Reklama

Hypertrofické jizvy a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 13:00
Hypertrofické jizvy a porod

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch, kterým hypertrofují jizvy. Což znamená, že i z mini poranění a malé jizvy se vám vytvoří velká vystouplá jizva, které bolí i několik let, ne-li pořád :,( Jak se vám takové jizvy hojily nebo nehojily po císaři či po sešití hráze? Docela se toho hojení bojím. Porod se mi blíží a zatím mi na to nikdo neuměl odpovědět. Jen jeden doktor zmínil, že takové jizvy se vytváří hlavně v horní části těla, především na hrudníku a krku, takže „tam dole“ by se to mohlo hojit normálně. Ale ráda bych znala názor někoho, kdo s tím má vlastní zkušenost.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 13:49

Tři sekce a jizva nebolí a je hezká - musíš dělat tlakové masáže a to dlouho a pak mas jizvu normální běžnou hezkou. Jinak mají gely a kdyby nepomohl gel, dá se do jizvy i opakovane napichat látka která ti jizvu ztenci, děla to plasticky chirurg.

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 18.09.18 13:52

Mě se dělají keloidy i po štípnutí komárem :? . Po císaři jsem jizvu cítila ještě víc než rok, ale šlo spíše o pocit než o bolest, mám ji místy vystouplou, místy není vidět. Od klasického porodu mám rok a pár měsíců a jizva po sešití hráze mě při stlačení bolí pořád. Kupodivu při sexu a jízdě na kole necítím vůbec nic.

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 18.09.18 14:00

Byla jsem šitá hodně a jizvy cítím i dva roky od posledního porodu. Vizuálně neřeším, ale proste to bolí. Neudelas stejne nic, hojim se takhle i přes všelijaké masti, masáže apod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 14:23

Taky mi zlobí jizvy. Moc jich nemám, ale buď jsou keloidní nebo vystouplé. Nejhorší jsou nahoře na hrudníku. Obě jsou z plastické chirurgie a jedna je keloidní, jedna vystouplá a jsou na ní vidět i stehy přes :roll: masírované byly pečlivě :nevim: Po první porodu (nástřih a šití) jsem to cítila při sexu dlouho, asi 9 měsíců, jako by tam něco překáželo. Už jsem to chtěla jít řešit, ale pak to přešlo. Po druhém porodu (spontání natržení a šití) to bylo výrazně lepší a po běžném zhojení to bylo dobré. Nevím, jestli tomu pomohly homeopatika :think: Císaře jsem se bála hodně, měla bych tu jizvu ošklivou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >