Idiopatická kraniální hypertenze

Napsat příspěvek
1205
7.9.18 15:29
@monulka124 píše:
@Megerka no já to měla domluveno už tyden, ty jsi mi jen potvrdila, ze skvěla volba,což jsem byla ráda. Jeden z mych klientu tam pracoval tak mi dal echo,ze mam kašlat na havirov očni a jet tam. A ty jsi to potvrdila,jelo se mi tam s velkou nadeji

Taky letos vyhráli soutěž ordinace roku :). Tam jsou milé nejen doktorky, ale i sestry :mrgreen: . Byla jsi u dr. Válečkové a nebo jiné ?
Minule se mi dr. omlouvala, že i když jsem přišla jako akutní pacient, že jsem musela 2 hodiny čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.18 13:36
@Anonymní píše:
I ja dnes dostala naději, nové léky na migrénu a prý by se mohlo zlepšit i to dvojité vidění. Nečekala jsem to, také se vyplatilo zajít jinam.

Tak to je skvělá zpráva,držim palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.18 13:42

@Megerka byla jsem u pani doktorky Valečkové, a doufam,že mne tam jeste po hospitalizaci vezme. Dnes jsem po vizite ,od ctvrtku mi davaji nejaky supramedrol nebo tak neco, asi 250 takze paty den. Dnes mi primar rekl,ze to je vse co pro mne mohli z neuro hlediska udelat,utery,streda snizi infuse na 120 a pak mne pousti s kortikoidy v tabletach,kde budu snizovat davku a vysazovat. No a porad nevidím :( nevite nekdo jestli ty kortikoidy muzou pusobit az pozdeji kdyz je vlastne vysazuji? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
10.9.18 18:04

@monulka124
Určitě vezme. Solumedrol, ale přijde mi nízká dávka dává se až 1 g denně. A zlpšit se to může postupně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.18 20:15

Holky prosím, co znamená když se podáva diluran - dlouhodobe? Mam ho pak dále uživat a jsou tam vyjmenovane nezadouci učinky jako kratkozrakost a zeleny zákal. Chci lečit oko ze zanetu a dostanu zakal? Bozinku uz asi zase plašim. @Megerka taky se mi zdála docela mala davka na to, že tam mam otok jako prase a hrozi mi ,že kvuli otoku přijdu o zrak. V patek jdu na ocni(alesp.na rychlo Havirov) at mi zmeri ten otok, tak snad se neco delo a zmenši se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
10.9.18 20:42
@monulka124 píše:
Holky prosím, co znamená když se podáva diluran - dlouhodobe? Mam ho pak dále uživat a jsou tam vyjmenovane nezadouci učinky jako kratkozrakost a zeleny zákal. Chci lečit oko ze zanetu a dostanu zakal? Bozinku uz asi zase plašim. @Megerka taky se mi zdála docela mala davka na to, že tam mam otok jako prase a hrozi mi ,že kvuli otoku přijdu o zrak. V patek jdu na ocni(alesp.na rychlo Havirov) at mi zmeri ten otok, tak snad se neco delo a zmenši se to.

Diluran se dává na zelený zákal, ten fakt z něj nedostaneš a krátkozrakost je přechodná. Ale jako obvykle mě děsí, že neurologové ve špitále tě neposlali na kontrolu na oční… A mmch na zánět zrakového nervu se má dávat 3-5 g solumedrolu v kapačkách a pak se snižuje v tabletách.250 mg se doporučená dávka vůbec nedosáhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.18 08:18

@Megerka no doktor mi rekl,ze mi davaji mensi davku kvuli tomu vyssimu nitrolebnimu tlaku, 1 lumbalka- 380 ,o tyden pozdeji 320. Ale ja se prave bojim, ze ta davka kortikoidu je fakt mala, o ocnim tady vubec nemluvi, zajimaji se jen o tu svou cast a to je hlava. Dnes a zitra mam mit jen tech 120 a pak mne pousti domu s tabletkama kortikoidu ,ktere mam postupne vysazovat. A to je vse z jejich strany. Nevim ani, jestli otok v oku neroste dál,pani doktorka Valečkova upozorňovala, ze se da oko zachranit kortikoidy. A ja tady lezim, a davky se snižuji,ačkoliv sami nevi,jestli se s okem neco děje. Budu se snažit dostat se ješte tento tyden do Vratimova. Myslis, že to pusobeni kortikoidu je tak rychle,ze se muže ukazat zmena - zmenseni edému? Mam v hlavě hrozný zmatek, měla jsem psychicky nejakou naději, ale teď jsem v hrozné nejistote,stale slyším pani doktorku jak řika,že ten nerv odumira. Uz at mne pusti,at mužu neco dělat. Omlouvám se za ty výlevy, ale nějak to už nedávám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
11.9.18 08:28

@monulka124
Pokud bude otok aspoň nenarůstat v této chvíli to by byla dobrá zpráva. Moniko a vyloučili ti infekce ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.18 08:35

@Megerka jé to nevím, to mne nejak nenapadlo, Megi to je z krve? Nebo lumbalky? Zeptám se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
11.9.18 08:37
@monulka124 píše:
@Megerka jé to nevím, to mne nejak nenapadlo, Megi to je z krve? Nebo lumbalky? Zeptám se

Z krve i lumbálky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.18 08:37

@Megerka myslela jsem že zánét je infekcd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.18 08:41

@Megerka tak to se hned zeptam,bude vizita,vim jen ze nemam nador, boleriozu a roztr.sklerozu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.18 11:39

@Megerka Prosím Tě, betablokátory mají vliv i na jiný nervový systém kromě migrény? Mám pocit, že co je beru od soboty, je ni nějak lépe. Není to nic skokového, spíše plíživého, ale mám dojem, že dnes snad o něco lépe vidím, méně mě bolí svaly a nejsem tolik unavená a mám pocit, že i můj hyperaktivní moč.měchýř se od neděle lehce zlepšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
1205
11.9.18 12:03
@Anonymní píše:
@Megerka Prosím Tě, betablokátory mají vliv i na jiný nervový systém kromě migrény? Mám pocit, že co je beru od soboty, je ni nějak lépe. Není to nic skokového, spíše plíživého, ale mám dojem, že dnes snad o něco lépe vidím, méně mě bolí svaly a nejsem tolik unavená a mám pocit, že i můj hyperaktivní moč.měchýř se od neděle lehce zlepšuje.

můžou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.18 12:13

@Megerka díky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu