I po šesti letech mi dělá peklo

Anonymní
20.1.20 13:37

i po šesti letech mi dělá peklo

Holky, radu.

Jsem rozvedená se dvěma dětmi. Před několika lety jsem si našla přítele o 20 let staršího - byl sice formálně ženatý, ale s ženou nežil, i když ona se mi snažila namluvit něco jiného. Od počátku mi dělala peklo, ale přítel se stavěl za mě, nicméně dosáhla toho, že jsme se načas rozešli. Zamilovala jsem se, první měsíce byly nádherné. Ona 2 měsíce od prozrazení našeho vztahu podala řádost o rozvod a do dalších dvou je rozvedli. Peklo ale neskončilo. Vždycky jen načas byl klid a pak zase. Vždycky se nějak dozvěděla, kam jedeme nebo našla fotku na Fb - přítel se vždycky neskutečně vztekal. Nakonec jsem se s ním rzešla - asi po 3 letech, protože se z něj vyklubal neskutečný despota a manipulátor a držgrešle, ačkoliv je velmi dobře zajištěný. Ale ta jeho ex mi i po 6 letech znovu dělá peklo - zaměstnavatel mi zaplatil nějaké školení, které využivám i mimo práci (trošku problém, no) a ona se pořád firmy dotazuje, kdo a co zaplatil - prý na to existuje nějaký zákon.

Co s tím? Jít na Policii? Už toho mám fakt dost a můj vedoucí oddělení taky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.1.20 13:41

Takže jste se rozešli a zhrzená ex ti pořád nedává pokoj? V tom případě bych ji poslala zprávu, že všechny její zprávy, hovory a činy máš zdokumentovane pokud toho okamžitě nenechá, tak podávás trestni oznámení za stalking atd. Pokud toho nenechá ani poté, opravdu bych šla na policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22183
20.1.20 13:42
@Anonymní píše:
Holky, radu.

Jsem rozvedená se dvěma dětmi. Před několika lety jsem si našla přítele o 20 let staršího - byl sice formálně ženatý, ale s ženou nežil, i když ona se mi snažila namluvit něco jiného. Od počátku mi dělala peklo, ale přítel se stavěl za mě, nicméně dosáhla toho, že jsme se načas rozešli. Zamilovala jsem se, první měsíce byly nádherné. Ona 2 měsíce od prozrazení našeho vztahu podala řádost o rozvod a do dalších dvou je rozvedli. Peklo ale neskončilo. Vždycky jen načas byl klid a pak zase. Vždycky se nějak dozvěděla, kam jedeme nebo našla fotku na Fb - přítel se vždycky neskutečně vztekal. Nakonec jsem se s ním rzešla - asi po 3 letech, protože se z něj vyklubal neskutečný despota a manipulátor a držgrešle, ačkoliv je velmi dobře zajištěný. Ale ta jeho ex mi i po 6 letech znovu dělá peklo - zaměstnavatel mi zaplatil nějaké školení, které využivám i mimo práci (trošku problém, no) a ona se pořád firmy dotazuje, kdo a co zaplatil - prý na to existuje nějaký zákon.

Co s tím? Jít na Policii? Už toho mám fakt dost a můj vedoucí oddělení taky.

Máš-li nějaké důkazy - mailovou korespondenci, SMS, zkus policii. Stalking je trestný. Ale jestli peklem myslíš to, že rejpá do způsobu placení nějakého kurzu, tak to nevím, jestli uspěješ. Vedoucí oddělení snad může paní poslat do řiti, když se ptá na něco, do čeho jí nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 14:01
@Russet píše:
Máš-li nějaké důkazy - mailovou korespondenci, SMS, zkus policii. Stalking je trestný. Ale jestli peklem myslíš to, že rejpá do způsobu placení nějakého kurzu, tak to nevím, jestli uspěješ. Vedoucí oddělení snad může paní poslat do řiti, když se ptá na něco, do čeho jí nic není.

No ona se písemně zeptá, prý podle nějakého zákona to jde, on neodpoví, takže ona pošle stížnost, tak on odpoví (nenapíše vše anebo ji odpálkuje, že jí to neřekne) a ona pošle stížnost, kterou on musí řešit, musí to poslat na ředitelství, tam to shodí ze stolu, ale je z toho dusno a ona se znovu zeptá. Ptala jsem se známého právníka, a prý postupuje ona dobře, že se tak prý postupuje. No vedoucí je z toho už na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 14:02
@Russet píše:
Máš-li nějaké důkazy - mailovou korespondenci, SMS, zkus policii. Stalking je trestný. Ale jestli peklem myslíš to, že rejpá do způsobu placení nějakého kurzu, tak to nevím, jestli uspěješ. Vedoucí oddělení snad může paní poslat do řiti, když se ptá na něco, do čeho jí nic není.

To nejsou sms, to jsou oficiální dotazy na vedoucího. Celkem asi 6 od července, včetně stížností. Ale všichni víme, že je to kvůli mně. Ona se sice dotazuje obecně na víc školení i dalších lidí, ale všichni víme, že je to kvůli mně.

• Nahlásit
  • Citovat
22183
20.1.20 14:05
@Anonymní píše:
No ona se písemně zeptá, prý podle nějakého zákona to jde, on neodpoví, takže ona pošle stížnost, tak on odpoví (nenapíše vše anebo ji odpálkuje, že jí to neřekne) a ona pošle stížnost, kterou on musí řešit, musí to poslat na ředitelství, tam to shodí ze stolu, ale je z toho dusno a ona se znovu zeptá. Ptala jsem se známého právníka, a prý postupuje ona dobře, že se tak prý postupuje. No vedoucí je z toho už na nervy.

Tak to je blbé. Změna práce nehrozí, co? Osobní rozhovor jsi zkusila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6776
20.1.20 14:27

Ze zvědavosti, jak se ex tvého ex vůbec může dozvědět, že jedeš na školení? Termíny kurzů bych nevěděla ani u své nejlepší kamarádky, pokud mi to sama neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 14:45
@Lalelale píše:
Ze zvědavosti, jak se ex tvého ex vůbec může dozvědět, že jedeš na školení? Termíny kurzů bych nevěděla ani u své nejlepší kamarádky, pokud mi to sama neřekne.

Na webu jsou výroční zprávy, které jsou ale velmi obecné. A já se při soukromých aktivitách na webu té firmy, pro kterou soukromě dělám, taky pochlubila, no. Klienty zajímá kvalifikace „dodavatele“.

• Nahlásit
  • Citovat
6776
20.1.20 14:48
@Anonymní píše:
Na webu jsou výroční zprávy, které jsou ale velmi obecné. A já se při soukromých aktivitách na webu té firmy, pro kterou soukromě dělám, taky pochlubila, no. Klienty zajímá kvalifikace „dodavatele“.

Dělá i jiné potíže mimo tohle? Sms, volání, chození za znamymi atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 15:35
@Lalelale píše:
Dělá i jiné potíže mimo tohle? Sms, volání, chození za znamymi atd…

ne

• Nahlásit
  • Citovat
6776
20.1.20 15:55
@Anonymní píše:
ne

Aha, no napadá mě to zkusit přes šikanu, pokud dlouhodobě a opakovaně si píše o info o tobě a nikdo další z celé firmy ji nezajímá. Ty děláš na úřadě, že takhle sdílíte info s cizima?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 15:59
@Anonymní píše:

chápu správně, že zneužíváš veřejné prostředky pro svoji soukromou činnost a ona se ptá podle zákona č. 106?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 16:28
@pohledzdruhestrany píše:
chápu správně, že zneužíváš veřejné prostředky pro svoji soukromou činnost a ona se ptá podle zákona č. 106?

číslo neznám, údajně to prý podle zákona je

vedoucí mi umožnil docela nákladné školení a mně se naskytla příležitost to dělat i soukromě, vedoucí to ví a nevadí mu to, ale asi to nemusí být úplně dobře

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 16:30
@pohledzdruhestrany píše:
chápu správně, že zneužíváš veřejné prostředky pro svoji soukromou činnost a ona se ptá podle zákona č. 106?

nepodepisovala jsem nic, co by mi zakazovalo to dělat i soukromě, školení bylo určeno spíš pro soukromníky, to je pravda, ale navlíkli jsme to jako práci u nás

• Nahlásit
  • Citovat
20.1.20 16:33
@Anonymní píše:
nepodepisovala jsem nic, co by mi zakazovalo to dělat i soukromě, školení bylo určeno spíš pro soukromníky, to je pravda, ale navlíkli jsme to jako práci u nás

nemusíš podepisovat nic, přesto porušuješ zákoník práce, případně služební zákon, o zákonu o finanční kontrole nemluvě, tohle smrdí hezkým průserem i pro šéfa, kór jestli ty prachy tekly z evropskejch fondů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama