Hysterický pláč kočárek nebo po koupání 2 dny za sebou

178
16.11.20 20:41

Hysterický pláč kočárek nebo po koupání 2 dny za sebou

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat posledních pár dní mi malej občas hystericky řve, není k utišení ani dudlíkem a ani když ho vezmu do ruky občas to zabere. To že mi malej pláče když ho položím do kočárku ustrojeneho doma chápu vždy jsme vyjeli ven a byl klid ale dneska jsme vyjeli z baráku a spustil strašný pláč.. vůbec nic nepomáhalo. To samé se nám stalo teď i po koupání asi 2×. Koupeme v klidu úsměv vše a položíme na přebalovací pult a sušíme a spustí strašný řev. Myslíte že by to mohlo být v kočárku třeba že je mu teplo a po koupání že by mu byla zima nebo má už velký hlad? Jinak je naprosto pohodový většinou se před tím směje a je v klidu nebo začíná být unavený. Krmíme po 3 hodkach a v sobotu jsme začali a příkrmy. Předem děkuju za radu jestli něco pomůže nebo je to jen jeho vztekani, jsou nám 4 měsíce ukoncene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8497
16.11.20 22:27

No tak mu dej najist a uvidis, jestli ma hlad nebo ne. Jist vzdy a vsude striktne po 3 hodinach je prece nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
16.11.20 23:18

Do kocaru ho dej prebaleneho a nakrmeneho a koupej tak, abys i s blbnutim na prebalovaku mela jeste min. 30 minut, nez zacne mit hlad. Kdyz to nepomuze, zatop v mistnosti s prebalovakem a vyzkousej jeho teplotu v kocaru (muze mu byt teplo i zima, neco ho tlaci atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama