Ignorant? Aneb co byste udělaly na mém místě?

13.5.17 23:47

Ignorant? Aneb co byste udělaly na mém místě?

J

Příspěvek upraven 23.08.19 v 16:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1665
13.5.17 23:51

Toho prvniho bych uz rozhodne ignorovala a na toho druheho bych si taky davala pozor, kdyz jsou kolegove. Pokud se znaji, bylo by mi to hodne podezrele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
13.5.17 23:54

Nijak, kdyby mě někdo takto ignoroval, zajdu s ním třeba na večeři, užiju si večer a nijak s ním nepočítám, není totiž s čím počítat. Nevím co chtěl, ale nechtěl tě ve svém životě. Kašli na něj a zkus někde jinde nový začátek.

• Citovat
  • Upravit
965
13.5.17 23:58

Sorry to je dobryroman a nebavi me cist takove dlouhe clanky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
13.5.17 23:59

Hluboce zamilovana, po dvoumesicnim „dětském“ vztahu? Poblaznena určitě, hluboká láska je dle mého názoru úplně něco jiného. Nechapu, že ho ještě resis, vykasli se na něj.. omlouvam se, ale prijde mi to hrozně vtipné, úplně sem si vzpomněla na své platonicke „lasky“ v 15letech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
14.5.17 00:00

Tak pokud ti s ním bylo opravdu dobře, tak bych tomu předtím, než bych to odpískala, dala poslední šanci a napsala mu to na férovku- že to jeho jednání moc nechápeš, že ti s ním bylo moc dobře a že bys byla ráda, kdyby se to časem vyvinulo v něco víc, ale že nevíš na čem jsi, že ti toto jeho chování, kdy ti chvíli píše a pak tě zase ignoruje, ubližuje a že než to pro sebe definitivně uzavřeš, tak jsi mu chtěla dát šanci to nějak vysvětlit.
Ono nemáš co ztratit. Pokud ti nepošle nějaké rozumné vysvětlení, tak bych mu napsala, ať už mi nepíše, že hledám vztah s mužem, který ví, co od života chce, ne nějakého rozháraného puberťáka.
No a s tím druhým uvidíš, jak se bude situace vyvíjet. Každopádně to ber naprosto odděleně a toho prvního s tím druhým neřeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8698
14.5.17 00:01

V první řadě si uvědom, že je opravdu hloupost myslet si, že po dvou měsících randění bez sexu s někým ze seznamky ho můžeš „hluboce milovat“. Byla jsi poblouzněná, hormony pracovaly na plné čáře, ale hluboká láska vypadá fakt jinak.
Na prvního zapomeň, kdyby tě chtěl, vystupoval by úplně jinak. Druhého klidně poznávej, ale zkus si držet odstup (myslím tím držet trochu emoce na uzdě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7497
14.5.17 00:03

Na ignoraci bych reagovala pak stejně, nezájmem. A druhý je nejspíš podstrčený tím prvním, zřejmě ho vyslal na výzvědy…Asi bych se dál s druhým kolegou nepouštěla do vztahu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6465
14.5.17 00:06

V 25 je borec jeste mlady pako. Dobre zes mu nekyvla na sex, tenhle by za to nestal. Zamilovanej kluk se chova jinak. Seznamku bych zrusila a chodila dal behat, tam je slusna sance, ze se seznamis a jeste budete mit podobne zajmy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
14.5.17 00:12

Vypadá to, že si s tebou jenom tak hraje. Taky je možné, že on je zadaný, nebo že má takových vztahů ze seznamky rozpracovaných více. Ten jeho kolega, to může být to samé. Dávala bych si na něj taky pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 00:14

Co mužeš chtít po lidech ze seznamky :potlesk: :zed:

Příspěvek upraven 14.05.17 v 02:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
14.5.17 00:36

Prvnímu bych už nepsala, na druhého bych si dala majzla…bůhví jestli to není nějaká léčka.
A priste to tolik neřeš…můj soukromý názor je ten, ze ve všem moc stouras, všechno resis ze všech stran a obavám se, ze nejen v hlavě, ale i nahlas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
14.5.17 00:45
@Míša 95
@Míša 95 píše:
Hluboce zamilovana, po dvoumesicnim „dětském“ vztahu? Poblaznena určitě, hluboká láska je dle mého názoru úplně něco jiného.

8o Přesně v tomhle věku jsem se „dětsky“ zamilovala taky a ještě rychleji… a z toho „dětského“ zamilování je už desetiletý vztah. Některé zdejší přispěvatelky to stihnou i s rozvodem za třetinu. :roll: Opatrně s těmi soudy jako. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 01:49

Věř, že hodně chlapů rozum ve 25 rozhodně nemá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60203
14.5.17 07:28

Nereagovala bych na nej uz vubec. A ze se znaji, by mi bylo podezrele. Smazala bych si tam profil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama