Ideální muž - seznamka

Anonymní
20.7.21 11:02

Ideální muž - seznamka

Měla bych 2 témata - jaký je váš vysněný muž? A držely jste se toho vždycky, nebo jste musely i hodně slevit? Nelitovala jste potom? Klidně i muži, pište o ženě.
Seznamuji se teď na seznamce, mužů je tam hodně, někteří jsou fakt první třída, ale mě na tom pořád něco nesedí. S několika jsem se už sešla, skoro všichni se mi líbili, někde bych musela udělat malý kompromis. Ale mám pocit, že žádný z nich není ten pravý. Nejde mi to do hlavy, když někteří z nich jsou opravdu ukázkoví. Spíš mi jde o osobnost, jinak mi stačí, že mě přitahuje. Říkám si, že možná kvůli tomu, že je to ze seznamky, tam chybí určité kouzlo z opravdového seznamování a pak se jde hůře zamilovat? Nechci, aby to bylo z rozumu, občas mi přijde, že na té seznamce je to jako v eshopu. Budu ráda za každý názor a zkušenost, anonym z důvodu soukromí, děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.7.21 11:14

Na seznamce si může kde kdo ledasco přikrášlit. Taky jsem se tímto způsobem kdysi seznamovala, ale pak jsem se na to vykašlala, protože z mnoha schůzek, co jsem absolvovala, jsem se dala dohromady se třemi a vydrželo to vždycky max. rok a jen jeden z těch tří byl celkem použitelný chlap do života, ale ten vztah nějak ochladnul. Ani s nimi už nejsem v kontaktu a i Ti, ze kterých byli nějakou dobu fajn kamarádi, tak se ty kontakty nakonec utnuly. Nějak to samo vyšumělo.

Lepší zkušenost mám ze seznamování se na akcích, kde se schází podobně naladění lidé s podobnými zájmy. Ač jsem introvert jak poleno, což byl zpočátku důvod mého seznamování se na netu, podařilo se mi na jedné takové akci,,ulovit,, chlapa pro život. Sice jsme kolem sebe obcházeli pár let, ale když jsme pak konečně zjistili, že je nám spolu víc než jen fajn, tak už to spolu táhnem šestým rokem a plánujeme rodinu. A v podstatě je to můj vysněný typ…vždycky jsem snila, že chci cestovatele, dobrodruha, chlapa pro každou srandu, který je zároveň rodinný typ a budu se o něj moci v krizových situacích opřít. Všechny tyto parametry splňuje do puntíku. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 11:17

Měla jsem schůzku dvakrát se seznamky a ani jednou tam neproběhlo to wau.
Je to prostě domluvený předem a já mám ráda spontánní akce a hlavně přirozený. Jeden vypadal na fotce lépe a druhej měl hrozný hlas :lol:
Ani jednoho bych si nevšimla, kdybych ho potkala nekde. Ani jeden mě prostě na první pohled nezaujal.
S jedním to skončilo brzo a ten druhej se mi už neozval po první schůzce :lol:
Zbabělec. Teď si dám na čas pauzu a raději se budu rozhlížet kolem sebe :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4477
20.7.21 11:17

Jak zpívá ve kterési písničce Dara Rollins - Svojho muža snov, mám pod perinou. :lol:
Nikdy jsem takto neuvažovala, jak má vypadat dokonalý muž. Vždy to prostě přišlo samo a buď to vyšlo, nebo ne. Myslím, že hledat podle určitých kritérií (vysoký, bohatý, blonďák, doktor, fotbalista…) toho pravého, je cesta do pekel. Budeš přebírat, až přebereš. Dokonalý ani ideální muž prostě neexistuje. Stejně jako dokonalá žena. Některé k tomu máme teda blízko :mrgreen:, ale vždy je prostě nutné udělat ve vztahu určité kompromisy. A měla by tam být prostě chemie. Bez té to nefunguje. Aspoň u mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
20.7.21 11:47

Asi takhle, náhodné setkání dvou páru očí je úplně něco jiného, než „fotku předem“! Řekl bych, že seznamky jsou pro pragmatiky a zabíjejí romantiky.

• Citovat
  • Nahlásit
1361
20.7.21 11:48

Vysněný muž byl jasný. Splňovat musel následující kritéria, z kterých jsem v žádném případě neslevila: Bez dluhů, alimentů, bez exekutora za prdelí, bez insolvence, bez půjček, splátek, prostě finančně odpovědný. To byla priorita (co jsem hledala jse také nabízela). Jediný dluh co mohl mít je hypotéka. Samozřejmostí je mít práci, být pracovitý, vzdělaný aspoň trochu, žádné trdlo z ubytovny či bydlící různě po příbuzných, kamarádů atd.
Vzhled jsem neřešila. Zamilovala jsem se až po nějaké době a jsme spolu přes 6 let. Také muž ze seznamky. Ale chce to vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
20.7.21 11:56

Jsou ukázkoví :lol: To z vyplněného profilu a jednoho rande podle mě fakt nepoznáš. Já sice mám určitý typ mužů, kteří se mi líbí víc než jiní, ale není to rozhodující. Rozhodující je, jak si celkově sedneme, vzájemná chemie a porozumění. Jo a slevila jsem z požadavku, že nechci chlapa s dítětem a to byla zásadní chyba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3534
20.7.21 12:06

Mně seznamka přijde dobrá, ale člověk to musí brát jako srandu a nic od toho nečekat. Vzdycky jsem šla spíš na pokec než rande a pak i ti kluci byli uvolnění a bylo to většinou hrozně fajn. Se dvěmi jsme si pak občas napsali jako kamarádi, jiskra nepřeskočila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 12:06

@Julča001 ukázkoví v uvozovkách. Takoví, jací mají v průměru muži být, pracují, starají se, jsou pozorní, zajímají se, klidní a spolehliví. Občas i zajímaví. Z jednoho rande to určitě nepoznám, ale myslím, že tohle se doopravdy pozná, až spolu ti dva bydlí, objeví se problém a tak. Jenže mně se vůbec nechce do vztahu, kdy nevím, zda takový opravdu je a navíc nejsem ani extra silně zaláskovaná, nevím jak se k tomu postavit.

• Citovat
  • Nahlásit
4527
20.7.21 12:31
@Anonymní píše:
@Julča001 ukázkoví v uvozovkách. Takoví, jací mají v průměru muži být, pracují, starají se, jsou pozorní, zajímají se, klidní a spolehliví. Občas i zajímaví. Z jednoho rande to určitě nepoznám, ale myslím, že tohle se doopravdy pozná, až spolu ti dva bydlí, objeví se problém a tak. Jenže mně se vůbec nechce do vztahu, kdy nevím, zda takový opravdu je a navíc nejsem ani extra silně zaláskovaná, nevím jak se k tomu postavit.

Jasně, no, já bych zas na ty jednorožce a duhu tak nesázela, přece jen je to umělý způsob seznámení. Vždycky je tam ale v záloze to „co kdyby náhodou“. Řiď se pocitem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
20.7.21 12:33

Mně přijde, že dokud s tím člověkem neprožiješ nějaké nepohodlí, nemůžeš stejně vědět, jak se chová v různých situacích. V rámci seznamky nebo rande se každý může přetvařovat, případně naopak nemusí mu ta situace sednout, i když jinak je fajn.
Navíc teda seznamka je (aspoň pro mě) tak trochu slet zoufalců, co nejsou schopni seznámit normálně nebo těch, co to ani nezkoušejí a přijde mi, že to musí být fakt osud, abys hned na počátku kápla na někoho, kdo za něco stojí a s kdo by byl „ten pravý“. To není jen o vlastnostech toho protějšku. Je to i o vzájemném vyzařování a chemii a to se pozná v rámci osobního kontaktu a ne takhle na dálku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
20.7.21 12:41

Promiň, ale z profilu na seznamce a jednoho rande nemáš ani tušení, jaký ten člověk je. Možná vidíš, jak vypadá, tvrdí Ti, že má nějakou práci. Možná zjistíš, když je to úplný blb. Jinak nic… Z toho se ani nedá zaláskovat, max. do nějaké vlastní představy o tom člověku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 12:47
@akavi píše:
Mně přijde, že dokud s tím člověkem neprožiješ nějaké nepohodlí, nemůžeš stejně vědět, jak se chová v různých situacích. V rámci seznamky nebo rande se každý může přetvařovat, případně naopak nemusí mu ta situace sednout, i když jinak je fajn.
Navíc teda seznamka je (aspoň pro mě) tak trochu slet zoufalců, co nejsou schopni seznámit normálně nebo těch, co to ani nezkoušejí a přijde mi, že to musí být fakt osud, abys hned na počátku kápla na někoho, kdo za něco stojí a s kdo by byl „ten pravý“. To není jen o vlastnostech toho protějšku. Je to i o vzájemném vyzařování a chemii a to se pozná v rámci osobního kontaktu a ne takhle na dálku.

S tím začátkem o nepohodlí naprosto souhlasím. Takhle nějak jsem poznala svého partnera. Nejdřív na dobrovolnickém táboře, kde byly občas složité a náročné podmínky a tak nějak se nám vzájemně líbilo, že ten druhý to zvládá s nadhledem a úsměvem na rtech. Pak jsme se sice párkrát sešli, ale když už naše schůzky začaly trochu připomínat rande, vyrazili jsme na vandr, kde jsem zjistila, že je to ON. Kousek před koncem jsem totiž sebou řízla na zem rovnou do kamene a všude krev. Přítel mě sebral ze země, sundal mi krosnu, otřel krev čím šlo a začal mě krmit medem. Ujel nám kvůli tomu vlak…a on nic pohoda…úsměv.

V noci pršelo, i přes plachtu všechno mokré, tak se tomu jen usmál a že při nejbližší příležitosti to usušíme. Prostě pohodář…žádné brblání. Bývalý přítel by ještě týden brblal, proč jsme radši nešli do hotelu a tak podobně.

Pak jsme spolu zažili ještě spoustu takové podobné nepohody a všechno prošlo s prozpěvováním a úsměvem, vždycky mě podržel, když mi bylo zle…Takže ano, nejlepší na to někoho poznat je nějaké nepohodlí. Nevím, kdo už to říkal, myslím nějaký cestoval, tak že nejlépe, když chceš někoho poznat, tak ho vzít s sebou na cesty.

• Citovat
  • Nahlásit
9424
20.7.21 13:01
@Anonymní píše:
Měla bych 2 témata - jaký je váš vysněný muž? A držely jste se toho vždycky, nebo jste musely i hodně slevit? Nelitovala jste potom? Klidně i muži, pište o ženě.
Seznamuji se teď na seznamce, mužů je tam hodně, někteří jsou fakt první třída, ale mě na tom pořád něco nesedí. S několika jsem se už sešla, skoro všichni se mi líbili, někde bych musela udělat malý kompromis. Ale mám pocit, že žádný z nich není ten pravý. Nejde mi to do hlavy, když někteří z nich jsou opravdu ukázkoví. Spíš mi jde o osobnost, jinak mi stačí, že mě přitahuje. Říkám si, že možná kvůli tomu, že je to ze seznamky, tam chybí určité kouzlo z opravdového seznamování a pak se jde hůře zamilovat? Nechci, aby to bylo z rozumu, občas mi přijde, že na té seznamce je to jako v eshopu. Budu ráda za každý názor a zkušenost, anonym z důvodu soukromí, děkuju

Před IX lety jsem hledala chlapa přes seznamku. Alergicka jsem byla na ty co se fotí v pěkném autě s priblblym úsměvem, takže ty jsem dávala okamžitě pryč. Oar schůzek bylo ale nikdy nemůžu říct že bych si z některého sedla na zadek. Jeden měl hrozný předkus a když mě poprvé pozval na večeři řekl mi to jsou mé poslední peníze a doma mám ještě 2deti. Takze ten to měl jasně hned! Další přijel takový celý špinavý ušmudlanou kšiltovku jeho ledvinka u pasu už taky něco zažila no a jeho boty :poblion: chtěla jsem okamžitě odejít ale bylo mi to trapné. Dalsi schůzka byl kluk který měl asi tak 2m smrděl jak když vylezl z hnoje no strašný…Pak jich bylo IX ale prostě nic moc…pak se ozval jeden a je pravda že se mi na schůzku po těch hrůzách už moc nechtělo, nakonec jsem jela a wau… konečně přesně to co jsem hledala. Vysoky ramenatý navoneny atd :srdce: manželé jsme 7let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
20.7.21 14:21
@Anonymní píše:
Seznamuji se teď na seznamce, mužů je tam hodně, někteří jsou fakt první třída, ale mě na tom pořád něco nesedí. S několika jsem se už sešla, skoro všichni se mi líbili, někde bych musela udělat malý kompromis. Ale mám pocit, že žádný z nich není ten pravý. Nejde mi to do hlavy, když někteří z nich jsou opravdu ukázkoví. Spíš mi jde o osobnost, jinak mi stačí, že mě přitahuje. Říkám si, že možná kvůli tomu, že je to ze seznamky, tam chybí určité kouzlo z opravdového seznamování a pak se jde hůře zamilovat? Nechci, aby to bylo z rozumu, občas mi přijde, že na té seznamce je to jako v eshopu. Budu ráda za každý názor a zkušenost, anonym z důvodu soukromí, děkuju

To máte náhodou dobré, když jsou někteří muži na seznamce první třída a ukázkoví, protože ukázkové ženy na seznamce zcela chybí :mrgreen: :dance: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat