Hystericky pláče po vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 16.08.18 13:23
Hystericky place po vyšetření

Maminky,
Obracím se na vás s dotazem
V pátek jsem byla s dcerou na očním, kde jsme byli nuceni podstoupit proplach slznych kanálků, jelikož se zjistilo, ze se dceři vůbec neotevrely, lecba několika ATB nezabrala, takže se udělal nejen proplach ale i otevření kanálků sondou. Dcera samozřejmě neskutečné plakala.
Od té doby je to s ni strašně těžké, na vše reaguje přesně tím samým pláčem jako pri zákroku - hystericky řev, nejde utisit, ani v naruci, modrá, zalyka se…
Hlavně uspavani je teď šílené.( uspavame v naruci)
Jsem nešťastná, nevím co dělat opravdu řve :zed:
Dceři jsou 2m

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 16.08.18 13:47
@Chaloupa píše:
Maminky,
Obracím se na vás s dotazem
V pátek jsem byla s dcerou na očním, kde jsme byli nuceni podstoupit proplach slznych kanálků, jelikož se zjistilo, ze se dceři vůbec neotevrely, lecba několika ATB nezabrala, takže se udělal nejen proplach ale i otevření kanálků sondou. Dcera samozřejmě neskutečné plakala.
Od té doby je to s ni strašně těžké, na vše reaguje přesně tím samým pláčem jako pri zákroku - hystericky řev, nejde utisit, ani v naruci, modrá, zalyka se…
Hlavně uspavani je teď šílené.( uspavame v naruci)
Jsem nešťastná, nevím co dělat opravdu řve :zed:
Dceři jsou 2m

Může to být je ten tzv. 4. trimestr, ale třeba se zákrok úplně nepodařil, ale to Ti nikdo od klávesnice neřekne.

Zkus se poradit se svou pediatričkou, pokud možno ještě dnes, případně hned zítra ráno.
Přece dnes je čtvrtek, zítra pátek … a ty pohotovosti přes víkend jsou šílené.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 16.08.18 13:50

Asi bych jela přímo na to oční, třeba je tam něco špatně a malou to bolí. Třeba můžou dát nějaké anestetické kapičky :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42717 příspěvků 16.08.18 13:56

@Chaloupa treba se ji to vybavuje a navic stipe, co vy vite. Zavolala bych tam, zda to muze souviset, maji zkusenosti.

haluz
Povídálka 24 příspěvků 16.08.18 16:11
Vžil jsem se do kůže dítěte až moc

Vážená paní, já málem při té představě začal taky hystericky řvát.. Zkuste to brát z pohledu, né vytrénovaného odolného a zblbnutého dospělého, ale z pohledu toho malého človíčka, pro kterého je vše co je pro nás normální, tak velké a děsivé, navíc neznámé. Tohle je regulérní trauma, které může mít všelijaké důsledky. Každé takové trauma se vepisuje do zdraví člověka. Pokud je trauma extrémní, poté i důsledky jsou extrémní. Pak také záleží, jedinec od jedince, jak a s jakými traumaty se dovede vyrovnávat. Tedy jeden snese dlouhodobou šikanu +- v pohodě, citlivější jedinec může mít doživotní trauma z jednoho necitlivého zákroku.. Což v tomhle případě.. i já bych z toho měl strach. Navíc mě mory berou když vidím čeho ti doktoři jsou schopni.. Prát do malého děcka antibiotika kvůli neotevřeným kanálkům.. Tak to mi příjde snad už jako zločin.. jaké to mělo opodstatnění ? Byl tam snad zánět ? Nebo ty antibiotika už v sobě obsahují i skalpel a nástroje na otevření kanálku ? Nechápu důvod, proč cpát do tak malého dítěte antibiotika! Ono víte, nechci nikoho soudit už vůbec né vinit. Ale mnoho rodičů, nedovede přijmout, smrt dítěte.. To je pochopitelné když je dítěti 5 let a je zdravé.. Ale není to pochopitelné řekněme do půl roku života. Je to příroda, je to přirozené že přežívají ti nejsilnější, díky čemuž se i eliminunjí další pozdější problémy.. Jsem ten poslední co by měl něco takového sdělovat, jelikož kdyby to tak bylo, sám bych nejspíš nepřežil.. Ale i přesto považuji za nedomyšlenou sobeckou šílenost rodičů za každou cenu udržet jakékoli pulsující maso naživu co nejdéle, doktoři se pak klepou po ramenou, dávají si různé vyznamenání a považují tenhle výsledek za vrchol medicíny, já za vrchol nabubřelé namyšlenosti. Velice hrubě by se dalo říct: Chcete po zbytek života s dítětem řešit zdravotní problémy a pak se na smrtelné postelit klepat kdo se o něj postará, nebylo by pro vás lepší, přijmout realitu taková jaká je, a zkusit si udělat zdravé.. Popř. může skutečnost být zcela jiná a sice, né každý má v kartách dítě napsané. Hold člověk se musí zamyslet co vlastně chce, jaké to bude mít důsledky. Já osobně jsem zodpovědný člověk, proto o dítěti ani neuvažuji, jelikož důstojně žít je čím dál větší boj a to jsem sám, nedovedu si představit mít na krku děcko.. Pokud bych mu chtěl zajistit slušný život, tak by mě to stálo můj život.. A stejně bych tu jistotu neměl, navíc.. Nevím jak vy a co víte o planetě Zemi.. Ale dnes si lze všude dohledat, co se děje, jelikož se mi to zase protahuje, tak to zkrátím, do 10 max 20ti let. Zde na Zemi nebude o co stát..Moře a oceány jsou kyselé už teď, zamořené plasty, do ovzduší pumpujeme 32 000 000 000 tun CO2 ričně, zvedají se hladiny, tudíž brzo budou další migrační vlny, nemoci strmě narůstají. Pro Boha kdo může vůbec o něčem jako udělat si dítě uvažovat? ??! Rotschild ? Trump ? Babiš ? Ani ti nemají jisté jakou budoucnost jejich děcka zažijí, a chudáci co žijí od výplatě k výplatě si množí jakobybychom jako lidstvo měli dalších 5 náhradních planet a všeho dostatek.. Teď to asi vypadalo dost krutě, ale věřte mi, nikomu nic nevyčítám, nezávidím.. Pouze říkám svůj pohled na dnešní svět který vychází z intenzivního studia dnešního světa. Byl bych velice vděčný kdyby mě někdo svými logickými a pádnými argumenty vyvedl z omylu. Taky doufám, že jsem někomu nenahnal strach, což taky musím dodat. Pokud máte dítě, strach je pro vás luxus který by jste si neměli dovolit. Dělat vše pro to aby jste své dítě na to co jsem napsal připravili, mě napadá jako jediné co rodič může dělat, pokud nechce spáchat rodinou sebevraždu.. Kruté ale pravdivé, nezlobte se na mě. Pouze říkám jak to je, já to tady nezdpůsobil..

Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 16.08.18 16:29

@haluz
Já se omlouvám, ale cely vás příspěvek je proste dost velký haluz sám o sobě
TOt asi vše 8)

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 16.08.18 17:02

@haluz uz to nehul

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 16.08.18 17:03

@Chaloupa rekla bych, ze ji to boli. Urcite bych zavolala na ocni, kde to delali

blumen
Hvězda diskuse 42717 příspěvků 16.08.18 17:55
@Verun83 píše:
@haluz uz to nehul
:mrgreen: :lol: :palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >