Hypnox pro děti na uklidnění? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tatana2
Stálice 54 příspěvků 03.04.19 20:17
Hypnox pro deti na uklidneni? Mate zkusenost?

Ahoj! Mate nekdo zkusenost s tim hypnoxem pro deti? My jsme ze samoty, chodime vicemene do prirody, a tak kdyz nase deti (1 rok a 2,5 roku) vezmu vyjimecne treba do obchodniho centra, tak ta starsi je z toho tak rozdovadena, ze ztezka usina, viditelne je unavena, ale misto toho lita pres moc, tak sem se chtela zeptat jestli mate zkusenost s tim hypnoxnem pri obcasnem podani? Uklidneni typu tepla koupel, pak knizka a pohadka aklidovy rezim v pri takove jeji rozladenosti nezabira????

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13360 příspěvků 03.04.19 20:22

Se mnou to málem švihlo jako s dospělou , takže nedoporučuju.. Jen doufám, že tenhle dotaz není myšlen vážně!!!

Králičice
Extra třída :D 13360 příspěvků 03.04.19 20:24

Mimochodem- ted jsem našla hypnox pro děti, ale ten je až od 3 let..Ale i tak nedporučuji :-(

tatana2
Stálice 54 příspěvků 03.04.19 20:25
@Králičice píše:
Se mnou to málem švihlo jako s dospělou , takže nedoporučuju.. Jen doufám, že tenhle dotaz není myšlen vážně!!!
samozrejme,ze je myslen vazne. Ja ho jeste nekoupila,ale v lekarne rikali,ze hypnox pro deti je pouze a jen na prirodni bazi vitaminu B6,nic zavadneho a bez vedlejsich priznaku.....
Králičice
Extra třída :D 13360 příspěvků 03.04.19 20:30

Hele, já mám taky divochy a někdy jsou přetažení a na.. v Tu chvíli zapínám pohádku, zhasínám světla, a klidně ať usnou u tv.. Ale mě konkrétně hypnox udělal tak zle, že jsem si málem volala záchranku.

tatana2
Stálice 54 příspěvků 03.04.19 20:49

@Králičice diky za zkusenost! Nicmene doufam,ze kdyz ten vyrobek delaji specialne pro male deti,ze to opravdu bude jen nejaky prirodni produkt a nema to nic moc spolecneho s tim vyrobkem pro dospele. 8o

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 03.04.19 21:03

Koukala jsem na slozeni a jak hypnox pro deti tak pro dospele obsahuje latku lactium jen v jinem mnozstvi… :nevim: je v to. Nejakx peptid

Budulinek24
Nováček 5 příspěvků 03.04.19 21:15

Já jsem na zklidnění dostala od dr. pyridoxin, je to vitamín B6 a dostala jsem to pro 2 měsíční mimčo které je dost v křeči a má záchvaty „vzetku“. Nám to dost pomohlo, můžu doporučit. :)

Váš příspěvek
Reklama