Ideální letovisko pro 16 měsíční batole

65
27.4.06 17:02

Ideální letovisko pro 16 měsíční batole

Ahoj holky,

chtěli bychom s Honzíkem letos k moři. Máme dilema, jestli červen nebo září. Malému je teď 16 měsíců, krásně chodí a je „tmavej“ typ.

Prosím o radu nějakého letoviska, popř. i konkrétního hotelu kdekoli, kam se dá letět - Korfu, Kréta atd. Chci aby to tam bylo pro malého bezproblémové - dobrá pláž, nějakej ten strom, blízko moře, obchod s plenama :-), doktoři nějak blízko, brouzdaliště, hotel vhodný pro děti. Známí doporučují Krétu all inclusive na pláži - prý ideální.

Moc prosím poraďte kam a kdy,
Díky

Pihule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
27.4.06 17:06

Ahojky, ja teda jezdim s malym zatim jen v zari, prijde mi ze v lete je moc leto. Letos jsme se taky chystali, ale zatim nevim, jak to dopadne. Kazdopadne ja jsem s nim byla v roce a pul v Tabarce, byla jsem moc a moc spokojena, ale kazdy mame jiny vkus :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
27.4.06 23:06

Ahoj,
já doporučuju Kanárské ostrovy - Gran Canaria - cenově vyjdou stejně a jsou tam umělé pláže s bílým pískem, pokud nejedeš na Lanzarote -, stíny od palem a hlavně ¨celoročně příjemné počasí okolo 25°C (v červenci je tam příjemněji, než u nás).
My jsme jezdili s našima docela dlouho na jedno místo, takže vím, že lékárny, zdravotnická zařízení i obchody s plinkama tam jsou v pohodě a pod sluníčkem se těžko spálíš (milovníky černoopálené kůže by to tam nebavilo, chytneš maximálně krásně bronzovou barvičku - ale to je právě fajn pro dítě).
U všech hotelů (co jsem viděla) jsou tam i bazény s dětskými brouzdátky a klouzačkami. Často se pořádají akce pro děti a super je návštěva papouščí ZOO a vodního světa.
Kdybys chtěla vědět něco víc, kliďo napiš SZ.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
2.5.06 14:23

Ahoj Bubu,

moc děkuji za radu. Kanáry si ale necháme na zimní dovolenou. Vždycky jsem toužila jet k moři v zimě a tuto zimu už budeme bez dluhů za byt, tak si to snad splním. V létě chceme spíš Řecko atd. Napiš mi prosím vesnici/hotel, kam tam jezdíte.
Všichni nám teď v létě doporučují Korfu,tak jsem zvědavá. Hotely ale nemají hřiště, brouzdaliště atd. S naším rarachem musíme pořád hledat zábavu, jinak zlobí fakt děsně.
Ahoj

Pihule +Honzík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama