I po silver šamponu žluté vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žena Vlk
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.09.19 20:57
I po silver šamponu žluté vlasy

Ahoj holky!! :)) Potrebuji poradit od zkusenych blondyn. Mam melir, od kadernice odchazim spokojena, vlasy super, po dvou umytich des a bes. Vlasy zezloutnou a cele jakoby ztmavnou. Koupila jsem Schaumu silver sampon, po umyti pouzivam jeste masku (neco radoby bio od Garnier), a hezke vlasy jsem po teto procedure mela jen jednou. Tak nevim, co to bylo za nahodu, protoze dalsi myti efekt nic moc a dneska koukam na svoji podivnou barvu, ztmavlou, po zarivych pramincich ni dechu. Tak jak to delate? Kde se stala chyba, soudruzi? :)) Diky!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 10.09.19 21:09

Kadeřnice ti asi na ty odbarvene meliry dala nějaký stříbrný preliv, co udělal ten studenej odstín a ten se to po umytí vymyl. Ségře se to taky stalo. Tim fialovým šamponem to chce opakovat několikrát, než ty žluté tóny stáhne a hodně vlasy vysušuje. Možná by nebylo od věci jít ke kadeřnici a tu barvu reklamovat :nevim:

Aduš8
Kelišová 5556 příspěvků 10.09.19 21:09

Ne každý má takové vlasy, aby měl krásně zářivě bílý melír. Prostě záleží na množství pigmentu. Pokud to máš opakovaně, asi to nebude chyba kadeřnice. Ale třeba znám kadeřnice, které udělají melír a dotónují ho po umytí přelivem, který se samozřejmě vymyje a vlasy zůstanou žluté. Co z toho je u tebe pravda, těžko říct.

Varya
Stálice 94 příspěvků 10.09.19 21:14

Moje máma má černé vlasy i přesto krásně stříbrné. Je možné že kadeřnice ti dala přeliv, ale nějaký šampon od Shauma je určitě nevybělí. :mrgreen: Šampon Fanola nebo od Coslys (ten má výhodu, že ani nebarví do fialova, je to průhledný gel)

Žena Vlk
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.09.19 21:16

No ale to by mi tam po smyti meliru jeste neco patlala, ne? A preliv by musel chvilku pusobit, to bych vedela. Mne tu barvu pak jen vymyje, vyfouka to a je hotovo. Prece neni mozny, abych mela nezesvetlitelne vlasy :-D Ale fakt mi to jakoby uplne cele ztmavne.

Varya
Stálice 94 příspěvků 10.09.19 21:19

Možná i nekvalitní barva, máma odbarví a pak myslím dává dvě stříbrné barvy, myslím že od Matrixu.

Žena Vlk
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.09.19 21:20

@Varya Coslys jsem chtela a zavrhla, bala jsem se, ze bio sampon nebude mit ten ucinek, Schauma mela dost pozitivnich ohlasu. A jak rikam, jednou uz to vypadalo nadejne, a ted zase hruza. Tak nevim, jestli to pak nepohrbim vzdycky tim kondicionerem, ale bez nej to nejde.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 10.09.19 21:21

Choď ke kadeřnici, co používá lepší barvy.

Varya
Stálice 94 příspěvků 10.09.19 21:29

Souhlasím s Ou, lepší barvy, máma se barví doma po zkušenosti od kadeřnic, vo tu stříbrnou neumí udělat. Kup si barvy od Matrixu i za mě největší spokojenost s odstíny a kvalitou. Coslys šampon jsem koupila mámě k svátku, je lepší než od Fanoly, sjednotí barvu, zestříbří celý vlas, nemáš špičky fialové a u hlavy žlutou (zkušenos se šampony z drogerie). Fanola má dobrý fialový kondicionér. Coslys skvělý keratinový.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 10.09.19 21:32

@Varya já mám třeba s matrixem hrozné zkušenosti. Chtěla sem takovou stříbrnou blond, trochu do šeda a skončila sem s modrýma vlasama, poměr i doba působení vše dodrženo podle návodu a vlasy úplně modré :roll:

Dina31
Kecalka 478 příspěvků 10.09.19 21:44

Mam hnedy vlasy a do toho blond melir. Vlasy si myju schaumou silver, nechavam cca pet minut pusobit, vlasy jsou krasne bily/stribrny. Hodne lidi mi to chvali. Tak nech sampon taky pusobit a uvidis. A nebo se to muze zdat jen tobe, ze jsou zluty, pac mne uz to taky kolikrat tak prijde. ;)

summersun
Kecalka 465 příspěvků 10.09.19 21:47

Já mám dobré zkušenosti se silver (fialovým) šampónem od Kérastase. Jen ta cena :think:

Žena Vlk
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.09.19 22:22

Ty meliry ale nejsou prece “barva”, ne? Je to nejaky oxid, lisi se koncentrace, ale kdyz vytahne ta chemie barvu z vlakna, je hotovo. Chapu, ze nekvalitni barva se bude treba vymyvat, ale nevim, v cem by spocival nekvalitni odbarvovac? / @Dina31 Jo, mohu zkusit nechat pusobit dyl :) / @Varya Diky, zkusim vypatrat Fanola fialovy kondicioner. Znacku neznam!

Varya
Stálice 94 příspěvků 10.09.19 22:38

@Žena Vlk
To je ten problém, jsou jen odbarvené a to se nemůžeš divit, že jsou žluté.. musíš na ně dát barvu, stříbrnou, moje máma ji tam dává dvakrát, aby byli bílé a ne žluté.

@Kriss Tina
To je možný, máš pravdu, když s tím máma začínala občas jí to chytlo do modra nebo fialova, pak se to vymylo. Musíš chytit jak dlouho to tam mít, je to individuální. :nevim: Lepší vrstvit, dát barvu víckrát. Já mám štěstí, stačí mi peroxid a mám úplně bílé vlasy..

Marlovee
Kecalka 320 příspěvků 11.09.19 05:27

Shauma u mě nikdy nefungovala, ani při pravidelném používání, ani když jsem ji tam nechala půl hodiny, naprosto bez efektu a to mi ji všichni doporučovali :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama