Iphone nebo Blackberry

356
25.3.16 10:16

i Phone nebo Blackberry

Ahoj název je jasný, který telefon byste si vybrali? Neřešila bych teď model jako takový, ale kvalitu.

Příspěvek upraven 25.03.16 v 10:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Princess-ka
25.3.16 10:25

IPhone

EDIT : Ja tam to male i, proste nedam, nejde to :zed:

Příspěvek upraven 25.03.16 v 10:31

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2074
25.3.16 10:26

Urcite iPhone :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
25.3.16 10:51

@Princess-ka hlavně že tomu rozumíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
25.3.16 10:54

Hlavně ne iPhone :mrgreen: Podle mě, když iPhone, tak ale vše od Apple, jelikož to není kompatibilní s ničím. Peníze jen za značku. Co se týče vlastností, jsou daleko lepší telefony za menší peníze než je iPhone. A teď mě sežerte :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Marie432875
25.3.16 11:04

IPhone. Kvalita bezva, jen je to naprosto, ale úplně jiný OS nez cokoli nač je člověk zvyklý. Ne každému sedne. Uživatelsky jednoduchý a intuitivní, umí úžasné věci-převádí dokumenty z webu do PDF, vytvářís dokumenty, plakáty,…aplikace jsou dnes již naprosto dostupné i pro iPhone. Navíc můžeš zálohovat veškerá data z telefonu - vytvořením úctu na webu apple. Supr zabezpečení, touch ID - tel odemykas otiskem prstu… Dobry foťák, iMessage a face time (kdyz jsi připojena k webu, komunikujes s ostatními iPhony zdarma přes net…me tento tel velmi vyhovuje, vidím jen pozitiva. Ale neni to nejlevnější sranda, doporučuji u někoho,,osahat". Myslím ze kdo ma iPhone, nechce uz nic jiné… :)

• Citovat
  • Nahlásit
2225
25.3.16 11:12

Doporučuji iPhone, jde o zvyk na jiný operační systém, ale zase si můžete s ostatními lidmi co mají také jabko posílat zprávy i fotky zdarma ať jsem v jakémkoliv státě. Jen mít připojení k netu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
25.3.16 11:24

Jen jeste dodatek - možno sparovat s tiskárnou a věci k tisku posílat přímo z telefonu. Dále kdyz je ukraden, lze najít díky zaloze iCloud-zloděj nemá šanci tel.,,skryt". Popravdě, ja používám již jen tento tel, počítač využívám minimálně… Někdo tu zmínil, ze neni kompatibilní s dalšími zařízeními-no nevim, k PC se připojí USB kabelem, s tiskárnou se sparuje pokud ta ma možnost a přístup k Wi-Fi…
Další výhoda - je to sklo a kov. Lze dokoupit tvrzene sklo, proti poskrabani.
A moc pěkne vypadají :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3520
25.3.16 11:30
@levante píše:
Hlavně ne iPhone :mrgreen: Podle mě, když iPhone, tak ale vše od Apple, jelikož to není kompatibilní s ničím. Peníze jen za značku. Co se týče vlastností, jsou daleko lepší telefony za menší peníze než je iPhone. A teď mě sežerte :mrgreen: :kytka:

Zas odborník, který ho viděl jen přes sklo výlohy, ale velice tomu rozumí :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
25.3.16 11:43

Zajimaloby me, kolik z tech, co doporucuji iPhone pri vyberu z iP/BB nekdy drzelo v ruce BlackBerry. Za me BB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
25.3.16 11:45
@Lychee13 píše:
Zas odborník, který ho viděl jen přes sklo výlohy, ale velice tomu rozumí :roll: :mrgreen:

Pardón, že jsem se vás tolik dotkla. Vy jste určitě větší odborník :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
19136
25.3.16 11:45

@histep spousta z tech, co doporucuji iphone, taky napsalo proc.Tak proc BB je podle tebe lepsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
25.3.16 11:48
@levante píše:
Pardón, že jsem se vás tolik dotkla. Vy jste určitě větší odborník :potlesk: :palec:

Mě jsi se vůbec nedotkla, ale z tvého příspěvku je vidět, že o tom víš prd. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21535
25.3.16 12:01
@histep píše:
Zajimaloby me, kolik z tech, co doporucuji iPhone pri vyberu z iP/BB nekdy drzelo v ruce BlackBerry. Za me BB.

Ja, Ja mam iPhone manzel mel nekolik let sluzebni BB a blbejsi telefon, aby clovek pohledal.. Nastesti jim to uz vymenili za Lumia/Windows

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
25.3.16 12:02
@Lychee13 píše:
Mě jsi se vůbec nedotkla, ale z tvého příspěvku je vidět, že o tom víš prd. ;)

Ok. Hádat se nebudu :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat