Hysterektomie, máte ji za sebou?

59
4.8.13 06:27

Hysterektomie máte ji za sebou?

Byla jsem na Hysterektomii před 2 lety.Je mi 42 let po operaci jsem se cítila celkem v pohodě. Poslední dobou jsem začala mít návaly horka. Myslíte že to souvisí s operací? Moje lékařka říkala že hormony by měly fungovat normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31104
4.8.13 06:43

@mihulik to si nemyslím - co štítná žláza? nebo těhotenství:). Případně jen to počasí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
4.8.13 06:54

Těhotenství po hysterektomii :mrgreen: :mrgreen:? No co takhle přechod? Někdo to mívá takhle brzy - mamka v 45 začala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
4.8.13 06:55

Ale absolutně netuším, jak to chodí po hysterektomii…otázka je, jestli se nerovnají jinak jen ty hormony. A ta štítná žláza to taky může být..Někdy to dělají i nervy jestli něco prožíváš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
4.8.13 06:58

Těhotenství to nemůže být vzali mi dělohu. Vedro je to je fakt, ale tohle je jiné a v tom horku je to hrůza. Štítnou žlázu mám prý v pořádku. Asi budu muset jít zase na pokec s doktorkou možná se hlásí stáří :nevim: ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
4.8.13 07:00

Ano jak říkám s nadsázkou nemám bejbibox, takže těhotenství ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17096
4.8.13 07:25

Moje tchyně je o 10let starší, dělohu nemá dávno a návaly taky trpí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
4.8.13 07:28

@mihulik moje mamka začala mít návaly tak 2-3 roky po operaci a normálně jí začal přechod.. bylo jí v tu dobu max 35 :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
4.8.13 08:53

@martina.se Nevíš prosímtě jestli něco užívá na zmírnění potíží. Já bych se přikláněla k nějakému přírodnímu řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
4.8.13 09:13

Vím, že bere pilule, ale jaké přesně, to Ti fakt nepovím :zed: netuším… ale přírodní to není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
4.8.13 10:22

A vaječníky ti nechali? Mojí mamce při hyst. vzali i vaječníky a vejcovody, kvůli cystám.
Těch přípravků je celá řada, Šalvěj tbl, GS Merilin, Sarapis Soja, Menomax atd.
Pak taky hormonální substituční terapie, ale já jsem obecně proti užívání hormonů, sama bych na to nepřistoupila.

• Citovat
  • Upravit
bamba
4.8.13 10:40
@mihulik píše:
@martina.se Nevíš prosímtě jestli něco užívá na zmírnění potíží. Já bych se přikláněla k nějakému přírodnímu řešení.

Pokud fungují vaječníky, mělo by to být OK. Jdeš do přechodu, přírodních tablet je spousta, ale mě to nezabíralo. Nezabíraly už ani hormonální. Jsem po operaci 14 let a trpím pořát. Teď v těch vedrech celodenně i celonočně.

• Nahlásit
  • Citovat
59
4.8.13 12:50

@Mišuna Vaječníky mi nechali a říkali že hormony by měly fungovat normálně @bamba To jsi mě moc nepotěšila, ale já se zkusím zeptat na nějaký přírodní preparát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
4.8.13 12:52

Budu doufat že něco zaber :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3642
4.8.13 13:31

@mihulik Ahoj,mám za sebou radikální hysterektomii, vzali mi i vaječníky a vejcovody.Je mi 32let a návaly mívám jen někdy. Mám období, kdy trpím každou noc a třeba za 14 dní mám zase na nějaký čas klid. Zatím nic neberu, chtěla jsem něco doporučit od doktora, ale musela jsem na další operaci, tak zatím nic nemám.

V tvém věku bych se taky přikláněla k přechodu. Znám plno žen, které nejsou po operaci a stejně jsou v přechodu už takhle brzo…Nevíš jak na tom byla tvá maminka? Prý to bývá cca ve stejném věku. Ale to jsem jen slyšela, tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama