Hypotéka na rodičáku?

Anonymní
22.3.21 20:19

Hypotéka na rodičáku?

Ahoj holky, nevíte někdo jestli je nějaká moznost na rodičáku dostat hypotéku? Jsem teda samoživitelka, ale moje příjmy jsou přes 20k, někdy 25.. na bydlení nebo tak nedostávám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7786
22.3.21 20:29

Záleží kolik by jsi si chtěla, jestli máš čím ručit a asppn 20% našetřeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6674
22.3.21 20:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nevíte někdo jestli je nějaká moznost na rodičáku dostat hypotéku? Jsem teda samoživitelka, ale moje příjmy jsou přes 20k, někdy 25.. na bydlení nebo tak nedostávám.

taky záleží jak ty příjmy prokážeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63071
22.3.21 20:48

Rodicak není bran jako orijem
příjem ve smyslu žádosti o hypo. Takze asi tak. Kolik máš nasetreno, kolik chceš půjčit. To vše je důležité

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 20:49

@janickaIII výpis z účtu a smlouva? :)

• Citovat
  • Nahlásit
471
22.3.21 20:50

@martina.se RP je bran jako příjem k HU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
22.3.21 20:52

Kolík máš našetřeno? Kolik si chceš půjčit? Z čeho pramení tvůj příjem? Máš pracovní smlouvu nebo jen DPP, DPČ? Málo informací, aby se dalo odpovědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
22.3.21 20:52

Mně ji nedali, ale mám jen 10 :mrgreen: to záleží na částce, jakou chcete půjčit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 20:56

@MiaBea To ještě nevím, spíš mě zajmá jestli je to vůbec na rodičáku možný. Mám DPP. Našetřeno nic moc, ale měla bych jako ručitele otce s nemovitostí.

• Citovat
  • Nahlásit
63071
22.3.21 21:03
@Musulka12 píše:
@martina.se RP je bran jako příjem k HU.

Není. Chtěla jsem teď využít a byť mám 25 tis, tak smůla, pro banku rp není příjmem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
22.3.21 21:04

Chceš přivést tátu do finančního průseru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
22.3.21 21:06
@Anonymní píše:
@MiaBea To ještě nevím, spíš mě zajmá jestli je to vůbec na rodičáku možný. Mám DPP. Našetřeno nic moc, ale měla bych jako ručitele otce s nemovitostí.

Na RP je možné určitě dostat hypotéku, kort když nemáte problém se zástavou nemovitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
22.3.21 21:16
@mado píše:
Chceš přivést tátu do finančního průseru?

Ne, jen ho pripravit o strechu nad hlavou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
22.3.21 21:25

Info z finančního webu: Podle nových pravidel ČNB nesmí výše měsíční hypoteční splátky přesáhnout 50 % žadatelova čistého měsíčního příjmu. Ten je vždy potřeba doložit. Pokud jste zaměstnancem, bude vám stačit potvrzení o výši příjmů, pokud podnikáte, budete potřebovat daňové přiznání za poslední dva roky. V případě, že jsou vaším jediným zdrojem financí příjmy z brigád, tedy práce na DPP nebo DPČ, nesetkáte se u většiny bank s otevřenou náručí. + je třeba mít 20 % ceny nemovitosti našetřeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
22.3.21 21:28
@Anonymní píše:

No, takže s hypotékou se rozluč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat