Reklama

IES REAL & CONSULTING - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 16:21
IES REAL & CONSULTING-zkusenosti

Dobry den, prosim anonym z duvodu neprijemne situace.Dnes mi prisel dopis od exekutorskeho uradu.Je tam uvedeno ze jsem jdysi v roce 2007 dluzila asi 800 kc, ted mam zaplatit 9000.Firma co ji dluzim je ies real &consulting. Vubec nevim co to muze byt, kdyz hledam na netu co to je za firmu, za co jim muzu dluzit tak nic nemuzu najit, jediny co jsem nasla je diskuze, kde spoustu lidi pise ze jim od nich prisla obsilka a netusej za co.Ted jsem volala na exekutorsky urad, jestli mi muzou rict co to je, za co dluzim a ty taky netusej.Mate prosim nekdo s touto spolecnosti zkusenost a vite co to je abych se dopatrala za co je dluh?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama