Reklama

Hysterie po očkování priorixem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcy40
Nováček 3 příspěvky 08.03.18 12:23
hysterie a ockovani priorixem

Zdravim mam dceru 23 mesicu a po prvnim ockovani priorixem mela nezadouci ucinky teplotu, vyraznou vyrazku po celem tele ale hlavne zmenu v chovani. Zacala se hrozne vztekat kvuli vsemu, v noci hystericky plac nespokojena. Precetla jse ze tyto vakciny jsou plne rtuti a hliniku a telo reaguje jako po otrave tezkymi kovy.Mate nekdo tuto zkusenost? Popr. co by jste mi poradily nejake homeopatikum nebo setrny detox pro deti.Nebo to proste samo odezni je to uz 17 den po ockovani. Dekuji za kazdou radu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6750 příspěvků 08.03.18 12:30

Ne, neměla a nemám s tim zkušenosti, co pediatr na to?? Pokud máš dojem, že to jsou nežádoucí účinky, tak to nahlas.
Nicméně opravdu očkovací látky nejsou plné hliníku a rtuti :nevim:

Netopirek
Echt Kelišová 7598 příspěvků 08.03.18 12:41

Tak kolem tohohle věku se u mojí dcery projevili záchvaty vzteku, hysterické scény, pláč v noci. Ale očkování v tomhle věku neměla. Já to přisuzuji věku. Období vzdoru, uvědomění si svého já a prosazování ho. První strachy a noční můry. V tomhle věku nic neobvyklého.

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 08.03.18 12:42
@marcy40 píše:
Zdravim mam dceru 23 mesicu a po prvnim ockovani priorixem mela nezadouci ucinky teplotu, vyraznou vyrazku po celem tele ale hlavne zmenu v chovani. Zacala se hrozne vztekat kvuli vsemu, v noci hystericky plac nespokojena. Precetla jse ze tyto vakciny jsou plne rtuti a hliniku a telo reaguje jako po otrave tezkymi kovy.Mate nekdo tuto zkusenost? Popr. co by jste mi poradily nejake homeopatikum nebo setrny detox pro deti.Nebo to proste samo odezni je to uz 17 den po ockovani. Dekuji za kazdou radu

Dej mi sem prosim odkaz, kde ses docetla ze je priorix plny rtuti a hliniku. Je to totiz nesmysl, ktery siri hysteticke neockovacky. Takze se hod do klidu, pokud se ti ditko nezda, bez k pediatrovi.

PAN66
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 08.03.18 12:52

@BellinkaX http://m.svobodavockovani.cz/…ieta-5-2013/

kamarad doktor s tim souhlasi, manzeluv kolega z vscht tez, jiny lekar rekne, ze ne a vyber si. rozhidnuti he vzdy na rodici, co zvazi.

Hadumi
Extra třída :D 13252 příspěvků 08.03.18 12:52

Syn i dcera se někdy takhle chovají - vztekají se, v noci blbě spí… a víš co? Očkovaní nebyli. Takže ti prostě nikdo neřekne, jestli to je z MMR, nebo ne. Jestli se ti to nezdá, jdi k lékaři. A byla bych opatrná, co se týká rad ohledně detoxu na netu, kolikrát čtu věci, že mi rozum zůstává stát a ježí se mi chlupy na těle. Jsou i dětští lékaři, kteří se detoxu věnují.
Sama děti očkuji jinak, něco mají, něco ne, něco o hodně déle, ale tahle panika skrz očkování mi přijde neskutečná a je to čím dál horší.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 08.03.18 12:53
@marcy40 píše:
Zdravim mam dceru 23 mesicu a po prvnim ockovani priorixem mela nezadouci ucinky teplotu, vyraznou vyrazku po celem tele ale hlavne zmenu v chovani. Zacala se hrozne vztekat kvuli vsemu, v noci hystericky plac nespokojena. Precetla jse ze tyto vakciny jsou plne rtuti a hliniku a telo reaguje jako po otrave tezkymi kovy.Mate nekdo tuto zkusenost? Popr. co by jste mi poradily nejake homeopatikum nebo setrny detox pro deti.Nebo to proste samo odezni je to uz 17 den po ockovani. Dekuji za kazdou radu

Ahoj, my už sice též neočkujeme (kvůli než. účinku neuro charakteru po hexe), ale jen chci podotknout, že má Bellinka pravdu, že Priorix rtuť a hliník neobsahuje http://www.vakciny.net/object?… Hliník obsahují jiné vakcíny, např. hexavakcína, rtuti obsahuje stopové množství..
Nicméně než. reakce po Priorixu nejsou vzácností. Určitě bych zašla za dr. a řešila to s ní, kór, pokud byla změna chování náhlá. Také bych to hlásila na Súkl, resp. lépe, aby to hlásila sama dr.
Pokud se ti dítě prostě velmi náhle, jakoby ze dne na den změnilo, byla bych na pozoru..ale na druhou stranu vám do toho fakt mohlo přijít období vzdoru anebo ty hysterie může být jen z toho, že jí přeci jen není po té vakcíně dvakrát dobře, ale neznačí to hned neurologickou reakci. Těžko říct..poradit se s dr., příp. ještě s nějakým očkovacím centrem.. :think:

Příspěvek upraven 08.03.18 v 12:57

lucynka25
Kelišová 7102 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 12:55

@marcy40 spíš začíná to úžasné období vzdoru, v očkování bych to neviděla ;) Virážka a teplota už je pryč?

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15561 příspěvků 08.03.18 12:59
@PAN66 píše:
@BellinkaX http://m.svobodavockovani.cz/…ieta-5-2013/kamarad doktor s tim souhlasi, manzeluv kolega z vscht tez, jiny lekar rekne, ze ne a vyber si. rozhidnuti he vzdy na rodici, co zvazi.

zastávám stejný postoj :think:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 08.03.18 13:01
@PAN66 píše:
@BellinkaX http://m.svobodavockovani.cz/…ieta-5-2013/kamarad doktor s tim souhlasi, manzeluv kolega z vscht tez, jiny lekar rekne, ze ne a vyber si. rozhidnuti he vzdy na rodici, co zvazi.

Jak už tu ale bylo psáno - konkrétně Priorix hliník neobsahuje.
(Samozřejmě ale obsahuje zas jiné chuťovky, jako DNA kuřecích embryí a lidských diploidních buňek MRC-5, což je buněčná řada původně lidských rakovinných buněk. Plus sorbitol a nikoli umrtvené, ale jen oslabené, živé původce spalniček, zarděnek a příušnic). Je to holt takový trochu ekl koktejl..

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 08.03.18 13:04
@PAN66 píše:

Viz dole Evulina.
Vahani rodice, ktery vychazi ze slobodyvockovani, bych resila omezenim rodicovskych prav. :zed: :cert: btw, posila nekdo z emiminacek tomu spisovateli finance za jeho clanky?

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 08.03.18 13:08

@Evulina
Hele Evule, neoslabene spalnicky fakt nejsou lepsi. Kolega by mohl povidat, slouzil nemocnemu lidu a slizl to v prvni vlne.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 08.03.18 13:11
@BellinkaX píše:
@Evulina
Hele Evule, neoslabene spalnicky fakt nejsou lepsi. Kolega by mohl povidat, slouzil nemocnemu lidu a slizl to v prvni vlne.

Ne, já to myslela jinak. Jako že v Priorixu jsou oslabení živí původci a v hexe jsou třeba přímo umrtvení, nemluvila jsem přímo o onemocnění, ale o očkovacích látkách.

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 08.03.18 13:12

A ekl koktejl je pro me teda ovzdusi v obchodaku, madlo nakupniho voziku ( a do nej zakousnute batolatko) a clovek, ktery kasle a hubu si nezakryje… nobo zakryje a pak ti tu ruku chce podat. :poblion:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 08.03.18 13:16

U priorixu se nežádoucí účinky můžou objevit až 21 dní po očkování. Dcera může mít období vzdoru, noční běsy, stejně tak to může být příčina očkování. tak držím palce ať to brzy zmizí, kdyby se cokoli nezdálo kontaktovala bych neurologa.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama