Hysterický pláč před každým spaním - miminko 8.měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veroniiikaaa
Kecalka 358 příspěvků 21.04.19 15:40
Hystericky pláč před každým spaním .... miminko 8.měsíců

Ahoj maminky,

Mame 8.měsíční holčičku. Od narozeni mela horsi spani, ale pak se to zlepsilo…spani vecer bylo vzdy pomerne OK ale pres den :roll:
Nyní mame čerstvých 8.měsíců a spaní je horor… uz si kolikrat rikam ze to nezvladnu, nevim jak ji pomoct.
Rano vztava v 6, kolem 8 je uz unavena tak ji davam na balkon do kocarku, tam spi nekdy 30minut a nekdy 2hodiny, jak kdy. Ted uz spis jen tech 30minut. Odpo spavala venku taky tu hodinku aspon, ale ted spat ne a ne… smudli se, tak ji polozim a vozim po venku ale ona zacne hystericky plakat klidne i pul hodiny, nez ji vytahnu…pak mi jeste v náručí klidne dalsich 30minit place nez se uklidni :( jak usnina tak ji davam zpet do kocarku… a jedem nanovo :,( sem tam usne ale to je uspech. Vecer chodi v 7 spat…a neni to o nic lepší… jak ji davam spaci pytel tak zacme rev… lehnu si k ni, tulime se…rev… dam prso…rev…napije se pak se odtrhne a zas rev…takhle uspavam treba necelou hodinu…jak se uklidni tak vezme na milost i dudlika a jak vytuhne tak davam do postýlky.
Vecer se budi co 2-3hodiny… driv stacilo dat dudlika ale ted… dokud ji nedam prso tak rev rev rev :(
Mela jste to nekdo podobne? Muze to byt tim ze ma treba to separacni obdobi?

Musím rict, ze jsem s malou prevazne cele dny sama… ale na hristi s detmi je uplne skvělá.

Reakce:
katintheBOx63
Kecalka 298 příspěvků 21.04.19 16:04

A co bilý šum nebo lampičku s hvězdičkami, to jste nezkoušeli? Možná se jen potřebuje zklidnit a něčím utahat. Ještě možná změnit tu rutinu, jak píšeš že hned začne řvát když jde do spacího pytle čim má impulz že se jde spát - bych to zkusila bez neho.

Veroniiikaaa
Kecalka 358 příspěvků 21.04.19 16:12

Bílí sum sem zkousela ale bez vysledku… u postylky ma hraci hvezdicku s projektorem ta byla driv top, hned jak sem ji zapla tak do 5minut spala ale ted ani ta nezabira…uz sem presunula cteni pohadky do sedacky misto v postely… vecer to jeste nejak jde, ale pres den to spani je katastrofa… doma si s ni lehnout tak dela hodinu blbosti a pak rev a stejne nespi… a v kocarku kouka a pak rev jak sem psala vyse :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 9052 příspěvků 21.04.19 17:31

Já si říkám, jestli nemůže být večer přetažená. Pokud ti spí dopoledne míň a odpoledne skoro vůbec, tak už toho musí mít večer dost. A do toho teď ještě denní světlo.

A v tom kočárku. Třeba už jí to nebaví a chce víc koukat. Máš už sporťák?

Tichošlápek
Extra třída :D 14259 příspěvků 21.04.19 17:41

Přijde mi pretazena. Dávala bych ji do kocarku a šla na procházku ještě predtim než se začne šmudlat. To už je pozdě a začne byt protivna. A pak si to akorát spoji a bude brecet v kočárku tím víc. Večer jsem v tomto období uspavala často na míči houpanim, protože kluky bolelo bříško. Tak to můžeš taky zkusit

Veroniiikaaa
Kecalka 358 příspěvků 21.04.19 19:26

Vecer si myslim ze uz to urcite bude ze je pretazena.
Na prochazky pres den chodim jeste driv nez se smudli…je uz ve sportaku a misto spani je ji prednejsi koukat aby ji nic neuteklo a pak to dopada stejne placem… a kdyz uz usne tak po 3 hodinach trajdani a to si da 30minut.
Jak to mate s detmi a spanim pres den vy? Jak uspavate?

P4ja
Echt Kelišová 9052 příspěvků 21.04.19 19:30

Uspavam ve sporťáku. Někdy spí víc jindy míň. Většinou dvakrát denně. Ale už se nám podařilo usnout i v posteli a spala 2 hoďky. Ale musím ležet u ní. Pokud ti přes den víc neusne, tak asi bych zkusila koupat dřív.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 21.04.19 19:40

@Veroniiikaaa mám kluka za chvíli 10M a mě teda taky v kočáru skoro nespi. Je Kelisova a aby mu nic neuteklo tak pořad kouká, povídám mu u toho a celkem ho to baví. Ale i na několika hodinové ture si dává tak 20 minut. Mám i nositko, tam mi usne vždycky, nosím ho teď už i na zádech a je to paráda. Můžeš zkusit, jestli to nebude lepší… jinak mě teda vstává tak v 6:30… pak spi dopoledne tak hodinu a po obědě dvě, ale jenom v postýlce. Od narození jsem ho učila na spaní po obědě v postýlce, usne mi tam vždycky, ale zas neusne jinde, tak si vyber :nevim: :lol: teď jak je hezky, tak když chci aby se vyspal, tak musím čekat třeba až do 16 hod…

Veroniiikaaa
Kecalka 358 příspěvků 21.04.19 20:03

@P4ja… koupu uz v 6 a dnes teda uz o pul 7 sla spinkat…bylo to lepsi nez dny pred tim, ale i tak zadna slava.
@Verurizeckova … Nositko je super, taky mame a driv tam mala spala klidne i 3 hodiny…nosim od narozeni…ale ted ani tam neusne a kdyz jo tak se tak dlouho premaha než odpadne vyčerpáním, ale je pravda ze v nosotku aspon neplace.
Doma spinkani trosku zavidim…ale jak pises kazde ma sve pro i proti… ted chapu ze jak je hezky tak bys raci aby i obcas spal v kocarku.
Ja bych chtela malou naucit spat v postylce, ale to asi uz bude ucit az bude skarede, ted budem furt venku. A budu rada kdyz mi zacne vubec spat :)

Váš příspěvek
Reklama