Ideální partner pro společný život?

25
25.1.21 18:03

Ideální partner pro společný život?

Nedávno jsem četl jeden článek, kde ženy z USA psaly, že pro spokojený společný život by chtěly partnera, který je vykastrovaný a pokud možno, tak i s odstraněným penisem. Jen chci podotknou, že to bylo formou ankety a zúčastnily se ženy vdané nebo zadané a které již mají děti. A anketa dopadla takto :

62% žen uvedlo, že by takového muže chtěly určitě
17% žen uvedlo, že spíše ano, že by takového asi chtěly
12% žen uvedlo, že neví, ale dokáží si to představit
9% žen uvedlo, že určitě ne

Jako důvod uvedly životní jistotu pro společný život, že by byl takový muž klidnější, trávil by s rodinou více času, nemusely by se obávat, že by je partner podváděl s nějakou jinou ženou, nemohl by si s jinou udělat dítě, opustit rodinu a odejít za ní, neotravoval by je se sexem a nemusely by mít sex, když chce pouze partner a když ony na to zrovna nemají náladu.

Tak by mě zajímalo, jak jsou na tom české ženy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10585
25.1.21 18:06

Bez si dat studenou sprchu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
25.1.21 18:06

Prosím odkaz na primární zdroj :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19746
25.1.21 18:09

Tak určitě. Život s kastrátem je sen každé ženy. :roll: :roll: A taky chci vidět zdroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
25.1.21 18:12

To byl vyzkum provadeny mezi zenami v tezke menopauze ci v LDN (85+)? Jinak si neumim predstavit, v jake skupine by byl takovy zajem o kastrata.
Ceske zeny jsou (snad) normalni a rady si zasoulozi.
Samozrejme pokud je to dedic Rockefellerova imperia, smele do me. Neni nad platonickou lasku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.1.21 18:12
@Julča001 píše:
Prosím odkaz na primární zdroj :P

To asi nenajdu, procházel jsem nějaké stránky, bylo to USA, takže v angličtině, jen mě to hodně překvapilo, tak jsem si napsal na papír ty výsledky. Ještě, že existuje google překladač

Příspěvek upraven 25.01.21 v 18:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
25.1.21 18:13
@Pavelryb píše:
Nedávno jsem četl jeden článek, kde ženy z USA psaly, že pro spokojený společný život by chtěly partnera, který je vykastrovaný a pokud možno, tak i s odstraněným penisem. Jen chci podotknou, že to bylo formou ankety a zúčastnily se ženy vdané nebo zadané a které již mají děti. A anketa dopadla takto :

62% žen uvedlo, že by takového muže chtěly určitě
17% žen uvedlo, že spíše ano, že by takového asi chtěly
12% žen uvedlo, že neví, ale dokáží si to představit
9% žen uvedlo, že určitě ne

Jako důvod uvedly životní jistotu pro společný život, že by byl takový muž klidnější, trávil by s rodinou více času, nemusely by se obávat, že by je partner podváděl s nějakou jinou ženou, nemohl by si s jinou udělat dítě, opustit rodinu a odejít za ní, neotravoval by je se sexem a nemusely by mít sex, když chce pouze partner a když ony na to zrovna nemají náladu.

Tak by mě zajímalo, jak jsou na tom české ženy?

A jak to vyresi, kdyz na to zrovna mit naladu budou? Vibrator? Sousedska vypomoc :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
25.1.21 18:15

To byla jistě anketa mezi feministkami. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.1.21 18:17
@topazio píše:

Je to možné, nevím? Nebylo to ale patrné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.1.21 18:18
@ontarova.stara píše:
A jak to vyresi, kdyz na to zrovna mit naladu budou? Vibrator? Sousedska vypomoc :mrgreen:?

I to je možnost, ale ony psaly o partnerech a ne o ostatních mužích. Nevyznělo to tak, že by to měli podstoupit všichni muži

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
25.1.21 18:19

To je ale všem známé, že američani jsou úplně počvácháni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
25.1.21 18:20
@topazio píše:

Jak souvisi feminismus s absenci sexualnich pudu :think:? Pripadne s touhou po kastratech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
25.1.21 18:23
@topazio píše:

A ty víš, co ten pojem znamená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.1.21 18:23
@Pavelryb píše:
Je to možné, nevím? Nebylo to ale patrné

Také mě napadlo, že to mohly být ženy, které partneři dlouhodobě podvádějí nebo je partner opustil, kvůli jiné ženě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25957
25.1.21 18:27

Samozřejmě, je to úplně ideální partner. Jak jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu