Hylac forte na bolest kolem žaludku?

Anonymní
16.2.20 11:43

Hylac forte na bolest kolem žaludku?

Děkuji za zachování anonymu - zdravotní problém.
Již od ledna mě bolí kolem žaludku- pichlavá bolest, doktorka mi v tom lednu prohmatala celé břicho, žádný problém nenašla, vzhledem k mým mírně zvýšeným jaterním testům jsem byla odeslána na sono jater, což dopadlo dobře, bylo mi děláno i sono žlučníku, které dopadlo též dobře.
Ta bolest kolem žaludku není pořád, ale často je, bolí mě i po tom, co sním jen suchý rohlík a vypijí jaterní nebo mátový čaj.
Od včerejška mám i mírný pocit na zvracení.
Těžko říct, zda je ta bolest od střev (průjem ani zácpu nemám)nebo třeba od bederní páteře, s ní mám trochu problém.
Samozřejmě že se bojím i takových hrůz jako je rakovina žaludku.
K doktorce se dostanu až v úterý.
Výbornou zkušenost jsem měla vždy s kapkami Hylac forte, ale ty jsem nebrala na žaludek, myslíte, že by mi mohly pomoct na ten žaludek nebo je to jen na obnovení střevní mikroflóry?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
16.2.20 12:08

No to by chtělo objednat se na gastro :think: a zatím klidně zkusit ten hylak a klidně i nějaké probiotika. Zkus vynechat mléko a mléčné výrobky a možná i lepek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13530
16.2.20 13:26

NE, neber je. Můžeš mít a nejspíš taky máš buď zánět žaludeční sliznice nebo vředy a na to je kyselé špatně. Nedráždi to, na úlevu si dej heřmánkový čaj a léky na snížení kyselosti žaludku. A co nejdříve se objednej na gastro, je potřeba to léčit a nenechat zajít moc daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 13:46
@Janli píše:
NE, neber je. Můžeš mít a nejspíš taky máš buď zánět žaludeční sliznice nebo vředy a na to je kyselé špatně. Nedráždi to, na úlevu si dej heřmánkový čaj a léky na snížení kyselosti žaludku. A co nejdříve se objednej na gastro, je potřeba to léčit a nenechat zajít moc daleko.

Mám i pocit, že je to od střev, nechci být nechutná, ale mám i mírně nadýmání, každopádně mimta bolest po levé straně dost cestuje, teď mě bolí břicho dole vlevo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama