Ignorujete někoho, s kým jste něco měli?

Anonymní
6.1.20 22:53

Ignorujete někoho s kým jste něco měli?

Mate nebo jste měli někoho, s kým jste něco měli sex, románek, kratší vztah, skončilo to a teď se třeba někde potkáte a ignorujete se? Jako by jste byli cizi lidé. Přitom nic moc hrozného jste si neudělali. Ale zkratka tu osobu ignorujete, jako kdyby neexistovala. Děláte to? Přijde vám to ok přístup?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2253
6.1.20 22:57

Nedělám, není důvod, pozdravim a jdu dál :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
6.1.20 23:00
@Anonymní píše:
Mate nebo jste měli někoho, s kým jste něco měli sex, románek, kratší vztah, skončilo to a teď se třeba někde potkáte a ignorujete se? Jako by jste byli cizi lidé. Přitom nic moc hrozného jste si neudělali. Ale zkratka tu osobu ignorujete, jako kdyby neexistovala. Děláte to? Přijde vám to ok přístup?

Ne. Jsme dospělí a pozdrav mě nezabije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900
6.1.20 23:03

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
6.1.20 23:11

My se normalne pozdravime a tak nejak obecne dame do reci. Kdyz s nekym sdilim neco intimniho, tak ho pak snad nebudu ignorovat jak pubertacka 8o. Asi jina situace by byla, kdybych se s nekym rozesla fakt ve zlym, ale urcite bych ho minimalme pozdravila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
6.1.20 23:12

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7232
6.1.20 23:26

Zdravím všechny a jsem schopná vést konverzaci „o počasí“, ale občas si u toho myslím svoje :lol: Většinou „jak jsem jen mohla“ :mrgreen: Z druhé strany se mi to taky nikdy nestalo, že by chlápek vyloženě uhnul pohledem při setkání. Jsme snad dospělý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
6.1.20 23:27

Já tohle nikdy nepochopila a nepřijde mi to normální. Ale moji všichni ex mě pár let ignorovali, jeden mě začal zdravit po cca 5letech a druhý tak za dva roky… a jinak jsem měla dva krátké vztahy a též se se mnou nebavili :D… zato úlety, když jsme si to vyjasnili na začátku, jooo ty jsou ok, to se pozdravíme, pokecáme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
6.1.20 23:47
@Anonymní píše:

Nebyla jsem zadna svetice, a ignoruji takto cilene „jen“ dva.-) Nekoho, kdo.mi nic hrozneho neudelal, bych urcite neignorovala, proc taky? U jednoho jsem se tak rozhodla po nekolika letech, co jsme se znali a vidali, protoze zkratka to, co jsem videla, jak se choval - kdysi ke me, ale pak i k jinym lidem - ja proste nechci mit takoveho cloveka ve svem zivote. Nechci rict jen ahoj ( bylo by to stejne trapne, protoze jsem se znali dlouho, dobre a duverne), ale nechci se s nim pratelsky zapovidat - pac proste je jaky je. Tak vzdy sklopim hlavu a delam, ze ho nevidim. On to vi, ja to vim. Je to nejlepsi mozne reseni. A s tim druhym to tak nejak vyplynulo, parkrat jsme se sesli, zjistila jsem, ze lze, a dalsi hnusarny, po par letech jsem ho potkala a proste jsem ho nepozdravila. Nemela jsem chut. Proc se premahat. Jinak tedy obcas potkam nekoho, koho jsem nekdy znala, ciste zbezne - z prace, skoly, mile lidi, a tez nepozdravim - kolikrat si te lidi ani nepamatujou, ja uz tez nevim, jak se dotycny jmenoval, nekdy nemuzu prijit na to odkud se zname, nemam chut a silu do rozhovoru a zjsitovani, jestli si te ten druhej pamatuje…tak to promlcim, i ten druhej ma prece sanci prijit a rict - cau, to je let.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 23:54

Ignoruju, protože to byl zkratka blbec a buran a docela lituji toho, co probehlo a ze jsem to neutla hned. Nestojí mi beztak za pohled

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 00:03

Ne. Snad jsme dospělí lidé. Ale mám jednoho ex, ktery by mě nejspíš ignoroval. :lol: Zažila jsem to s ním totiž v době, kdy jsme spolu chodili, byli jsme na rande, a v tom podniku byla jeho ex s kamarádkou. Dozvěděla jsem se to tak, že se choval divně, přišlo mi, jako by se skoro schovával, pořád se ohlížel a někam přesouval, já na to jen zírala… pak z něj vylezlo tohle. Vyloženě se jim cíleně vyhýbal. Nevím, co mezi nimi bylo, ne že bych chtěla cvrlikat s jeho ex, ale bylo mi za něj tehdy hrozně trapně. Nemusí jít hned o vykecávání, ale přijde mi ok toho člověka aspoň pozdravit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 00:05

Jo ale chápala bych to v případě, že by šlo o opravdu hodně zlý rozchod nebo v tom vztahu bylo něco jako domácí násilí atp., to pak jo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 00:08

Tady nejde o vztah. Myslím třeba nějaký krátký románek, sex..
Nevidím důvod toho člověka neignorovat, když utnuti následovalo z jistých důvodu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 00:10

.

Příspěvek upraven 07.01.20 v 00:24

• Citovat
  • Nahlásit
7232
7.1.20 00:20

Proboha to seš zase ty 8o

• Citovat