Hystologie děložního čípku

15.11.19 11:50

Hystologie děložního čípku

Ahoj všem. Byla jsem na konizaci čípku a kynetazi dělohy. Dnes mi přišla pozvánka na kontrolu( a to až na květen).Sestřička v nemocnici mi říkala, že mě pozvou když tam něco bude.Mam strašný nervi :(.Kdyby to byli vážne, pozvali by si mě dřív? Prošel si taky někdo těmito nervi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3841
15.11.19 11:55

@Marie123ecas Já po konizaci chodila na kontroly co dva měsíce, protože se jim tam z hystologie pořád něco nezdálo a nevědělo se, jestli nebudu muset jít znovu. Pak se ty kontroly protáhly na 2× do roka, takže myslím, že můžeš být v klidu :palec:. Pokud by tam na nálezu bylo něco špatně, určitě tě nenechají tak dlouho čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
15.11.19 11:55

@Marie123ecas po konizaci jsem musela chodit každých 6 měsíců na cytologii. Ale výsledky mi doktorka vysvětlila hned jak přišly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.19 12:19
@Zesta píše:
@Marie123ecas Já po konizaci chodila na kontroly co dva měsíce, protože se jim tam z hystologie pořád něco nezdálo a nevědělo se, jestli nebudu muset jít znovu. Pak se ty kontroly protáhly na 2× do roka, takže myslím, že můžeš být v klidu :palec:. Pokud by tam na nálezu bylo něco špatně, určitě tě nenechají tak dlouho čekat.

Trochu se mi ulevilo, nevím co cekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67055
15.11.19 12:25
@Marie123ecas píše:
Ahoj všem. Byla jsem na konizaci čípku a kynetazi dělohy. Dnes mi přišla pozvánka na kontrolu( a to až na květen).Sestřička v nemocnici mi říkala, že mě pozvou když tam něco bude.Mam strašný nervi :(.Kdyby to byli vážne, pozvali by si mě dřív? Prošel si taky někdo těmito nervi?

Zvedni telefon a zavolej tam o výsledek histologie. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
15.11.19 13:05

No ja po konizaci sla na kontrolu jak se to hoji 4 tydny po zakroku a rovnou mi rekli histolku. bezne se pak zena sleduje na gynekologii co 6 mesicu po dobu 2 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.19 13:37
@Zesta píše:
@Marie123ecas Já po konizaci chodila na kontroly co dva měsíce, protože se jim tam z hystologie pořád něco nezdálo a nevědělo se, jestli nebudu muset jít znovu. Pak se ty kontroly protáhly na 2× do roka, takže myslím, že můžeš být v klidu :palec:. Pokud by tam na nálezu bylo něco špatně, určitě tě nenechají tak dlouho čekat.

Trochu se mi ulevilo, nevím co cekat @Teresa.p

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.19 13:38

Tak mi dali kontrolu na gynde a tam budou mít výsledky histologie, asi by se ozvali dřív, kdyby tam bylo něco vážného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
15.11.19 15:03

V klidu. na histologii urcite neco vyslo, proto ti tu konizaci delaly ;) ta zmenena tkan se odstranila pri konizaci a patolog pri histologii pozna, zda byla odstranena az do zdrave tkane. kdyby nebyla tak uz te nahani. ted nas cekaji jem ty castejsi kontroly co pul roku a za dva roky najedeme do bezneho rezimu 1krat za rok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat