Ignorace, neví co chce, nebo je to hajzl?

41
15.12.19 07:26

Ignorace, neví co chce, nebo je to hajzl?

Dobré ráno všichni. Potřebuji se z něčeho vypsat a asi ho pochopit, jeho jednání. Je mi 27 jemu bude příští týden 40 pracujeme spolu, někdy se vidíme 5 minut někdy více bohužel. Už když jsem nastupovala před rokem tak se mi líbil, ale nikdy jsem nic neřekla, ptz jsem myslela ze není sám. Začali jsme se hodně vídat v práci když měl volnou chvilku vždycky za mnou zašel a dokázali jsme se bavit o všem. V červenci jsme si zacli psát, řekl mi že mel 14 let vztah, ale už je 3 roky sám a já mu naznačila že ho chci, takže jsme se zacli vídat na kafe, pak jsme spolu trávili všechny volný chvilky, soboty, neděle po práci, já se zamilovala jak nikdy predtim. Říkal mi jak mu na mě záleží, že nečekal že mu se mnou bude tak dobře, že ho dokážu uklidnit. A pak se něco změnilo na začátku září, přibylo více práce zacli jsme se vídat min a on prestaval psát, říkal mi už na začátku ze má dluhy a hodně velký starosti, vypadalo to ze proste ztratil zájem ale já nikdy vztah neměla takže jsem hodně tlačila na pilu a furt mu vypisovala. V říjnu jsme v práci spolu furt flirtovali, řekl mi že zájem neztratil, ale že se snaží dostat z těch dluhu co má, aby nepřišel o barák. Před vánočním večírkem který jsme měli v listopadu jsme se znova začali bavit, že mě pozve k sobě, že budeme spolu jak to bude hezky, a ja mu zase naletěla. Nespali jsme spolu nikdy, i když já jsem chtěla, jemu o sex nešlo. Po večírku, v pondělí jsme se měli sejít po práci, ale kolegyně který mě nesnášejí u nej vyzvidali co je mezi námi a už jsme se nesesli. A v tu chvíli obrátil, jak úplně jiný člověk, řekl mi že teď nechce nikoho ptz se musí ze všeho vyhrabat a já se zhroutila. Udělala jsem chybu že mu furt píšu. Jedna kolegyně mi začala dělat naschvál že vždy za nim prisla a objala ho přede mnou, jak pubertální hry. To jsem mu řekla že je ubohej pokud mi to děla aby mi ublížil, on mi na to řekl že by do ni nešel ptz, má svoji soudnost a ona má manžela. Naštěstí už je nemusim takhle vídat ptz mě přesunuli na směnu na kterou patřím, tenhle týden jeden den mě objímá, druhy den pozdraví všechny jmenovitě kromě mě. Včera jsme spolu byli v práci, on měl telefon furt v ruce, pořad odepisoval někomu, když jsem se ho na něco zeptala tak odpovídal, sám se na nic nezeptal prišla jsem si vedle nej jak odpad. Z jeho chování bych pochopila že někoho má, v tu chvíli bych i pochopila proč mě ignoruje, a nezdraví. Ale on že ne že je sám. Tak jsem mu během dne napsala pár sms, jestli chce jít na trhy, co se ten poslední měsíc změnilo že takhle obrátil a nic vždycky jsem viděla že je on-line, ale nikdy si to nepřečetl. Vím že mu už nemám psát, vím že jsem blbá že tlacim na pilu, ale nechápu to, proč mi upřímně neřekne že někoho má, proč za mnou jeden den dolejzá a druhy den jak kdybych neexistovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2248
15.12.19 07:31

Nejspíš to bude blíženec :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
15.12.19 07:36

@Martinik nope je to kozoroh, nikomu se nesvěřujte že má problémy ani jeho rodiče to neví, pro jsem myslela že jsem něco víc. Vše si řeší sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
15.12.19 07:41

Několikrát ti sdělil že nikoho nechce, že má problémy. Ty jsi bohužel moc Mladá na to aby jsi to dokázala pochopit. Sama sebe ponižuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
15.12.19 07:44

@růžový achát děkuji, vím že jsem se před nim ponížila už tolikrát, bohužel ho mám ráda a jsem zamilovaná, horší je jak se musíme vídat v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
15.12.19 07:44

Myslim, ze chlap ma mnohem vic rozumu nez ty…jinak pokud dava najevo nezajem, tak nezajem, kdyby me chlap takhle nahanel jako ty jeho, tak uz by mi to fest vadilo…rekl, ze nema zajem o vztah (s tebou), tak co ma dal rikat, treba si nasel novou pritelkyni jinde, snad na to ma pravo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
15.12.19 07:46

@mofiz proč furt za mnou chodí a objímá když mě nechce, to právě nechápu, to že se ponižuji moc dobře vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20932
15.12.19 07:46

On spíš ví, co nechce a to je vztah s tebou. Vymaž si kontakty, ať tě to nepokouší mu psát a přestaň se ponižovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.19 07:47

@Lenna92 pro mě je divné, že jste spolu trávili víkendy, ale nebyl ten sex, i když ty bys chtěla. V tom bude ještě něco jiného. Zřejmě o tebe jako o ženu nestojí. Možná chtěl jen kamarádku a zájem o tolik mladší holky mu dělal dobře. Nejsi pro něj důležitá a ani on by neměl být pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12329
15.12.19 07:48

Ma problémy, dluhy, je starší, kašle na tebe. Jdi od toho, co ti to dává? Nic, jen se v tom placas. Zbaví se masochismu a zapomeň na něj. Najdeš lepšího, jsi ještě mladá.
A chápu to tak, že jste spolu nepsali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
15.12.19 07:48
@mofiz píše:
Několikrát ti sdělil že nikoho nechce, že má problémy. Ty jsi bohužel moc Mladá na to aby jsi to dokázala pochopit. Sama sebe ponižuješ

Prostě zoufalka :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12329
15.12.19 07:50

Tak pokud jste spolu nespali, tak je to pro mě hodně zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12329
15.12.19 07:51

Prostecte nechce, co na tom nechápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
15.12.19 07:53

@DoktorkaZorkaHorká bylo všechno ostatní kromě sexu, říkal že v tom není dobrej a hlavně to pro nej vše bylo moc rychlí. Nepovažuje se za pritazlivyho chlapa a změny ho nikdo nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
15.12.19 07:57

@g.sandova já ho taky nechci i když ho mám ráda, už si nás nedokážu představit, ale musím ho vídat v práci, takže se s nim chci bavit normálně, tak chci vědět jestli když pominu jakýkoli kontakt třeba na dva měsíce, jestli se aspoň budeme moct slušně pozdravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat