Hysteroskopie a Hyfosy najednou

90
29.5.21 19:25

Hysteroskopie a Hyfosy najednou

Je tu nekdo, kdo absolvoval hysteroskoii a hyfosy najednou?

Doktor mi tvrdi, ze hyfosy neboli, ale zkusenosti z okoli jsou uplne jine. Kdyby to nekde slo v jedne narkoze, nevaham a jedu tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1889
29.5.21 19:37

Ja byla na hyfosy dva toky zpet a hruza…bolelo to jako blazen. Dost jsem u toho brecela, takze pokud budes mit moznost, tak hura do toho :D

Na hysteroskopii jsem byla letos v lednu a super…hezky jsem si zdrimla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1509
29.5.21 21:09

Heled mne to nějak hrozne nebolelo, na konci popravde trochu jo, ale to bylo snad dvacet vteřin a konec… Myslím ze porod bude horší :lol: Nejhorsi je se stresovat predem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
30.5.21 08:45

Ahoj, já na HyFOSy byla asi před 14 dny a bylo to šílený strašně mě bolelo, když tam vpouštěli tu kontrastní látku, pak to zas ustalo a oni pustili znovu no fakt hrozná bolest. Všude jsem četla jak to nebolí ale je dobrý být připravena i na to, že budeš jedna z těch co je to bolí. Ale to zvládneš netrvá to dlouho :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
1.6.21 08:29

Kdyz to ctu, tak na to nepujdu. Mam prah bolesti nizko, tak at se doktor stavi klidne na hlavu, ale proste ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
1.6.21 09:27

@Oblu ale to zvládneš lepsi než jít do narkozy, bolí to ale prezijes to :lol: a třeba tě to zrovna bolet nebude a doktoři jsou u toho milý mě sestřička hladila po koleni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1509
1.6.21 09:39
@Oblu píše:
Kdyz to ctu, tak na to nepujdu. Mam prah bolesti nizko, tak at se doktor stavi klidne na hlavu, ale proste ne.

Vzdycky mizes jit na laparoskopii, tamntoho zjisti i vic než jen průchodnost. Ale fakt se toho neboj, ted mam za sebou krátkou narkozu a ta kocovina po tom mi přijde horší než ta parvterinova bolest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
1.6.21 11:27

Holky diky. Kratkou narkozu uz za sebou mam po OPU a nic mi po ni nebylo, proste jsem jen odesla a fungovala normalne. Teda co se tyce narkozy. I ted planuju, ze me pritel odveze po hysteroskopii normalne do prace. Po vlastnim OPU sest tydnu bolesti. Trefili mi nerv a mela jsem steh, ktery se uplne nepovedl. Takze na hyfosy fakt nejdu, uz takhle vidim doktora zdalky a nejradsi bych se bezela schovat. Na laparku uz vubec ne, ale pro dalsi IVF je to stejne jedno.

Příspěvek upraven 01.06.21 v 12:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
1.6.21 11:46

@Oblu jestli to není nutné tak bych taky nešla, já jsem 4× otěhotněla přirozeně a stejně mě dr. To HyFOSy vnutila a ten dr co mi ho dělal v tom neviděl úplně smysl tze mi to celé přišlo jen aby vytáhli peníze :nevim: pze závěr byl průchozí vejcovody, což když jsem tolikrát otěhotněla se dalo čekat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
1.6.21 12:11

@Jájinka01 Mam to opacne. Tri roky jsem neotehotnela, tak je zaver, ze at pruchozi budou mebo ne, stejne to bude dalsi IVF.. Hysteroskopie smysl ma, pripadny problem by IVF mohl branit.

Mam od detstvi fobii z lekarskeho prostredi, po prvnim IVF jsem zacala panikarit i na alergu 🤦‍♀️. Tak si to nechci zhorsovat jeste tim HyFoSy. Pri pomysleni na dalsi IVF me chyta panika, chce se mi brecet a zvracet. Za chvili budu na Chochokouska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
7.6.21 13:09

Jsem po hysteroskopii. Samozrejme opet nic nenasli, deloha cista. Doktor se divil, proc me na ni poslali. :roll: Vim ja???

Bricho me boli, nemuzu si sednout, nezvedla jsem ani batoh. Doktor na me kouka divne, pry me nema, co bolet. Tak nevim. :nevim: Uz me to fakt nebavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat