Hysterický pláč miminka po probuzení

21
12.2.21 17:06

Hysterický pláč miminka po probuzení

Dobrý den.
Prosím o radu. Máme téměř 4 měsíčniho syna a občas se stane, že se z odpoledního spánku probudí s totálním hysterickým pláčem. Teď se to stalo dokonce v noci, myslela jsem že budu mít infarkt. Je to fakt šílený pláč, hlasitý, urputný a hrozně hysterický, pláče jakoby napůl ze spaní ještě. Teď odpoledne se to stalo zase. Myslíme si, že to je bolest bříška, protože potom vždycky hodně prdí. Dáváme Biogaiu a espumisan ale ten jsem poslední dva dny nedávala, aby toho neměl tolik.
Syn je na UM od 2 týdnům máme Nutrilon profutura 1.
Volala jsem na pohotovost a tam mi Dr řekl že to může být kolika, že jestli jinak dobře prospívá, tak by nemělo jít o nic vážného, ale mě to fakt děsí a bojím se o něj.
Chci v pondělí volat doktorce ale bojím se, že se to v noci o víkendu bude opakovat.
Myslíte, že je to u bolení bříška normální, takovýto šílený pláč? Dělalo vám to miminko nekdy taky?
Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62234
12.2.21 17:20

@michaela38 klid.. I mimina mají sny.. Tohle je naprosto normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6520
12.2.21 17:33

Normální. Děti se budi casto s pláčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6321
12.2.21 17:37

Stalo se nám to samé po očkování. Do té doby se miminko budilo spokojené, s „broukáním“. Bezprostředně po očku následovalo buzení mnohem častější a vždy s šíleným řevem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.2.21 17:52

@fenny no očkování jsme měli 29.1., to už by bylo dřív asi.. a jak píšu, on potom hodně prdi, tak spíš asi bolest bricha :/ ale že pláče fakt tak hodně, a jakoby z ničeho nic. Úplně šílené. Možná i ty sny, nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
12.2.21 18:03

@michaela38
Jestli to vypadá má bříško, zkuste změnit kapičky na prdiky. Nám třeba pomáhal BabyCalm. Ten je i přírodní tak se nemusíš bát že by toho měl hodně a vysazovat ho. Plus všechny ty ostatní rady ohledně prdiku. Držím palce ať máte toto období brzy za sebou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
12.2.21 20:36

Nám pomohl babycalm a nahřívat pohankový polštářek. To ho i zklidnilo vždy. Máme stejně staré mimčo a už se nám to dost zklidnilo. Jo a vysadili jsme vigantol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
12.2.21 21:06

Pomohlo nám vyměnit vigantol za Terezii. A čím víc se už hýbe tím lepší to je, protože se víc vyprdi přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.2.21 21:09

@michaela38 taky se malý občas budí s brekem a na prdy zabral až biopron

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
12.2.21 21:19

Jestli je to hysterický řev ještě ze spaní, tak bych to spíš tipla na zlý sen. Občas mi to dělaly všechny děti. :nevim:
Prdění s tím může a nemusí souviset, třeba pak prdí proto, že jak řve, tak zabírají břišní svaly a jde to pak i tím druhým koncem no. :)
Pokud v bdělosti je pak veselej a nejeví známky toho, že by ho to bříško bolelo nějak kontinuálně, tak bych si s tím moc hlavu nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat