Ichtyolové mýdlo - akné

19.3.17 19:23

Ichtyolové mýdlo - akné

Máte někdo zkušenosti s používáním mýdla s ichtyolem (5%) na akné? Dnes jsem ho vyzkoušela poprvé a měla jsem z něj dost nepříjemný pocit, navíc nehezky smrdí. Zajímalo by mě, jestli vůbec někomu fungovalo a má cenu ho používat dále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14719
19.3.17 19:44

@nell-ney Podle mne ne. Smrdí, špiní. Nemám s tím dobrou zkušenost. Ale je možné, že jsem na ichthyol alergický anebo zvýrazňuje komedony).
Tady je diskuse o ichthamolovém krému: http://www.acne.org/…tic-pimples/

Používal bych jemnější věci, mně pomohl extrakt z měsíčku lékařského, který jsem si sám připravoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 08:37

Problém s otokem

Ahoj mam takovy problem. A to s tim, ze pred nedavnem se mi na tvari udelaly male pupinky. Rozhodla jsem se je vymackat, ale to jsem nemela delat. Vubec to neslo a já to porad mackala a dopadlo to tak, ze mám celou tvar uz druhy den nateklou, pupinky jsou cele krvave a nejhorsi je, ze mam tvar tak 2krat vesti nez normalne. :,( nevite co by mohlo pomoct? Sudocream nebo ichtoxyl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14719
20.3.17 09:46
@Lucka2000 píše:
Ahoj mam takovy problem. A to s tim, ze pred nedavnem se mi na tvari udelaly male pupinky. Rozhodla jsem se je vymackat, ale to jsem nemela delat. Vubec to neslo a já to porad mackala a dopadlo to tak, ze mám celou tvar uz druhy den nateklou, pupinky jsou cele krvave a nejhorsi je, ze mam tvar tak 2krat vesti nez normalne. :,( nevite co by mohlo pomoct? Sudocream nebo ichtoxyl???

Pomohl by kožní lékař. Ti ale většinou přes Internet neordinují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 09:51

@eumedon a pomohl by alespon trochu ten sudocream nebo ichtoxyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14719
20.3.17 15:30

@Lucka2000 Já vážně nevím, opravdu si už neordinujte žádnou léčbu sama ani od anonymních rádců z Internetu a jděte k lékaři!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama