Hygiena po sexu bez kondomu

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.5.22 23:59

Hygiena po sexu bez kondomu

Předem upozorňuji, že nejsem troll. A zároveň prosím o zachování anonymu.
Až donedávna jsem měla zkušenost pouze se sexem s kondomem, kdy jsme se „po“ mohli válet v posteli, mazlit se a já jsem někdy rovnou usnula.
Teď jsme začali sexovat bez ochrany a je to tak, že ihned po letím na WC a do sprchy, abychom neměli sperma na posteli a já ulepená stehna atd.
Je to běžné? :mrgreen: Já vím, že pokud nechci mít sperma všude, asi to jinak nejde, ale vlastně mi to připadá strašně blbé a říkám si, jestli to nakonec s tím kondomem není praktičtější a lepší. Nebo to moc hrotím a není normální hned zdrhat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2442
16.5.22 00:05

No jo, jsi zblbnuta z filmu, kde se pary pomiluji, romanticky se k sobe prituli a usinaji. Ovsem co se do filmu nedostane je prave ta hygiena. :D

Ano, je normalni se po sexu umyt, ja si ani nedovedu predstavit se neumyt. Dokonce si nedovedu predstavit nedat si kalhotky s intimkou. Ono to obcas ze me tece…

A navic - po sexu se ma curat, aby se telo chranilo pred infekci.

Takze vstan, projdi se oplachnout, vycurat a pak az spat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
16.5.22 00:22

Taky se s manželem těm filmům smějeme. Po každém sexu jdu s papírovým kapesníkem mezi nohama na WC se vyčůrat a pak do sprchy. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
16.5.22 00:30

Jinak jsou situce, kde ta sprcha neni (treba auto, ze). Tak to bylo milion kapesnicku, normalne klasicka vlozka a vylozene jsem se tesila domu do sprchy. :mrgreen:

Jinak jeste me bavi, jak jsou psany divci romany (tak cilovka od 12 let), kde prave je milovani zaprve strasne slozite a klise, a zaroven ta hygiena a dalsi faktory jsou opomijeny.

Konkretne jsem z nudy ted nainstalovala interaktivni knizku (hru) Love Sick a hodne jsem se nasmala. :mrgreen: Tam bylo neco ve smyslu (je to v prvni osobe) - libate se, a ty naklonis hlavu, aby libani mohlo byt intenzivni. :mrgreen: Nebo prave po milostne scence - pomiluji se v praci, holka nasadi kalhotky a pokracuje dal v praci. :mrgreen:

Takze tyto divci romany to delaji v obycejnych vecech jeste slozitejsi, a zaroven jednodussi co se tyka hygieny. :mrgreen: Jezis, ted se mi vybavilo, jak v bravicku byl navod na libani - zavrit oci, oliznout rty, a dalsi podrobne postupy, ze clovek z toho byl akorat vynervovany. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19331
16.5.22 00:43

Praktických rad v literatuře moc není. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
16.5.22 00:49
@M_Vladim píše:
Praktických rad v literatuře moc není. :think:

Neni no, ale i to bravicko mohlo psat, ze vstavat ulepeni z postele, zena s rukou mezi nohama bezici do koupelny je soucast milovani. :mrgreen: Aspon toto, na zbytek clovek prijde sam. :mrgreen:

A mimochodem, kdo taky trenoval libani na polstari? No? Priznejte se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
16.5.22 01:56

Tak jestli tehotnis, tak to bleskove myti a curani asi neni uplne vhod ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11784
16.5.22 06:15
@Lucie_Sx píše:
Tak jestli tehotnis, tak to bleskove myti a curani asi neni uplne vhod ;).

A proč by nebylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 06:20
@Anonymní píše:
Předem upozorňuji, že nejsem troll. A zároveň prosím o zachování anonymu.
Až donedávna jsem měla zkušenost pouze se sexem s kondomem, kdy jsme se „po“ mohli válet v posteli, mazlit se a já jsem někdy rovnou usnula.
Teď jsme začali sexovat bez ochrany a je to tak, že ihned po letím na WC a do sprchy, abychom neměli sperma na posteli a já ulepená stehna atd.
Je to běžné? :mrgreen: Já vím, že pokud nechci mít sperma všude, asi to jinak nejde, ale vlastně mi to připadá strašně blbé a říkám si, jestli to nakonec s tím kondomem není praktičtější a lepší. Nebo to moc hrotím a není normální hned zdrhat?

Ja spermie vesmes polykam, takze nic lepkaveho neni, takze jdu maxim na wc kdyz potrebuji, ale jinak klidne spim.

• Citovat
  • Nahlásit
361
16.5.22 06:37
@Anonymní píše:
Ja spermie vesmes polykam, takze nic lepkaveho neni, takze jdu maxim na wc kdyz potrebuji, ale jinak klidne spim.

Pozor ať se ti neslepí pusa!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
16.5.22 06:39
@Anonymní píše:
Ja spermie vesmes polykam, takze nic lepkaveho neni, takze jdu maxim na wc kdyz potrebuji, ale jinak klidne spim.

Pozor ať se ti neslepí pusa!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 06:40

Hlavně neber prášky a jiné svinstvo. Znám spoustu žen co mělo dost velké problémy… A o otěhotnění si můžou nechat jen zdát… Lepší když se tvůj chlap udělá ➡️ například na tebe… Já to dělám tak, že manžela na konci vykouřím a on se udělá do úst… Víc ho to baví a mě to nevadí.. stejně jdu do sprchy, tak si rovnou vyčistím ještě jednou zubů 😅 a nebo si to nechám dát na prsa či záda…

• Citovat
  • Nahlásit
19331
16.5.22 06:56
@Capricorn61 píše:
Neni no, ale i to bravicko mohlo psat, ze vstavat ulepeni z postele, zena s rukou mezi nohama bezici do koupelny je soucast milovani. :mrgreen: Aspon toto, na zbytek clovek prijde sam. :mrgreen:A mimochodem, kdo taky trenoval libani na polstari? No? Priznejte se :mrgreen:
Úplně první, velkými písmeny, mějte na dosah balíček kapesníčků. :mavam:
Dále se určitě hodí vlhké ubrousky. Partnerka možná vložku. Pokud čekáte akci, tak se předem dobře napijte.
Do koupelny sprintem? Možná. Ale záleží na okolnostech. Třeba do pochvy to může být mužův druhý orgasmus a objem výtrysku při druhém (n-tém) orgasmu není tak velký. Kolik to vlastně je? I ten velký je tak 5, maximálně do 10 ml, čili mluvíme tak nejvíc o polévkové lžíci. Ejakulát často nevytéká hned, někdy až za dlouho. Takže ta návštěva koupelny ihned nemusí tak úplně fungovat.
Mimochodem, v odborné (!) literatuře v dobách mého mládí byl vždycky zmíněn výplach a to hlavně pro použití při bariérové antikoncepci - pesaru (i hubky) a byly k tomu celkem dlouhé komentáře. Ale bylo to také oblíbené téma právě kvůli hygieně ( ano, pak se diskutoval vliv na prostředí, vím).
Někde je tu diskuze, kde se pisatelky zmiňují, že je vnímají pozitivně, když třeba den po milování cítí, že z nich ještě „partner vytéká“. :nevim:
Mimochodem, muž by si měl taky odskočit a umýt si penis. Jenom tu platí, že plnější měchýř v sexu pomáhá i když tedy ne nijak výrazně. :) U partnerky je to nejen individuální, ale ještě závislé na náladě. :roll: :nevim:
Vtipné jsem nenašel, jak si umýt ruce, aby druhý den nebyly prsty „cítit ženskou“.

Příspěvek upraven 16.05.22 v 07:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
16.5.22 07:08
@Anonymní píše:
Hlavně neber prášky a jiné svinstvo. Znám spoustu žen co mělo dost velké problémy… A o otěhotnění si můžou nechat jen zdát… Lepší když se tvůj chlap udělá ➡️ například na tebe… Já to dělám tak, že manžela na konci vykouřím a on se udělá do úst… Víc ho to baví a mě to nevadí.. stejně jdu do sprchy, tak si rovnou vyčistím ještě jednou zubů 😅 a nebo si to nechám dát na prsa či záda…

Takto určitě neotěhotníš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
16.5.22 07:36

My se momentálně snažíme o miminko, takže ležím v posteli cca 20 minut. Dříve jsem ale také hned šla do sprchy a na wc, abych nedostala infekci nebo zánět močového měchýře. Moc koukáš na slaďárny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat