Ignorace po sexu od kámošky

4
26.8.20 10:01

Ignorace po sexu od kámošky

Ahoj, měl jsem sex s kamarádkou, stalo se tak, když jsme byly opilí. Od té doby mě hodně ignoruje a přehlíží. Když jsem se jí ptal co se děje, tak se nic neděje :?
Do té noci jsem ji vnímal pouze jako kamarádku, ale teď se ve mně pocity mění a začínám cítit něco víc, takže mě její ignor štve o to víc.
Máte nějakou radu? Díky moc :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5313
26.8.20 10:05

Obávám se, že ona víc nechce jestli si to z toho ignorování nepochopil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.8.20 10:13

@JancaS84 jo ale na druhou stranu, jsem jí zatím nedal nic najevo, jen kamarádství jako předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17045
26.8.20 10:16

Tvoje kamarádka prožívá morální kocovinu a nechce tě ani vidět… ona k tobě nic necítí, ten sex byl pro ni jeden velký omyl a chce na to co nejdřív zapomenout. Kdyby tě chtěla, tak se na to pokusí navázat, ale tady moc šancí nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7365
26.8.20 10:25

@Janli Teď jsi mu udělala asi velkou radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
26.8.20 10:43
@Annabela11 píše:
@Janli Teď jsi mu udělala asi velkou radost.
no co… pořád lepší než mazání medu kolem ehmm pusy ;)
Ono to tak stejně bylo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9375
26.8.20 10:45

Mně teda tady ty konstrukty kazeji celej život, třeba se jen stydí a doufá, že se nějak projevíš ty…to furt lidi museji čekat, až se ozve ten druhej, jenže ten druhej zas čeká, až se ozve ten první…prostě udělej chlapa a vybal to na ní…buď trochu sebevědomej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
26.8.20 10:55

Pozvi ji na rande a kdyz odmitne, je to jasny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.8.20 11:00

@K. Rocánková asi jediná možnost, strjné jako předtím už to asi nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13956
26.8.20 11:00

Pozval bych jí na zmrzku ve dvou, ale nijak netlačil. když odmítne, tak je míček na její straně a nic s tím nenaděláš. :nevim:
Ona sama nemusí mít teď jasno, tlačit na ní může situaci jen pos… pardon, zhoršit. :think:
Ta zmrzka (dort, kafe…) má být podaná ruka, ne nátlak. :mavam:
Když to nebude pokračovat, tak aspoň zůstanete kámoši. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13956
26.8.20 11:03
@K. Rocánková píše:
Pozvi ji na rande a kdyz odmitne, je to jasny.

Rande ne, rande je určitý nátlak. A ona sama se v tom nemusí vyznat. Schůzka na neutrální půdě je lepší. :mavam:

Příspěvek upraven 26.08.20 v 11:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13956
26.8.20 11:03
@Tarinka píše:
Mně teda tady ty konstrukty kazeji celej život, třeba se jen stydí a doufá, že se nějak projevíš ty…to furt lidi museji čekat, až se ozve ten druhej, jenže ten druhej zas čeká, až se ozve ten první…prostě udělej chlapa a vybal to na ní…buď trochu sebevědomej…

Dva břehy - kdo první přeplave. :kytka: :pankac: :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
26.8.20 11:19

Heled tezko rict, pokud ty se nejak nevyjadris, ona se treba stydi (ta moralni kocovina, jak uz tu padlo) a je ji proti srsti se chovat, jakoze se nic nestalo. Soucasne se ji to tema samotne nechce vytahovat, aby nebyla za trapku, co si od sexu v opilosti neco slibuje. Pozvi ji na rande (ale tak, aby to bylo opravdu jasne, zadna zmrzlina) a uvidis. Pokud pujde, promluvte si uprimne, pokud nepujde, tak aspon budes vedet, na cem jsi a mozna se pak budes muset chvili kamaradit s nekym jinym, nez te to prejde. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
26.8.20 11:22
@M_Vladim píše:
Rande ne, rande je určitý nátlak. A ona sama se v tom nemusí vyznat. Schůzka na neutrální půdě je lepší. :mavam:Příspěvek upraven 26.08.20 v 11:04

Rande je urcity natlak? Vzdyt spolu uz spali :lol:
Jestli pak dela jako ze nic, nemuze se divit, ze ho ona ignoruje. Naopak, Bozenko, jsi skvela, rad bych te vzal nekam na veceri, co delas v patek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
26.8.20 11:24
@M_Vladim píše:
Rande ne, rande je určitý nátlak. A ona sama se v tom nemusí vyznat. Schůzka na neutrální půdě je lepší. :mavam:Příspěvek upraven 26.08.20 v 11:04

Jak je pozvanka na rande natlak? Me to prijde spis ferovka, at ma kazdy realne ocekavani. Bud na rande budu chtit jit, nebo muzu odmitnout a vsichni vi bez okolku, vo co go. Nejaka zmrzlina nebo prochazka by me osobne vystrasila mnohem vic, nebyla bych si jista, k cemu se schyluje. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama