Přítel má špatnou hygienu

Anonymní
20.11.19 23:03

Hygiena zadku

Dobrý den. Můj přítel je prvni chlap se kterým bydlím.. Žijeme spolu už tři roku a me velice trápí jeho hygiena. Sprchuje se často, s tím problém není, ale já mám velký problém s jeho hygienou ohledně zadku. To ze má v podstatě každý den na trenkach či slipech hnědý proužek jsem se už naučila ignorovat, ale co těžce nevydejchavam je to, ze partner se nerad myje mydlem (což by mi tak nevadilo) ale on to mýdlo nepoužívá ani na svůj zadek. Podle me ikdyz člověk třeba nepoužije mýdlo, tak tyto partie by se měli myslím mýt opravdu každý den ne? Nehledě na to, ze už jsem pak kolikrát tím pádem našla hnedej proužek i na ručník nebo v posteli na prosteradle. Jak je to prosím u vás doma? Je v poradku ze si vás partner zadek oplachne jen vodou? Snazila jsem se s nim xkrat hovořit ale akorát to vždy skončí hadkou. Poraďte prosím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21099
20.11.19 23:11

A on nepoužívá po velké potřebě toaleták?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 23:14

@pe-terka no to používá, ale já se vždycky utiram do sucha. Nevím jestli ti chlapi tím ze mají chlupatej zadek tak to jde hůř nebo proste se utře blbě proste

• Nahlásit
  • Citovat
11376
20.11.19 23:14

On se neutírá? U nás mají proužek jen děti, občas.
A tedy jestli hnědý flek i na ručníku, tak si ten zadek nemeje ani vodou.
Já kolikrát děti omyju jen vodou a tedy zadky mají čistý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11376
20.11.19 23:16
@Anonymní píše:
@pe-terka no to používá, ale já se vždycky utiram do sucha. Nevím jestli ti chlapi tím ze mají chlupatej zadek tak to jde hůř nebo proste se utře blbě proste

Ne je to prase. Kdyby chtěl utře se. Můžeš zkusit nakoupit vlhčený toaletní papír. Třeba mu to s tím půjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
20.11.19 23:17

Ahoj, já se divím že s ním jsi tak dlouho 8o já měla jednu dobu partnera kteréme absolutně hygiena nic neříkala, když přišel po práci tak se sice osprchoval ale bylo to třeba jen po noční, večer už vůbec, to by mi ani tak moc nevadilo ale před sexem si neumyl ani spodek a to se částo dožadoval orálního sexu, tak není divu že je se tomu vyhýbala jak čert kříže. Taky vztah skončil cca po měsíci a půl. Je fakt že jsem se sním nikdy o tom nebavila protože mě to přijde jako samozřejmost. Takže se fakt divím že s ním jsi, já bych vzala nohy na ramena už dávno. Teď mám toho nejčistšího a nejvoňavějšího partnera a jsem moc spokojená :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 23:18

@Netopirek ten doma samozřejmě máme, ale nevím jak ho donutit ho používat :zed: O

• Nahlásit
  • Citovat
11376
20.11.19 23:19
@Anonymní píše:
@Netopirek ten doma samozřejmě máme, ale nevím jak ho donutit ho používat :zed: O

Tak když to bude jediný toaleťák doma, tak mu nic jiného nezbude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
20.11.19 23:21

U nás doma se používají vlhčené ubrousky. U mého přítele jsem tohle nikdy nezažila. Ale když kdysi žil se spolubydlícím, tak jsem taky našla v koupelně na zemi trenky s čárou :poblion: ještě tam leželi jen tak no fuj. Podle mě se ten tvůj asi jednou otře aby se neřeklo a hotovo.
Je to nechutný.
Máme toaleťák a právě vlhčený ubrousky.Je to lepší pro zadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
20.11.19 23:22

U nás hnědé proužek nemají ani děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
20.11.19 23:22

@Netopirek jenže když bude holka používat vlhčený ubrousky pořád i po čůrání tak jí to nebude dělat dobře. To jsem sama zažila.
Je to prase no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39603
20.11.19 23:23

Nepsala si sem uz jednou? :think: protoze diskusi s proužkem na prosteradle uz jsem tu cetla :lol: a jednou tuším o milenci myslim klopotkovy, ze mu smrdi zadek kdyz mu dela oral :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
20.11.19 23:24

Doporucuju bidetovou sprsku. Ale jestli si neumi umyt zadek ve sprse, tak mu to s ni asi taky nepujde. Pro me je to ale mnohem lepsi vynalez nez vlhceny toaletni papir.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21099
20.11.19 23:26
@Banane18 píše:
U nás doma se používají vlhčené ubrousky. U mého přítele jsem tohle nikdy nezažila. Ale když kdysi žil se spolubydlícím, tak jsem taky našla v koupelně na zemi trenky s čárou :poblion: ještě tam leželi jen tak no fuj. Podle mě se ten tvůj asi jednou otře aby se neřeklo a hotovo.
Je to nechutný.
Máme toaleťák a právě vlhčený ubrousky.Je to lepší pro zadek.

to je hrozný, vždyt mu to musí mezi půlkama klouzat :jazyk: My teda máme v WC míse integrovaný bidet a nemůžu si to vynachválit, používáme všichni. Spotřeba toaletáku je menší a člověk se cítí fakt čistej :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
20.11.19 23:28

A co sex? Odmítala bych ho dokud o sebe nezačne dbát. Když o tom nechce slyšet a radši se pohádá, taky bych zaujala nekompromisní postoj co se intimností týče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama