = povinnost, ať to tam v systému nevisí navěky… Ok, děkuju.
(A když to nevyplním, tak se taky nic nestane, ne? Maximálně zavolají…)

jestli jsi pozitivní ty, tak už ani volat nebudou, přestalo se trasovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
17.1.22 19:48

Já to beru tak, že tu žádanku máš pro jistotu - když se objeví příznaky, můžeš rovnou na test. Když ne, tak ji nevyužiješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat