Ibalgin v raném stádiu těhotenství ano či ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zupina
Kecalka 487 příspěvků 25.10.18 11:48
Ibalgin v raném stádiu těhotenství ano či ne

Ahoj chci se zeptat viz nadpis. Při plánování a snažení, když ještě nevíte zda jste nebo nejste těhotná, je špatně vzít si Ibalgin na bolest? Nebo to nemá vliv takhle brzy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Muminek2019
Povídálka 46 příspěvků 25.10.18 11:50

Paralen je lepsi :palec:

Bubla_Bučková
Závislačka 4078 příspěvků 25.10.18 11:51

Vyprdni se na ibač, stejně uleví na chvíli… Trénuj práh bolesti na porod :mrgreen: Jinak se může pouze paralen výjimečně. Ale jsou lidi, kteří kouří, pijou, fetuji a dítko se jim narodí v pořádku, tak dělej jak myslíš :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 25.10.18 11:52

@Zupina jinak jsem se začala chovat až s pozitivním testem. A to jsem brala léky jako valetol nebo rosemig či sumatriptan. Na migreny.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 25.10.18 11:56

Ibalgin se nesmí až ve 3. trimestru. Brala jsem ho normálně, když bylo třeba. mám alergii na paracetamol, tak nic jioného nezbylo.

@Bubla_Bučková nesmysl.

Macronka
Stálice 56 příspěvků 25.10.18 11:58

Mne doktor v prvním trimestru ibalgin povolil, vůbec s tím neměl problém. Raději si ale dám panadol extra rapid, který by měl být stejný jak paralen, jen navíc s kofeinem. Paralen mi bohužel na moje bolesti hlavy nezabírá.

Muminek2019
Povídálka 46 příspěvků 25.10.18 12:01

Je fakt,ze v prvnim tehotenstvi,tuším v druhem nebo tretim trimestru mi byl predepsan i tramal. Mela jsem obrovske bolesti od zanetu zubu,ktery se samozrejme resil,ale nez se to vyresilo myslela jsem ze si urazim celou hlavu :zed:

beruska9
Extra třída :D 10752 příspěvků 25.10.18 12:12

Tak mne teda ibalgin nedoporucili, jen paralen :nevim: Ale v dobe „snazeni“ jsem to neresila, az s pozitivnim testem.
Ve druhem tehotenstvi mi na brutalni migrenu predepsali paracetamol s kodeinem, ale nejsem v CR :nevim: Ibuprofen vyrazne nedoporucovali.

Zupina
Kecalka 487 příspěvků 25.10.18 12:13

Děkuji všem já mám už pomalu 3 týdny, no od ovulace, intenzivní bolesti praveho podbřišku. Dr nic špatného nevidí jen mnohočetnou ovulaci, viděl několik popraskanych folikulů, ale bolest stále přetrvává a mám 5fni zpoždění
Ale včera nic o těhotenství neříkal a test v pondělí byl negativní a další chci dělat až o víkendu pokud MS nepřijde. Dr to spíš vidí na rozházeny cyklus a na hormonální výkyv :( a řekl mi ať si beru Ibalgin pravidelně třeba i 3× denně ale já zatím odvolávám a už 3 tydny trpím

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 25.10.18 12:33

@Zupina ježiši. Tomu „případnýmu miminu“ to neublíží. fakt ne. Lepší než trpět.

Zupina
Kecalka 487 příspěvků 25.10.18 12:56

@atominnka dobrá tedy, děkuji za odpovědi všem tak já si ji tedy lupnu vezmu si ten nejslabší radši :D

Celina
Závislačka 3587 příspěvků 25.10.18 17:04

Ibalgin ne a nejen v těhotenství, je to sajrajt. Vyhýbám se růžovým práškům obloukem, stačí mi Panadol :mavam:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 25.10.18 18:02

@Celina nemusí být jen růžový, bílá varianta je ibumax. a je to to samé.

@Zupina hele strašně to hrotíš. těhotná nejspíš nejsi a když tak v úplným začátku, kdy o tom většina lidí ani netuší :roll: :nevim:

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 25.10.18 18:18

Ibalgin opravdu nebrat. Zhoršuje zahnízďování embrya. Navíc mě před ním dost důrazně varovala genetička

Zupina
Kecalka 487 příspěvků 25.10.18 20:24

Ty jo co člověk to názor. No dnes jsem si nakonec nevzala nebylo to dnes tak strašné měla jsem odpočinkový den. Tak uvidím další dny třeba to bude lepší a lepší

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >