Hysterčím nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 17:03
Hysterčím nebo ne?

Ahoj, chci se zeptat na váš názor, jestli hysterčím a moc si to beru, nebo by takto zareagovala každá z vás?
Je mi 24 a jemu 25. Scházím se se svým ex, vypadalo to na cestě, že se dáme zase dohromady, vše probíhalo dobře. Teď o Vánoce místo aby byl večer po večeři se svou rodinou u mě tak řekl že nepřijede, že jede rozvážet lidi po party po městě aby si vydělal peníze (má dluh). Druhý den celý prospal takže sme se taky neviděli až v noci, kdy se mi udělalo zle, tak ke mě přijel. Dneska mu říkám ať je se mnou že mi není nejlíp, a on že má povinnosti že jde raději umýt auto…Že prý ty peníze vydělal že jsem náročná a furt něco chci přitom od něj nic nevidím a když už mě vzal na jídlo tak 1 do měsíce..já přece nemůžu za jeho dluhy. Něco jiného říká jak mě miluje a jinak se chová. Je to ten typ psychického vydírání a já si pak myslím, že jsem já ta špatná, ale přece každé by vadilo že na ní kašle o vánoce ne?
Přijde vám to normální? :,(
Co byste dělali vy? Podporovali ho nebo se na to vykašlali?

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 26.12.18 17:06

:roll: tak je snad dobře, že se splácí dluhy, když ti bylo zle, tak přijel a pak měl dělat co? Starat se o tebe? To ti bylo až tak mizerně?

Uživatel je onlineelza12
Kecalka 156 příspěvků 26.12.18 17:06

Tak jestli je to ex, tak bych to tak nechala a nedávala to zpátky dohromady. Kdyby o to opravdu stál , tak to bude vypadat úplně jinak. :(

michelle00
Nováček 9 příspěvků 26.12.18 17:07

No štvalo mě, že se na mě vykašlal na Vánoce, kdybych mu nezavolala nevidíme se ani druhý den :?

Příspěvek upraven 26.12.18 v 17:24

berry4
Nadpozemská drbna 28345 příspěvků 26.12.18 17:18

@michelle00 zakladatelko. Tak celkově by jsi hlavně měla dospět ty sama, co tě čtu v jiných tebou založených diskusích …No každopádně i ty počty děvče … Před rokem ti bylo 21 ,tvému albánci 22, ted´ tobě 24, jemu 25 ..... :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17282 příspěvků 26.12.18 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na váš názor, jestli hysterčím a moc si to beru, nebo by takto zareagovala každá z vás?
Je mi 24 a jemu 25. Scházím se se svým ex, vypadalo to na cestě, že se dáme zase dohromady, vše probíhalo dobře. Teď o Vánoce místo aby byl večer po večeři se svou rodinou u mě tak řekl že nepřijede, že jede rozvážet lidi po party po městě aby si vydělal peníze (má dluh). Druhý den celý prospal takže sme se taky neviděli až v noci, kdy se mi udělalo zle, tak ke mě přijel. Dneska mu říkám ať je se mnou že mi není nejlíp, a on že má povinnosti že jde raději umýt auto…Že prý ty peníze vydělal že jsem náročná a furt něco chci přitom od něj nic nevidím a když už mě vzal na jídlo tak 1 do měsíce..já přece nemůžu za jeho dluhy. Něco jiného říká jak mě miluje a jinak se chová. Je to ten typ psychického vydírání a já si pak myslím, že jsem já ta špatná, ale přece každé by vadilo že na ní kašle o vánoce ne?
Přijde vám to normální? :,(
Co byste dělali vy? Podporovali ho nebo se na to vykašlali?

Potřebovala jsi obsluhu? Pokud ne, tak otroka? Jaký si uděláš program, takový ho budeš mít. Nečekej, až tě někdo zabaví. To by jsi se taky nemusela dočkat. :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 26.12.18 19:39

Prehanis to. Co jako měl dělat? Vařit ti čaje?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >