IES REAL & CONSULTING - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 16:21
IES REAL & CONSULTING-zkusenosti

Dobry den, prosim anonym z duvodu neprijemne situace.Dnes mi prisel dopis od exekutorskeho uradu.Je tam uvedeno ze jsem jdysi v roce 2007 dluzila asi 800 kc, ted mam zaplatit 9000.Firma co ji dluzim je ies real &consulting. Vubec nevim co to muze byt, kdyz hledam na netu co to je za firmu, za co jim muzu dluzit tak nic nemuzu najit, jediny co jsem nasla je diskuze, kde spoustu lidi pise ze jim od nich prisla obsilka a netusej za co.Ted jsem volala na exekutorsky urad, jestli mi muzou rict co to je, za co dluzim a ty taky netusej.Mate prosim nekdo s touto spolecnosti zkusenost a vite co to je abych se dopatrala za co je dluh?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama