Hygiena okolo intimnich mist

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 00:32
Hygiena OKOLO intimnich mist

Dobry den, prosim o radu. Kdyz se mi zapoti kuze okolo intimnich mist, tak ji muzu myt cim chci a stale po sprse citim takovy ten pach potu. Je jedno, jak dlouho ci kolikrat se myju (myslim v ramci jednoho sprchovani). Proste po sprse pot i pach smyju na celem tele, jen ne na te kuzicce okolo intimnich mist - jedna se o takovy ten zahyb u stehna. Podotykam, ze jsem docela hubena. Saphorelle nezabira, spchovy gel take ne. Mel tu nekdo podobny problem? Muzete poradit, co zabralo? Podotykam, ze se nejedna o intimni misto jako takove. Prosim piste jen ti, co mate osobni zkusenost s timto problemem. Dekuji.

Reakce:
Gabriela1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 08:17

Nemám zkušenost, ale spíš mě zajímá, jak si tam čicháš? :lol: Mě by to tedy nenapadlo takhle zkoumat. V těch záhybech jsou dvě největší mízní žlázy, třeba se tam víc potíš.

Gabriela1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 08:17
@Gabriela1234 píše:
Nemám zkušenost, ale spíš mě zajímá, jak si tam čicháš? :lol: Mě by to tedy nenapadlo takhle zkoumat. V těch záhybech jsou dvě největší mízní uzliny, třeba se tam víc potíš.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 17:02

Prosim piste jen ti, co mate osobni zkusenost s timto problemem. Dekuji.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >