Reklama

Hysteroskopie bez narkózy - Odolena Voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 15:37
Hysteroskopie bez narkózy - Odolena Voda

Zdravím, ano vím, taková diskuze tu už byla ale je docela stará a věřím že budete mít více zkušeností.
Jsem objednaná na hysteroskopii bez narkózy do Odolené Vody. Četla jsem na dr. slušné názory a chci se zeptat jestli ji někdo podstoupil. Mám podezření na srůsty po revizi dělohy. Budu ráda za jakékoliv zkušenosti či rady :) :)

Reklama

Reakce:

markos
Neúnavná pisatelka 15444 příspěvků 25.01.18 15:43

Já jo, ale v Praze. Vydržet se to dalo, bylo to dost zajímavé pokoukání. Ve chvíli, kdy jsem řekla, že asi omdlím, už viděli vše potřebné a nástroj vyndali.

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 25.01.18 16:03

Já jsem na tom v Odolené vodě u p. Novotné byla.. zákrok se dá vydržet… Teď už k ní ale jezdit nebudu, mám pocit, že není až tak zkušená.. byla jsem u ní jednou na kontrole na potvrzení těhotenství a vůbec nepoznala že ho mám zamlklé… O 3 dny později jsem začala krvácet a v nemocnici mi řekli, že už je to zamlklé 2 týdny. Teď jsem opět těhotná, ale lékaře si chci přehlásit do Prahy.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 16:09

@abcd32 já k ní nechodím vůbec ale je jediná která mě vzala a kdo dělá bez narkózy. Spoustu doktorů nemá toto vybavení.

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 25.01.18 16:14

@Elis95 zákrok není tak hrozný… neboj se. Určitě je lepší tam zajet a mít to bez narkózy, než se zbytečně nechávat uspávat. Trvá tak 10 min.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 16:23

@abcd32 supr. Moc děkuju za podporu. Uz jsrm pod narkozou dvakrat v jednom roce a už nechci organismus zatěžovat. Měl a jsi před zákrokem aulin?

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 25.01.18 16:29

@Elis95 jj to znám.. já za poslední rok 4× narkóza v rámci punkce při IVF..
Aulin jsem měla, je to nějaký prášek rozpuštěný ve vodě.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 16:34

@abcd32 také mi ho nabídla. A měla jsi nějaký nález při hysteroskopii? Když tam budu mít srůsty-odstraní mi je?

abcd32
Kecalka 362 příspěvků 25.01.18 16:52

@Elis95 neměla jsem žádný nález… tak nevím :think:

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 16:56

@abcd32 dekuju za info :)

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 01.02.18 08:38

Takže hlásím že hysteroskopie se opravdu dá vydržet. Bolest maximálně jako při ms. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé :srdce: takže velmi doporučuji tomu kdo bude muset jít na hysteroskopii. Volte tuto než narkózy :) 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >