Hypotéka za mými zády

Anonymní
17.12.19 20:26

Hypotéka za mými zády

Dobrý večer,
Rada bych si nechala poradit, co dělat. S partnerem jsme chtěli koupit dům od rodinného příslušníka. Teda lépe řečeno jen on, protože kdybych tam figurovala, hypotéku nedostaneme. Každý jsme do toho dali 500 000,–.Během dvou měsíců jsme měli ale nějaké problémy a já partnerovi řekla, ze to není dobrý nápad. A ze bychom měli zkusit byt jen par měsíců “ v najmu “ což by vůbec nebyl problém. Okolnosti nejsou tak důležité. Každopádně jsem se dozvěděla, ze přes naši domluvu tu hypotéku podepsal a mě tvrdil, ze si “ jen odskočí ´´doteď mi to nerekl a je to týden. Beru to jsko podraz a to, ze bez mého vědomi využil i mých peněz se mi nelíbí vůbec. Tím problém mezi námi ještě prohloubil.
Nebo přehráním?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6340
17.12.19 20:30

Neprehanis. To je tezce pres caru.

Mozna mu rekni, at ti ty tvoje penize posle zpatky.

Ty vogo, to by me kleplo. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
17.12.19 20:31

Neprehanis. Byla bych naštvana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
17.12.19 20:31

On mel tve penize na svem uctu? To byla ‚trochu‘ hloupost. Pod hypotekou je podepsany on, penize poslal taky on, nemovitost bude psana na nej. Odesla bych a modlila se, abych z nej svoje penize dostala. My s manzelem navzajem resime i mnohem mensi vydaje, nez je pul mega. Bereme to za zakladni slusnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
17.12.19 20:32

A mas alespon na ty svoje penize nejaky doklad, smlouvu? Protoze takhle financujes cizi bydleni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 20:37

Ty peníze má už ten rodinný příslušník s kterým jsem dnes mluvila a byl průběžně s celou krizi srozuměny a nemá problém mi peníze vrátit a o to navýšit partnerovi kupní cenu, ale to partner neví. Nic to nemění na tom, ze udělal to co udělal :( a ještě se tváři úplně v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
428
17.12.19 20:40

Zavani to podrazem a dost to rika o povaze pritele…je mi lito. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
17.12.19 20:42
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Rada bych si nechala poradit, co dělat. S partnerem jsme chtěli koupit dům od rodinného příslušníka. Teda lépe řečeno jen on, protože kdybych tam figurovala, hypotéku nedostaneme. Každý jsme do toho dali 500 000,–.Během dvou měsíců jsme měli ale nějaké problémy a já partnerovi řekla, ze to není dobrý nápad. A ze bychom měli zkusit byt jen par měsíců “ v najmu “ což by vůbec nebyl problém. Okolnosti nejsou tak důležité. Každopádně jsem se dozvěděla, ze přes naši domluvu tu hypotéku podepsal a mě tvrdil, ze si “ jen odskočí ´´doteď mi to nerekl a je to týden. Beru to jsko podraz a to, ze bez mého vědomi využil i mých peněz se mi nelíbí vůbec. Tím problém mezi námi ještě prohloubil.
Nebo přehráním?

Nepřeháníš, takového bych poslala prvními dveřmi ven. Samozřejmě by před tím musel vrátit ty peníze!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
17.12.19 20:43

Hele do budoucna to určitě nebude ten nejlepší parťák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6340
17.12.19 20:43
@Anonymní píše:
Ty peníze má už ten rodinný příslušník s kterým jsem dnes mluvila a byl průběžně s celou krizi srozuměny a nemá problém mi peníze vrátit a o to navýšit partnerovi kupní cenu, ale to partner neví. Nic to nemění na tom, ze udělal to co udělal :( a ještě se tváři úplně v pohode

Uf. Tak je to o neco mensi pruser. No, partak roku to teda fakt neni, za me zasadni problem. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4555
17.12.19 20:44

Na facku… mimochodem proč máš své peníze na jeho úctě? My teda máme taky jeden účet ale řešíme spolu i 1000,– natož půl mega 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
17.12.19 20:46
@Anonymní píše:

Tak to udělej co nejrychleji, dokud je k tomu prodávající svolný. Jinak bys o ty peníze mohla definitivně přijít. Partner, který by bez mého vědomí utratil mé úspory ve svůj prospěch, by partnerem už nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3752
17.12.19 20:46

Ty jo, to teda nepřeháníš. A jak on se dostal k tvým financím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17794
17.12.19 20:47

A ty jsi mu něco podepsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 20:50

Nedostal, já poslala prodávajícimu tu částku ze svého účtu a on taky. Jenimze kdyby prodávající neudelal pro mě tenhle krok, tak by mi ty peníze samozřejmě musel dat partner a tohle si měl uvědomit. Rozhodnut o mých financí beze mě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama