Hyperstimulák? Nebo o co jde? Darování vajíček..

Anonymní
16.3.17 18:32

Hyperstimulák? Nebo o co jde? Darování vajíček..

Pěkný večer,

dnes jsem podstoupila odběr vajíček. Po odběru mě trošku pobolíval podbříšek nic výrazného. Čím je ale od odběru déle tím víc mě bolí břicho, je trochu nafouklé, když ležím tak pobolívá mírně, ovšem s pohybem je to katastrofa. Znepokojuje mě ovšem hlavně hrozný tlak na žebra, bolí mě jakokdyby pod němi, třeba i při hlubším nádechu.

Nezvracím, špatně mi není, hlava se nemotá.
Mám obavy z ohhs ale kdyby šlo jen o zaražené větry asi bych bouchla šáňo, protože prdy tak nějak pomalu odcházej.. :roll:
Kvůli těm prdům to dám anonymně :oops:
Co myslíte? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2607
16.3.17 18:36

Jo, tož možný to je, ale to je holt riziko podnikání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3407
16.3.17 18:38

Může to být, mě bylo taky zle, špatně se mi dýchalo, bolelo mě hodně břicho. Pak jsem šla na kapačku a hodně s mi ulevilo. Je fakt, že mě k tomu bylo ještě zle z narkózy, ale měla jsem první stupeň hyperstimuláku. Zavolejte do centra, že vám není dobře, třeba vám taky dají kapačku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 18:40

Zkonzultuj to s doktorem. Není to sranda. U nás v nemocnici nedávno jedna dárkyně zemřela, druhou se podařilo zachránit, ale vlastní deti uz mít nebude. :?

• Nahlásit
  • Citovat
31428
16.3.17 18:46
@Anonymní píše:
Zkonzultuj to s doktorem. Není to sranda. U nás v nemocnici nedávno jedna dárkyně zemřela, druhou se podařilo zachránit, ale vlastní deti uz mít nebude. :?

a to se za těch pár šupů vyplatí :mrgreen:.A až dostanou z těch hormonálních stimulací jednou raka, tak to mají komplet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
16.3.17 18:47

Stálo ti to za těch pár peněz? a to počkej na raka

• Nahlásit
  • Citovat
2607
16.3.17 18:52

@Burj Chalifa @Doe_Jane i vy jedny, tytyty, fuj fuj ta závist, někdo chce prostě pomoct :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
16.3.17 18:55
@Nowuka2 píše:
@Burj Chalifa @Doe_Jane i vy jedny, tytyty, fuj fuj ta závist, někdo chce prostě pomoct :cert:
:lol: zdarma?
  • Nahlásit
  • Citovat
31428
16.3.17 18:55
@Nowuka2 píše:
@Burj Chalifa @Doe_Jane i vy jedny, tytyty, fuj fuj ta závist, někdo chce prostě pomoct :cert:
:oops: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2607
16.3.17 18:57
@Doe_Jane píše: :lol: zdarma?

Nezištně! Takže přirozeně že!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
16.3.17 18:59
@Nowuka2 píše:
Nezištně! Takže přirozeně že!
:mrgreen: :kytka: jasný jdem taky? :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
2537
16.3.17 19:02

Já jen doufám že i nežádoucí účinky, např. hyperstimulák si pořešej hezky v rýžovišti pardon v centr as. repr. a nepošlou jima vyrobený hyperstimuláky do státního kde se na jejich léčbu budem solidárně skládat všichni… :think:

tzn že se tam zakladatelka dovolá pomoci a pořešej jí a nevykopnou do „státního“…hm hm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2607
16.3.17 19:04
@Doe_Jane píše: :mrgreen: :kytka: jasný jdem taky? :mrgreen:

Přemýšlím, kolik by mi museli dát, abych nad tím začla vůec uvažovat, ale pod 6 nul bych rozhodně svůj genetický materiál nedala, takže pro takový zlatokopky jako jsem já, není tento přivýdělek bohužel vhodnej :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
16.3.17 19:05
@Anonymní píše:
Pěkný večer,

dnes jsem podstoupila odběr vajíček. Po odběru mě trošku pobolíval podbříšek nic výrazného. Čím je ale od odběru déle tím víc mě bolí břicho, je trochu nafouklé, když ležím tak pobolívá mírně, ovšem s pohybem je to katastrofa. Znepokojuje mě ovšem hlavně hrozný tlak na žebra, bolí mě jakokdyby pod němi, třeba i při hlubším nádechu.

Co myslíte? :(

zakladatelko, může to bejt, kdo ví, zajděte tam kde vám to vyrobili, měli by se o vás postarat
ono je to i pro ně dobrá zpětná vazba, aby viděli, v jakém procentu se dějí komplikace a následky…ne jen prodat draze / levně získaná / vajíčka cizincům a čáu, nema problema… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
16.3.17 19:08
@Nowuka2 píše:
Přemýšlím, kolik by mi museli dát, abych nad tím začla vůec uvažovat, ale pod 6 nul bych rozhodně svůj genetický materiál nedala, takže pro takový zlatokopky jako jsem já, není tento přivýdělek bohužel vhodnej :zed:

mě i děsí to, jaké zdravotní komplikace budou mít ty dárkyně v budoucnu, trochu nefér k dětem které už mají doma :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama