Hysterektomie na Fifejdach...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
217
17.5.22 16:56

Hysterektomie na Fifejdach...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda má některá z Vás zkušenost s městskou nemocnicí na Fifejdach na gynekologii? Doktor mě tam odeslal na hysterektomii. Jaká je čekačka a jak dlouho trvá hospitalizace po laparoskopii? Byly jste celkově spokojeni - doktoři, sestry, přístup.

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
217
30.5.22 23:28

Holky, to doopravdy tady není nikdo, kdo podstoupil hysterektomii v Ostravě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15388
31.5.22 08:49
@Holouška píše:
Holky, to doopravdy tady není nikdo, kdo podstoupil hysterektomii v Ostravě?

V Ostravě ne, ale ono to bude všude dost podobný. Čekala jsem cca 6týdnů. Hospitalizace 5dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
31.5.22 09:03

Byla jsem tam, ale ne na hysterektomii. Poležela jsem si tam tři dny, jednalo se o laparoskopický zákrok. Bez komplikací. Doktoři i sestřičky v pohodě. Neočekávala jsem hotel. Prostě klasický lékařský přístup, nemocniční prostředí. Nic, co bych chtěla opakovat, ale zároveň mi to nezpůsobilo žádné trauma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
2.6.22 00:03

@arinecka vše proběhlo v pohodě? Budou mi odstraňovat i vejcovody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
2.6.22 00:07

@arinecka vše proběhlo v pohodě? Budou mi odstraňovat i vejcovody. @baracudas můžu se zeptat, jakeho jste měla doktora? Já už mám několikrát zkušenost s Dr. Mihulou, operátor asi dobrý, ale lidský přístup nulový…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
2.6.22 08:01

@Holouška Já popravdě ani nevím. Tady tyhle věci se snažím moc nevnímat. Předpokládám, že lékař ví co dělá a tak moc nestuduju kdo se o mě bude starat. Víceméně jsem byla v péči dvou lékařů. Jeden mě operoval, druhý se o mě staral na JIP a následně propouštěl. Vím jen, že oba byli mladí :mrgreen:. A tedy neměla jsem pocit, že by se ke mě nechovali lidsky, tak to pan doktor Mihula buď nebyl, nebo měl dobrý den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.7.22 11:39

@Holouška ahoj,tak jak jsi dopadla? Já bych měla jít na hysterektomie příští týden…můžu info? Tvé zkušenosti?.děkuji 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat