Hypotéka a vyplacení dorovnání majetku

Anonymní
13.2.21 12:56

Hypotéka a vyplaceni dorovnani majetku

Ahoj jmenuji se Jana
zakladam zde asi 3 tema za celou registraci, tak snad napisu vse srozumitelne

Pisu ohledne domu

Otec mi v 26 prepsal dum se dvemi zděnými stodolami dum o dispozici 3+1 dum je podsklepen, technickou mistnosti na tepelny cerpadlo zeme voda, bojler, akumulacni nadobu atd
Pudni prostor cca 120m2 na podkroví, 70% mam stropni klenby, takze na podkroví bude snad snadnejsi realizace.

Jelikoz jsem si pujcovala v bance na kompletni rekonsteukci vnitrku sumu od RSTS ( odnož Raiffky) 1,9mil

A dostala sem od otce k tomu 2tis m2 parcelu na ktere dum stoji.
Dum krome venkovnich uprav a finalni barvy fasady hotov, takze pokud by nekdo mel nejaky online stranky na odhady rodinych domů, tak bych potreboval udelat odhad

Pred 2 lety sem si musela vzit 500tis na vyplaceni sestry, ktere otec nechal taky dum, ale ne taky velky pozemek jako me, takze…

1. otazka ma nekdo stranky na odhad pro daný okres v republice?
  1. Dokaze nejaka banka vyplatit tento dluh, kdyz bych chtela refinancovat hypoteku nebo (letos koncem roku mi konci fixace). Poradkyne ma papiry moje uz 3 tydny a zatim bez řádné reakce, takze premyslim ze zajdu do sve banky, protoze spotrebni uver na 450tis 8) je docela sileny splacet.

Asi zde nikdo nebude se stejnou ci podobnou situaci ze?

Nasetreno cca 135tis na dosporovacim uctu k hypotecnimu uveru, kde sou v oba dva produkty v kombinaci.

Lokalita 3km od Sumperka, tak snad si dokazu zjistit odhad ceny nemovitosti ktera je v dane lokalite.

Mesicni prijem 22,5 cisteho za posledni 3 mesice.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20099
13.2.21 13:25

Pokud máš dostatečnou bonitu, tak to v rámci refinancování hypotéky nebude problém. Zda to projde, to ti musí spočítat v bance. Odhad si udělají sami, je zbytečný, aby jsi si to organizovala sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat