Hysteroskopie bez narkózy - kdo byl?

3518
27.11.13 19:39

Hysteroskopie bez narkózy-kdo byl?

Holky, které jste byly na hysteroskopii bez narkózy-JAKÉ to bylo? Čeká mě to a mám strach z bolesti.Jak tak čtu na netu, moc bez narkózy jich není..Většina to prodělala v narkóze. Tak si říkám, jestli do toho jít, či ne.. Moc děkuji za reakce a hlavně za zkušenosti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3496
27.11.13 19:45

Ahoj, kamarádka na tom byla a říkala, že to tak tak vydržela. Bolelo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
27.11.13 19:46

Proboha to se snad bez narkozy vůbec nedělá, během praxe jsem jich dost viděla, ale bez narkozy ani jednu a já bych si to bez narkozy dělat nenechala :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
27.11.13 19:48

Kamarádce to dělali bez narkozy, měla jít na umělé oplodnění, a narkoza že před tím není nic moc, tak v rámci šetření těla šla bez narkozy a říkala, že už by to nikdy neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3518
27.11.13 19:54

Díky holky. Mě to právě dnes doporučili v caru, že bych před ivf měla mít hotovou hysteroskopii. Že prý vzhledem k tomu, že mám jít pod narkózu za cca měsíc, kvůli odběru vajíček, tak mi navrhli, že se to dnes dělá už i bez narkózy. Odmítla jsem to a hleděli na mě, proč se bojím, že to nic není a trvá to jen 5 minut. že si proplýtvám pokus ivf bez hysteroskopie.. Tak teď právě dumám, jestli na to nejít.. Ale jak vás tak čtu, tak se mi teda nechce ještě víc :oops: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
27.11.13 19:58
@Nuníček píše:
Proboha to se snad bez narkozy vůbec nedělá, během praxe jsem jich dost viděla, ale bez narkozy ani jednu a já bych si to bez narkozy dělat nenechala :(.

dela…byla jsem na konizaci bez narkozy…skoda kazde narkozy, je to hrozna zatez..doporucuji ti to ne jen tak pro nic za nic..

Příspěvek upraven 27.11.13 v 20:00

• Citovat
  • Nahlásit
3518
27.11.13 20:00

@KackaDoup A jak jsi to zvládla? Bolelo to? Vím, že jsem možná posera…ale fakt mám strach :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
27.11.13 20:03
@Lusesítka píše:
@KackaDoup A jak jsi to zvládla? Bolelo to? Vím, že jsem možná posera…ale fakt mám strach :oops:

zvladla…bylo to jen neprijemne, obcas to trosku palilo…neprijemne bylo to umrtveni..paracervikalni blok…slysis divne je to hodne zvlastni…ale netrva to dlouho takze vydrzet se to vsechno da ;) delali me to u Apolinare ;)A nejsi posera! clovek se boji vseho co nezna…a nic nevime jiste ;)

Příspěvek upraven 27.11.13 v 20:03

• Citovat
  • Nahlásit
715
27.11.13 20:03

Ja jsem byla na hysteroskopii bez narkozy a uz bych to neudelala. mozna jsem citlivka, ale byla to pro me silena bolest. takze za me doporucuji s narkozou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3518
27.11.13 20:09

Tak jak to tak vidím, tak každý máme asi práh citlivosti někde jinde.. Tak já furt nevím.. Asi tam zatím nepůjdu a když nevyjde ivf tak půjdu v narkóze. @Janicka1202 Ani lokální umrtvení jsi neměla nebo jo a i tak to bolelo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
27.11.13 20:10

Ja mela paracervikalni blok

• Citovat
  • Nahlásit
6931
27.11.13 20:10

Na ambulantní hysteroskopii jsem byla. Nic, co bych si ráda zopakovala, nejhorší byl ten tlak tekutiny, kterou do mě napouštěli. Bylo ale hotovo dřív, než jsem začala být vnitřně sprostá :) akorát mi nedělal klasickou průchodnost vejcovodů.
Jsem ráda, že to bylo bez narkózy, sice nevím úplně všechno, jen základ, ale nebyla to taková zátěž pro tělo.
A můžu ti říct, že jsem bolestínek, u zubaře si nechávám píchnout umrtvení před každým vrtáním a bolí mě i stěry z čípku.
Hodně mi pomohlo, že mi doktor komentoval, co vidím na obrazovce. Ohromil mě vlastní čípek, takže jsem ani nepostřehla, že už jím prošel :)
Zkus se zeptat na sedaci, někde ji poskytují. Já kopla 2 Ibalginy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
27.11.13 20:13

Jasne ze to nedelaji uplne bez niceho ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3518
27.11.13 20:16

@KackaDoup A co to je ten blok? To ti umrtví čípek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3518
27.11.13 20:17

@klody Mě vejcovody taky zkoušet nemusí, byla jsem před půl rokem na laparu, kde je zkontrolovali. Akorát nezkontrolobvali dělohu a já furt potrácím, tak proto ta hystero. Takže jsi to zvládla a ještě i pak otěhotněla, jo? Tak že bych do toho přeci jen šla? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat