Hypotéka - skoro měsíc jsem marodil

16
13.1.21 18:04

Hypoték mesic skoro sem marodil

Ahoj chci refinanc hypoteky z 1,8mil na 2,3 -2,4 milionu, abych vyplatil uver, ktery byl na porizen k vyplaceni bratra z nemotivosti, kterou mi otec dal.
Dokaze na 21tis cisteho nejaka banka vyplafit neucelovy uver ( cetl jsem ze to dokaze snad jen Hypotec-banka a nebo jen Unicredit banka).
Navic mam neoficialni prijem z trenovani deti ve fotbale, ktere by melo bejt diky dlouhodobe vizi na spoustu let jistej.

Bude mi mzdovka v praci pripocitávat za 14 dni marodky prijem do ciste mzdy nebo s timto prijmem nemam do zadosti o refinanc pocitat.
To same u zbytku marozeni co prislo od ČSSZ.

Diky za odpoved zda nekdo vi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19167
13.1.21 18:14

Příjmově ti to vychází tak tak. Nemocenská může být problém. Podívej, neřeš to sám, najdi si finančního poradce, který všechno vyřídí za tebe. Tohle může být tak trochu problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.1.21 18:18

No budu muset. Chapu, ze nemam jeste novej odhad po rekonstrukci co sem delal. Takze nevim jakym LTV bych sel. Hold v dnesni dobe bez zadluzeni bych bydlel u taty a nebo v pronajmu. Jeste me napadl nejaky pristupitel s prijmem. Ale moc nikoho nechci do toho zatahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
14.1.21 08:27

K žádosti o úvěr se počítají poslední 3 výplaty, do hypotéky poslední 3 a posledních 12 měsíců. Pokud jsi měl nemocenskou, mzdovka ti to započítat musí, takže ti to sníží dost příjem. Buď můžeš zkusit a nebo počkat. Každá žádost ti jde ale do registru a může snižovat bonitu, tak pozor na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
14.1.21 08:46

Aha
No ja marodil od 6-27 zari 2020. Takze odchozenych par dni v praci bylo, takze uvidime co rekne poradce. V rocnim souctu mi to udela asi o 1800kc mene, nez to co mam za posledni 3 mesice. Tak uvidime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat