Ideální romantické místo na pokec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 23:12
Ideální romantické místo na pokec?

Ahojky holky (i kluci) :srdce:
Mám velikou prosbu, mám kamaráda, kterého mám ráda a on mě taky.
Chceme si jít vyříkat pár věcí a tak vás prosím…Neví někdo o nějakém romantickém místě? Nebo prostě místo, kam by se dalo zalezt, krásný výhled, málo lidí, hlavně v Olomouci?? Aby to bylo naše takové „osudové místo“ ať pro dobrý či špatný konec, nebo vlastne zacatek? :oops:
Zároveň, co byste koupili mladému klukovi k narozeninám? Má je zachvilku…
Moc děkuji, mějte se krásně! :srdce: :srdce:

Reakce:
Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 18.08.18 23:45

Olomouc neznám, jen námestí, treba kolem Morového sloupu se mi to líbí..)na dárek je treba se zeptat, tak nemužes udelat chybu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 10:29

@Karlaska Ano, Morovy sloup je krásný, ale těch lidí co tam je…není to moc klidné místo :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >