I takoví manželé jsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:04
I takoví manželé jsou

Jsem 19 let vdaná, manžel je celkem hodný, nekonfliktní, máme spolu dceru, ta je spokojená, má ráda mě i tatínka. Ale manžel má už od počátku problémy s erekcí, je silný kuřák, 15 let jsem se snažila, aby sex nějak fungoval, pak mě to přestalo bavit, takže už 2 roky sex nula. On ví, že má problém, tak je rád, že už se to nijak neřeší. Taky na sebe dost přestal dbát, nepomáhá nic ani po dobrém, ani po zlém. Ani moc poslední dobou nevydělává, v rozhodných chvílích mě nepodrží, není mi oporou, už cekem ani neprojevuje v ničem žádnou iniciativu, všechno organizuji já. Na druhou stranu je to určitá jistota, něco vydělá, něco udělá doma, dceru má rád, máme společné přátele. Platíme hypotéku na byt, společně ty finance dáme dohromady, žijeme si průměrně. Rozvádět se nechci, nemám kam jít, nemám jinou rodinu, ani peníze, dcera by to taky nesla špatně, ztratila bych společné přátele, nemám jinou rodinu, ani peníze, dcera by to taky nesla špatně, ztratila bych společné přátele. Vím, že bude hůř, až dcera odejde, nebudeme mít žádné společné téma, neumím si představit, že bychom jezdili na dovolenou jen spolu. Budeme jen sedět u televize a mlčet. Asi ani nechci žádnou radu, jen jsem se chtěla svěřit, mám z toho depresi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ospalámyš
Kelišová 5887 příspěvků 27.08.19 20:10

Až dcera dospěje, splatíte většinu dluhů, odešla bych, tohle není veselý život. Ta perspektiva by mě přivedla do těžké deprese.

připravovala bych se na osamostatnění se finančně i psychicky.

aknadar
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 27.08.19 20:13

Hmm… chápu to dobře, že jsi se smířila s tím, že už to takhle spolu doklepete? Poměrně depresivní představa :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:13
@ospalámyš píše:
Až dcera dospěje, splatíte většinu dluhů, odešla bych, tohle není veselý život. Ta perspektiva by mě přivedla do těžké deprese.připravovala bych se na osamostatnění se finančně i psychicky.

No, jo, když já se bojím, že pak budu i u té televize sedět sama, nejsem moc sebevědomá a v 50 už si těžko najdu chlapa a ještě nějakého super.

aknadar
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 27.08.19 20:14
@Anonymní píše:
No, jo, když já se bojím, že pak budu i u té televize sedět sama, nejsem moc sebevědomá a v 50 už si těžko najdu chlapa a ještě nějakého super.

Co by ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:16
@aknadar píše:
Co by ne?

Je to už můj druhý manžel a ani před tím jsem nechodila s nějakými super kluky. Chyba je ve mně, jaký šel, takovou našel. Moje sebědomí bylo vždycky nula a už jsem asi i věkem nepřizpůsobivá.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12441 příspěvků 27.08.19 20:31
@Anonymní píše:
Je to už můj druhý manžel a ani před tím jsem nechodila s nějakými super kluky. Chyba je ve mně, jaký šel, takovou našel. Moje sebědomí bylo vždycky nula a už jsem asi i věkem nepřizpůsobivá.

Tak si najdi nějakého píchače, sebevědomí půjde nahoru a ještě si užiješ ;)

g.sandova
Kelišová 6267 příspěvků 27.08.19 20:35

Jr go hrozný, že lidi fakt spojuje často majetek, finance. Nevím, co ti poradit. Zní to ale hrozně.

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 27.08.19 20:45

Asi blbá rada, ale nešlo by zapracovat na vztahu? Sami do kina, restaurace, nebo jen na pivko? Nemáte nějaké společné zájmy, nebo koníček, kam třeba můžeš vzít manžela? Nebo on tebe? Já jsem asi taky trochu víc samotářsky typ, ale manžel mě nikdy nenechal, je dost akční, takže pořád něco vymýšlí, ale kdy mi dojdou síly a přestanu to s ním podnikat, nevím.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 27.08.19 20:47
@Anonymní píše:
No, jo, když já se bojím, že pak budu i u té televize sedět sama, nejsem moc sebevědomá a v 50 už si těžko najdu chlapa a ještě nějakého super.

Když jen hledáš výmluvy, tak to pak ano.

Azeretereza
Závislačka 3018 příspěvků 27.08.19 20:55
@Anonymní píše:

Hm, možná to vidím jinak, protože jsem o dost mladší, ale fakt doufám, že takhle rezignovaně nikdy nedopadnu. Máš ještě spoustu let na to něco změnit.

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:01
@Anonymní píše:

Co kdybyste tu padesátku vzala jako příležitost na sobě zapracovat? Takový životní restart? Mamce chyběla sebedůvěra a v padesáti na ni obrovsky zapracovala. :kytka:

Lioness34
Závislačka 2956 příspěvků 27.08.19 21:16
@Anonymní píše:
Jsem 19 let vdaná, manžel je celkem hodný, nekonfliktní, máme spolu dceru, ta je spokojená, má ráda mě i tatínka. Ale manžel má už od počátku problémy s erekcí, je silný kuřák, 15 let jsem se snažila, aby sex nějak fungoval, pak mě to přestalo bavit, takže už 2 roky sex nula. On ví, že má problém, tak je rád, že už se to nijak neřeší. Taky na sebe dost přestal dbát, nepomáhá nic ani po dobrém, ani po zlém. Ani moc poslední dobou nevydělává, v rozhodných chvílích mě nepodrží, není mi oporou, už cekem ani neprojevuje v ničem žádnou iniciativu, všechno organizuji já. Na druhou stranu je to určitá jistota, něco vydělá, něco udělá doma, dceru má rád, máme společné přátele. Platíme hypotéku na byt, společně ty finance dáme dohromady, žijeme si průměrně. Rozvádět se nechci, nemám kam jít, nemám jinou rodinu, ani peníze, dcera by to taky nesla špatně, ztratila bych společné přátele, nemám jinou rodinu, ani peníze, dcera by to taky nesla špatně, ztratila bych společné přátele. Vím, že bude hůř, až dcera odejde, nebudeme mít žádné společné téma, neumím si představit, že bychom jezdili na dovolenou jen spolu. Budeme jen sedět u televize a mlčet. Asi ani nechci žádnou radu, jen jsem se chtěla svěřit, mám z toho depresi.

Neřešila bych co bude za x let až dcera dospěje… najdi si koníčky nebo něco co ze baví, zapis se na kurz atd pokud jinak funguje jakž takz tak bych to teď nehrotila a do budoucna uvidíš… kdyby byl milenec tak hlavně žádné hurá akce teď hned se rozvedu… dej všemu čas. Všude je něco. Sex to je blby - jenže když mu to nejde tak to je těžký…a dost i pro něho. Druhé manzelstvi tak asi víš ze si stejne moc nepomuzes…
Začala bych u sebe, dělat co mě baví, klidně kurz nebo sport atd kde potkas dalsi lidi, kamarádky atd

axelina
Závislačka 2913 příspěvků 27.08.19 21:17
@Anonymní píše:

hele myslim že se až dcera odejde…že se nekde zaláskuješ a chlapa opustíš… jsi jeste mladá na to, aby jsi se spokojila s tímto…

pannda
Kelišová 7158 příspěvků 39 inzerátů 27.08.19 21:37
@Anonymní píše:
Život není o chlapovi…sama být nemusíš, pokud máš opravdové přátele a kamarádku..být v takovém vztahu je hůř než se spoléhat jen sama na sebe.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama