Reklama

Hypotéka s dluhy a spolužadatel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 09:59
Hypoteka s dluhy a spoluzadatel

Ahoj, chtela jsem se zeptat manzel si vyrizuje hypoteku tim ze jsem manzelka jsem automaticky spoluzadatel a budu rucit domem o je na me napsany (dar od babicky)ale problem je ze mam dluhy ktere radne splacim, ale on o nich nevi. Myslite ze nam banka nepotvrdi hypoteku kvuli mym dluhum ac je radne splacim? A i kdyz budeme rucit domem?. Predem dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinebertoldina
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 3 inzeráty 14.08.18 10:03

Záleží na jejich výši, uvést je budeš muset, jinak je to úvěrový podvod a hrozí to průšvihem. Zástava a výše její hodnoty je jen jeden z aspektů při schvalování hypotéky.

Janli
Kelišová 5629 příspěvků 9 inzerátů 14.08.18 10:04

Tak rozhodně se ty dluhy profláknou. Pokud je máš u bankovní společnosti, banka bude žádat o výpis úvěrů a dluhy uvidí. O ně pak poníží tvoji bonitu.

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 10:06

@bertoldina to ano mame to u ceske sporitelny je to vse na manzela ja nemusim davat nic jen jsem podepsala papir ze o tom vim a ze tam jsou.me udaje. Tak se bojim ze to kvuli me neklapne

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 10:07
@Janli píše:
Tak rozhodně se ty dluhy profláknou. Pokud je máš u bankovní společnosti, banka bude žádat o výpis úvěrů a dluhy uvidí. O ně pak poníží tvoji bonitu.

Nene jsou to prave nebankovni pujcky

Uživatel je onlinebertoldina
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 3 inzeráty 14.08.18 10:12
@Terry123 píše:
Nene jsou to prave nebankovni pujcky

Tak pokud to nejsou nějaké prapodivné společnosti, tak ty jim z těch registrů vyjedou taky.
Vždycky je bezpečnější na sebe všechno uvést, než když na to přijdou sami (o manželovi ani nemluvím). Splácené bezproblémové úvěry jsou na jednu stranu plusové body, na druhou opravdu záleží na té výši, oni musí posuzovat i výdajovou stránku rozpočtu.

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 10:15
@bertoldina píše:
Tak pokud to nejsou nějaké prapodivné společnosti, tak ty jim z těch registrů vyjedou taky.
Vždycky je bezpečnější na sebe všechno uvést, než když na to přijdou sami (o manželovi ani nemluvím). Splácené bezproblémové úvěry jsou na jednu stranu plusové body, na druhou opravdu záleží na té výši, oni musí posuzovat i výdajovou stránku rozpočtu.

Ano, mam to u providentu a cini to cca 150000 , splacim to radne . Manzel ma vse v poradku praci a tak a dum nam odhaduji okolo 3000000.

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 10:19

Manzel mi prave rikal ze jde hlavne o nej ja nemusim dokladat nic. Tak uvidim jestli to nebude problem.

Vyhaslá sopka
Kecalka 195 příspěvků 14.08.18 10:47

Problém to bude a nejen v bance… Hlavně, až manžel zjistí, že máš nasekané dluhy za jeho zády…

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 14.08.18 10:53

To máte hodně divný vztah, když před manželem schováváte 150tis dluh. Každopádně si budete půjčovat jako manželé, tzn. banka lustruje dluhy a příjmy obou.

Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 14.08.18 10:56
@TMana píše:
To máte hodně divný vztah, když před manželem schováváte 150tis dluh. Každopádně si budete půjčovat jako manželé, tzn. banka lustruje dluhy a příjmy obou.

Přesně tak…

rozand
Závislačka 2816 příspěvků 14.08.18 11:20
@Terry123 píše:
Ano, mam to u providentu a cini to cca 150000 , splacim to radne . Manzel ma vse v poradku praci a tak a dum nam odhaduji okolo 3000000.

To je supr. Takže kdybys náhodou umřela, najednou na něj bafne cca 150 tis. dluh, cos mu udělala :potlesk: .

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 14.08.18 11:38

Bankovní systém už je dnes tak propojený,že banka vidí veškeré závazky i např. Homer Credit,Cetelem a podobně. U Providentu si nejsem jistá. Jen se divím,jak si někdo může manželovi za zády udělat takový dluh a navíc u takovéhle společnosti. Ale to je vcelku vaše věc. :mavam:

Terry123
Nováček 6 příspěvků 14.08.18 12:01

Bohuzel je to dluh z mladi. Byla jsem mlada a zadluzila jsem se kvuli jine osobe. Do ted se za to stydim ,a nechtela jsem tahat meho manzela do mCh problemu z mladi ktere si platim radne sama, je to muj problem a resim si ho. Vim byla to chyba mu to nerict,ale stydim se za to.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 14.08.18 12:08

@Aduš8 Všechny banky i nebankovní půjčovny zapisují do registru, včetně Providentu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >