Hysteroskopie a krvácení po ní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:36
Hysteroskopie a krvácení po ní

Dobrý den, mám takový dotaz jak dlouho se krvácí či špiní po hysteroskopie. Včera skoro nic, ale dnes když jdu na WC tak na papíře vždy trochu růžové krve (nebo jak bych to řekla), ale na vložku to ani není… Na hysteroskopie jsem byla toto úterý… Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:37

Zavolala bych určitě Dr. Normální to neni

Čičorečka
Závislačka 2660 příspěvků 09.08.19 08:38

Každá to má jinak. V nejhorším do další menstruace, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:45
@Anonymní píše:

No sestřička nás před propuštěním poučovala, že to může krvácet aj 14 dní, ale komplikace já prej když máš 3 vložky úplně krvavé denně a to já nemám já ani už si vložku nedávám.. Mě jen malinko zarazilo, že dnes je to o malinko víc než včera…

Agáta 84
Kecalka 496 příspěvků 09.08.19 09:18
@Anonymní píše:

Normální to je! Je to dost velkej zásah a bolí to jako prase!

Agáta 84
Kecalka 496 příspěvků 09.08.19 09:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový dotaz jak dlouho se krvácí či špiní po hysteroskopie. Včera skoro nic, ale dnes když jdu na WC tak na papíře vždy trochu růžové krve (nebo jak bych to řekla), ale na vložku to ani není… Na hysteroskopie jsem byla toto úterý… Děkuji

Já potom lehce krvácela asi týden, rozhodně to není nic zvláštního a určitě to přejde ;)

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 09.08.19 09:38
@Anonymní píše:

proboha to je názor :roll:

Krvácet můžete do síly klasické menstruace až 14 dnů ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 10:08
@Agáta 84 píše:
Já potom lehce krvácela asi týden, rozhodně to není nic zvláštního a určitě to přejde ;)

Děkuji za povzbuzení já se jen trochu obávala, že dnes je to trošičku větší než včera ale jak říkám jen když jdu na wc a je to růžové už nechci lítat po doktorech

Agáta 84
Kecalka 496 příspěvků 09.08.19 15:02
@Anonymní píše:
Děkuji za povzbuzení já se jen trochu obávala, že dnes je to trošičku větší než včera ale jak říkám jen když jdu na wc a je to růžové už nechci lítat po doktorech

To já začala až druhý den po hystero. a nebylo to ani tak špinění, ale fakt krev. Rejpali se ve mě dosela dlouho a pak nějakou chvíli trvalo, než jsem mohla vůbec odejít, protože se mi udělalo strašně špatně..Ale prý je to normální, no hysteroskop si viděla sama, ne? Tak se není čemu divit.. ;)

Váš příspěvek
Reklama