Hysterie-diagnóza u dospělého člověka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 08:27
Hysterie-diagnoza u dospeleho cloveka

Ahoj holky, byla mi diagnostikovana histrionska porucha osobnosti-hysterie. Strasne se za to stydim. Blbe se s tim zije mne i okoli. Nemate s tim prosim zkusenost? Pry se to neda lecit, nenasla jsem nikoho, kdo se tim zsbyva. Jsem z toho zoufala. DEKUJI ZA KAZDOU RADU!!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 08:45

Ahoj. Můj bývalý partner měl tuto poruchu a bylo to často peklo. Roky jsem se snažila to vydržet, ale nešlo to. Stal se ze mě uzlíček nervů. On si ale poruchu nepřiznal a nikdy nebyl ochoten s tím pracovat. U tebe vidím plus, že jsi si vědoma své nemoci/povahy a věřím, že aspoň trochu se to korigovat dá pomocí psychologa a vlastní snahy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 09:36

Já mám sice jiné libustky ale ve finále řešíme stejnou věc. Jak to korigovat. Já tedy docházím za psychologem a snažím se si své projevy uvědomovat, tím pádem korigovat. Pravda, je to těžké a na dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 09:45

Je to porucha osobnosti, to je trvá a nedá se to vyléčit. Ale dá se, za pomocí léků a HLAVNĚ terapie korigovat projevy a chování.

Takže terapie, minimálně jednou týdně s někým kdo má s poruchou osobnosti zkušenosti ( to je fakt důležité aby to byl někdo kdo ví co dělat). Psychiatr to stejné, hlídat si aby léky byly pořád účinné.

A žít, jiná rada není. Je to prostě nafurt ale to neznamená že nemůžeš mít fajn a naplněný život ;)

(Mám jinou poruchu osobnosti a žiju vcelku spokojene, ale začátky byly krušné)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 09:55
@Anonymní píše:
Je to porucha osobnosti, to je trvá a nedá se to vyléčit. Ale dá se, za pomocí léků a HLAVNĚ terapie korigovat projevy a chování.

Takže terapie, minimálně jednou týdně s někým kdo má s poruchou osobnosti zkušenosti ( to je fakt důležité aby to byl někdo kdo ví co dělat). Psychiatr to stejné, hlídat si aby léky byly pořád účinné.

A žít, jiná rada není. Je to prostě nafurt ale to neznamená že nemůžeš mít fajn a naplněný život ;)

(Mám jinou poruchu osobnosti a žiju vcelku spokojene, ale začátky byly krušné)
dekuji, psychiatr mi rekl, ze na to leky nejsou, byla jsem u trech a terapie ze na to neexistuje, nenasla jsem nikoho kdo se tim zabyva a to me prave dost zdeptalo. Ze se nemam na koho obratit
Kaci89
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 29.06.19 12:12

Ahojky mohla by jsi mi poslat zpravu soukromou??privedla jsi me na to, ze mam zrejme to same.od pondeli to jdu resit, uz se stim neda zit me a hlavne pritelovi, chtela bych se zeptat jake mas „priznaky“.ja bouchnu kvuli pokazde, kdyz neni neco podle mojich predstav a jsem uplne mimo a je mi jedno kde jsem, nedokazu to ovladat. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama