Ideální rodinka?? Zdaleka ne...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 21:17
Ideální rodinka?? Zdaleka ne...

Zdravím,
potřebuji to ze sebe dostat a kamarádkám to říct nemůžu. Mají nás za rodinku bez problémů. Navenek se to tak opravdu jeví, ale kdyby věděly…
S partnerem jsme spolu 5 let. Po dvou letech jsem poprve otěhotněla. Bohužel jsem musela ve 25. tt jít na přerušení. Miminko mělo VVV. Tato situace nás stmelila a já jsem za rok zjistila, že jsem opět těhotná. Těhotenství bylo až na malé výjimky ukázkové a my se radovali z přírůstku. Jelikož jsem byla na rizikovém těhotenství, veškeré finance leželi na partnerovi. V žádné práci ale dlouho nevydržel, tak odjel do zahraničí. Já byla na vše sama, on jezdil na víkend. Peníze nikdy nepřivezl. Prý že se čeká na zaplacení faktury. Věřila jsem.
Když bylo malé osm měsíců, přišla jsem mu na dost pikantní sms od kamarádky. Slíbil, že toho nechá. Do práce začal opět chodit tady v Čechách, ale věčně se mu někde nelíbí, tak to střídá. Druhé dítě jsme neplánovali, ale stalo se a já bych na potrat nesla, kdyz o jedno Mimi jsme už přišli.
Během druhého těhotenství jsem přišla na to, že je přihlášený na sex seznamkach a zajímá se o pány i dámy. No, koukala jsem jako puk a udeřila znovu. Prý to byl starý profil, že už na něj nechodí, že si jen píše s kamarádkou. S tou, s kterou si už jednou psal, že kvůli mě s tím přestávat nebude, že ji zná déle než mě.
Opět jsem zůstala a uvěřila.
Nyní je náš vztah na bodu mrazu. Skoro spolu nespime, nějaká pusa nebo objetí jen tak to opravdu nehrozí. Už několikrát jsem mu řekla, že odejdu, ale začal mi nadávat a řvát, že mi sebere děti a tak dál zůstávám. Teď je opět bez práce a nevíme, jak zaplatíme nájem.. kdyz nemaka :zed: Doma mi s ničím nepomůže..
Nechci dětem sebrat tátu, at je jaky je, ale už mě to nebaví. To mám takhle žít třeba dalších dvacet let?
Nemám, vím to, ale strašně se bojím.
Kdo dočetl až sem, díky. Potřebovala jsem to ze sebe dostat. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 21:23

A v čem vypadáte jako ideální rodinka? To klidně kamarádkám řekni, ony si to stejně dávno nemyslí. Toho nekňubu, který nedokáže zabezpečit rodinu a čas, kdy má vydělávat, někde támhle… jak to říct slušně… plýtvá jím s milenkami, pošli do jiné domácnosti. A zkus se pomocí rodiny a přátel postavit na vlastní nohy.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16774 příspěvků 05.11.18 21:25

Vy nejste ideální rodinka a ani slepý to nemůže tvrdit. :mrgreen: Promiň, ale co ti vadí nejvíce? Mě přijde, že ty ženské. Ale váš hlavní problém, podle mě, je ten, že nemáte peníze a pořizujete si jedno dítě za druhým. Děti mu nikdo nedá, vůbec ho neposlouchej a začni se starat o to, abys sobě a dětem zařídila lepší život.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 05.11.18 21:29

No máš dvě možnosti. Buď dětem necháš tátu, který na tebe řve a podvádí tě kudy chodí. Jako bonus k tomu je vynervovaná a neštastná máma. Nebo teda budeš mrcha a zařídíš dětem klidné dětství, sobě nebudeš ničit život a budeš v pohodě a třeba jim časem najdeš fajn nevlastního otce. Pardon, ale tohle „zůstanu s volem, abych dětem nebrala tátu“ je hodně ohraná a nefunční písnička. Nikdo neříká, že mu máš kompletně zatrhnout styky.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8024 příspěvků 05.11.18 21:31

Ideální rodinka jo? No to si snad děláš srandu, to si nemůže myslet vůbec nikdo. Chlapa co má ručičky dozadu bych nechtěla ani omylem. Nedělá, s dětmi nepomůže, doma taky ne, zahýbá ti, smrdí korunou, no to je ideální partner, opravdu :potlesk: tak hlavně neber dětem tátu a počkej, až vás vyrazí na ulici protože ten lempl není schopný chodit do práce a zaplatit nájem. Nebo se můžeš kvůli němu zadlužit, to je taky řešení… :zed: prosím tě prober se a mysli aspoň na ty děti!

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 05.11.18 21:36

S takovou brzo skončíte na ulici.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 21:41

Děti mu v žádném případě brát nechci, pořád je to jejich otec,ale když se o svoji rodinu nedokáže postarat, budu muset odejít. Jen se k tomu musím odhodlat. Vím,že mi děti úplně vzít nemůže,ale když vám chlap řekne,že si děti nechá,ať to stojí,co to stojí a že půjde přes mrtvoly a klidně si to odsedí,moc odhodlání l odchodu vám to nepřidá…
Každopádně děkuji za vaše reakce :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 05.11.18 21:48

Hele, on si každý myslí jak vypadá dokonale. A lidi co tě znají jen z fotek na FB si to třeba opravdu myslí. Ale můžu ti říct, že každý kdo zná takovou „dokonalou“ rodinku jen trochu víc, tak si o ní nic hezkého nemyslí :lol: Já takhle znám dokonalé rodinky dvě, v obou oboustranná opakované nevěra, kolikrát to bylo skoro na rozvod, ale hlavně že mají FB plné usměvavých profi fotek a pár lidí jim to žere :D Ono to okolí není tak pitomé jak si myslíš ;)

Hroznej puberťák
Závislačka 4809 příspěvků 05.11.18 21:48
@Anonymní píše:
Děti mu v žádném případě brát nechci, pořád je to jejich otec,ale když se o svoji rodinu nedokáže postarat, budu muset odejít. Jen se k tomu musím odhodlat. Vím,že mi děti úplně vzít nemůže,ale když vám chlap řekne,že si děti nechá,ať to stojí,co to stojí a že půjde přes mrtvoly a klidně si to odsedí,moc odhodlání l odchodu vám to nepřidá…
Každopádně děkuji za vaše reakce :hug:

Vsadím se, že něco takového si takovej ubožák troufne říct jen ženský a ještě tak, aby ho u toho nikdo jiný neslyšel.
DOporučím ti jednu věc - tyhle výlevy si nahrávej. Zvládne to dneska skoro každej mobil. Bude se ti to hodit.

lucynka25
Echt Kelišová 7606 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 21:53

Ach jo, vem nohy na ramena a jdi od nej pryc.S nim vas nic dobreho neceka :roll:
Snad mas kam jit,rodinu,pra­tele..nekoho kdo ti pomuze a necha vas u sebe.
Drzim pesti k odhodlani.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 21:54

@Hroznej puberťák
On má také plný Facebook fotek,jak je spokojený s rodinou, s dětma…
To nahrávání mě už napadlo,ale většinou je hádka tak vyhrocená,že se jen klepu,on mi nadává a mobil je to poslední,na co myslím. Jen si přeju, ať už je po všem.. :(

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 05.11.18 22:28
@Anonymní píše:
Každopádně děkuji za vaše reakce :hug:

Kecá. Ví, že tě tím zastraší. Vsadím se, že ve skutečnosti je to srábek. Protože opravdový chlap se takhle nechová.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 05.11.18 22:50

Jediný, co může, je dělat problémy při rozvodu, protahovat to, nechodit na jednání, vznášet námitky a vše tím prodražovat.
Ideální je rozvod předem dohodnutý.
Začala bych tím, že bych se snažila být na něm nezávislá po všech stránkách. A nedotovala bych ho, chtěla bych po něm peníze na živobytí. Brigády, když nic, ať donese jako homelesák papíry do sběru. Když má čas na seznamky, tak má čas lovit odpadky v popelnicích. Zhruba na téhle mentální úrovni je.

werajsik
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 05.11.18 23:09

Nechceš brát dětem tátu. A věnuje se jim? Hraje si s nimi? Pohlídá je, když ty někam jdeš? Koupí jim nějakou sladkost nebo hračku, že si na ně vzpomněl? Pokud ne, tak jakého tátu jim chceš brát když žádného nemají. To, že chlap zplodí dítě, z něj TÁTU nedělá. To z něj dělají činy. Zploditel, to ano. Ale táta? V žádném případě…

Příspěvek upraven 05.11.18 v 23:22

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 05.11.18 23:19
@Hroznej puberťák píše:
Vsadím se, že něco takového si takovej ubožák troufne říct jen ženský a ještě tak, aby ho u toho nikdo jiný neslyšel.
DOporučím ti jednu věc - tyhle výlevy si nahrávej. Zvládne to dneska skoro každej mobil. Bude se ti to hodit.
:potlesk: :palec:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >