Hypotéka a příjmy z OSVČ vedlejšího přijmu

Anonymní
25.7.21 18:43

hypotéka a příjmy z OSVČ vedlejšího přijmu

Ahoj naskytlo se mi zakoupit byt na severní moravě kolem 900tis - 1mil… prumerna cena prodejni tohoto bytu se v tomto městě pohybuje kolem 2,5… na to, že musím zjistit přes majitelku zda jde převod od OV mam otazku spíš kolem daní…
Mam HP v jedne firme prumerny plat…od března si přivydělávám na vedlejšák na živnost..jak to je s příjmy z tohoto příjmu k žádosti o hypo? Bere se to pořád paušálem? Nebo se dá brát celý měsíční výdělek do příjmu? Tím že si hlídám měsíční výdělek, abych nemusel odvádět příští rok doplatky na zdravotní či sociální pojištění..
Jen mimochodem… uz mam jednu hypo na svuj barák… takže proto řeším další příjem do žádosti..

Snad sem to napsal srozumitelně…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
170
25.7.21 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj naskytlo se mi zakoupit byt na severní moravě kolem 900tis - 1mil… prumerna cena prodejni tohoto bytu se v tomto městě pohybuje kolem 2,5… na to, že musím zjistit přes majitelku zda jde převod od OV mam otazku spíš kolem daní…
Mam HP v jedne firme prumerny plat…od března si přivydělávám na vedlejšák na živnost..jak to je s příjmy z tohoto příjmu k žádosti o hypo? Bere se to pořád paušálem? Nebo se dá brát celý měsíční výdělek do příjmu? Tím že si hlídám měsíční výdělek, abych nemusel odvádět příští rok doplatky na zdravotní či sociální pojištění..
Jen mimochodem… uz mam jednu hypo na svuj barák… takže proto řeším další příjem do žádosti..Snad sem to napsal srozumitelně…

Bance musis nejak dokazat ten prijem-pokud nemas podane priznani, tak ho nemas jak dokazat a banka tenhle prijem nebude pocitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 19:53

ano

Ano vím, proto to budu směřovat po novém roce… Jen mě šlo o info, jak se budou počítat příjmy z vedlejšáku na živnosták, zda klasicky paušalně.. neznám zadného danového poradce nebo účetní…

• Citovat
  • Nahlásit
78309
25.7.21 20:12

Budou to posuzovat podle podaného dp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10947
25.7.21 22:37

Podle daňového přiznání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Roni23
30.7.21 08:01

.

Příspěvek upraven 30.07.21 v 08:13

• Citovat
  • Nahlásit
2802
30.7.21 08:10
@Roni23 píše:
vždy se to dá nějak udělat
211Úvěrový podvod
(1) Kdo při sjednávání úvěrové smlouvy nebo při čerpání úvěru uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslené údaje nebo podstatné údaje zamlčí, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Roni23
30.7.21 08:15

@Luboš P tady nejde o podvod. Je to myšleno tak že lidé jsou málo informováni. Že vždycky je nějaká možnost jak se to dá udělat ano někdy bohužel jsou případy kdy ne. Ale tak že lidé by měli vyzkoušet svoje možnosti.
Vědět co a jak a jaké jsou jejich možnosti co udělat a jak.
Mám sama úvěr a řešila jsem měsíce než bylo možné ho čerpat. Stalo to dost sil a úsilí. A spolupráce aby jsme přišli na nějaký způsob. neboli možnost jaký typ úvěru a tak obvolabo tisíc bank a přání se co a jak musím udělat kde zajít co zažádat, a jak to řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
2802
30.7.21 09:14

@Roni23 Když VŽDY tedy i teď v roce 2021. Ale daňové přiznání (tedy i potvrzení příjmů) bude až počátkem roku 2022. Takže udělat to NĚJAK, je co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
30.7.21 09:18
@Roni23 píše:
@Luboš P Že vždycky je nějaká možnost jak se to dá udělat ano někdy bohužel jsou případy kdy ne.

No od tebe bych chtěla radu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat