Hygiena před sexem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:08
Hygiena před sexem

Myjete se před sexem? Mně je třeba hrozně nepříjemné, když dole nejsem umytá a nechci, aby mi tam dolů přítel sahal, i když bychom to třeba zrovna oba chtěli, máme chuť, ale prostě se necítím dobře..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:11

Ano, taky se raději umývám než když k něčemu dojde.. občas se stane, že to nestihnu nebo to je prostě rychlovka, ale to fakt málokdy :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:12

JJ od určité doby,těhotenství a tak,se taky před sexem pokaždé musím umýt,mám drobný únik moči a nesnesla bych to,kdybych nebyla čerstvě vonavá…Někdy mě to mrzí,že na to nemůžeme vlítnout jako za mlada kdy chceme,ale prostě je to tak…

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 03.02.19 23:13

Twl příště tu bude diskuze, jestli si po chc.aní utirame frndu :roll: samozřejmě že každá normální ženska se před sexem myje. Na to se fakt musíš ptát na internetu?? :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:17

@terien No, myslím, že každá úplně vždycky ne, když jde o nějaké rychlovky

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20503 příspěvků 03.02.19 23:17

@terien ne každá normální ženská se potřebuje před sexem vymydlit ;)

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 03.02.19 23:18
@Anonymní píše:
@terien No, myslím, že každá úplně vždycky ne, když jde o nějaké rychlovky

Tak při rychlovce se ti snad chlap nehrabe ve frndě jako baba v koksu.

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 03.02.19 23:19
@Mar__tanka1983 píše:
@terien ne každá normální ženská se potřebuje před sexem vymydlit ;)

Tak já znám i takové, které si nepotřebují čistit ani zuby. Fantazii se meze nekladou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:23

Uplne vzdycky se nejdeme cerstve vymydlit.. Zalezi na okolnostech a momentalnim pocitu. Kdyz jsme ten den jenom doma, nespoceni, tak si to dame klidne bez sprchy. Po celym dnu v práci nebo venku samozrejme ne. Nebo kdyz je treba, dame si spolecnou sprchu jako predehru.

KájaHvězdička
Stálice 67 příspěvků 03.02.19 23:23
@Anonymní píše:
Uplne vzdycky se nejdeme cerstve vymydlit.. Zalezi na okolnostech a momentalnim pocitu. Kdyz jsme ten den jenom doma, nespoceni, tak si to dame klidne bez sprchy. Po celym dnu v práci nebo venku samozrejme ne. Nebo kdyz je treba, dame si spolecnou sprchu jako predehru.

Asi tak. :D To spíše sprcha po sexu přijde vhod.

lilithlilith
Kecalka 375 příspěvků 03.02.19 23:27

Asi se budete divit, ale chlap chce cítit ženu, a ne mýdlo. Samozřejmě ženu která není špindíra, ale rozhodně není nutné aby byla čerstvě vysprchovaná…oni to mají jinak, chtějí živočišnost, ne perfektní hygienu.

iva077
Stálice 97 příspěvků 03.02.19 23:28
@terien píše:
Tak při rychlovce se ti snad chlap nehrabe ve frndě jako baba v koksu.

Tak ted jsem se uprimne zasmala jak uz dlouho ne :potlesk: :potlesk: :potlesk:

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 03.02.19 23:31
@lilithlilith píše:
Asi se budete divit, ale chlap chce cítit ženu, a ne mýdlo. Samozřejmě ženu která není špindíra, ale rozhodně není nutné aby byla čerstvě vysprchovaná…oni to mají jinak, chtějí živočišnost, ne perfektní hygienu.

Já se teda divím, v životě jsem nepotkala chlapa, kterému by chutnala a voněla víc pipina po x malých potřebách za den vedle zadku po velké a po celým dni v riflích než čerstvě umytá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:36

Normalne se rano osprchnu, vezmu ciste pradlo a obleceni, pres den pouzivam po wc vlhceny toaletni papir nebo vlhcene ubrousky (ty mam v cestovnim baleni v kazde kabelce), odpo po prichodu z prace si mne vezme pritel kolikrat hned po zavreni dveri nebo se na mne vrha v kuchyni pri spolecnem delani vecere. Zezacatku vztahu jsem mela podobne obavy, ale pry mu vonim. Vecer si vlezu do vany ted v zime casto nebo hodim sprchu a pak se mazlime a sexujeme u tv nebo pak normalka v posteli. Casto mne pomiluje i hned po ranu, pry v jeho veku musi vyuzit ranni erekci. Jemu je 52, ja 46 let. Samozrejme, ze jak zacnou vedra, tak po ceste metrem k autu a autem mirim hned do sprchy nebo ven do kryteho bazenu a casto se pomilujem ve vode nebo se jdem pred spanim vykoupat a bud sexujem v bazenu nebo pak v posteli. Kdyz jsem si za mlada furt mydlila frndu, tak jsem z toho mela porad kvasinky a ze sexu pak stejne bylo prd. Zatim zadny chlap z cca dvaceti sexpartneru s tim problem nemel, dokonce jeden fajnsmekr mel rad zpocene nozky a od rana nemytou frndu (vlhcene ubrousky nesnasel a miloval moje pouzite kalhotky), dalsi mi zas s chuti u sexu olizoval podpazi a jeden miloval udajne vuni pod prsama a labuznicky olizoval krom prsou i pod nima…chlapi radi prsti a lizou prirozene vzrusenou mokrou frndu a ne chemikalie, to mi ver a pokud budes nosit bavlnene a prodysne pradlo, v lete casto sukne, neparit si frndu v igelitove intimce v narvanych dzinach, tak ti zdrava pinda smrdet fakt nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 23:41

My se pred tim s chlapem taky nemyjeme. Zezačátku jsem taky měla obavy, ale pořád mě ujišťoval, že mu nejvic vonim přirozeně, miluje tu živočišnost. Když se mydlim všemožnyma mydlama, tak mu to pak tolik nevoni a to se mu jeste musim trefit do vkusu, aby mu nesmrdělo. Sprchu vždy po tom, to se citim špinava, spocena. Předtím dáváme sprchu jen večer, když se před spaním koupeme a milování si dáme na dobrý dny :) jinak si nedokážu představit, že bychom se na sebe samou touhou vrhli a pak to přerušili sprchou…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >