Moje problémy ignorují a nikdo není ochoten mi pomoct

Anonymní
4.12.19 07:33

Ignorují moje problémy. Mám pocit, že jsem blázen.

Od dětství se táhnou moje problémy s páteří. Život bez bolesti si téměř nepamatuju. Do 15 jsem nosila korzet, podstoupila jsem operaci a až do narození prvního dítěte poctivě docházela na fyzioterapie, plavala a cvičila i doma, čímž se mi dařilo moje problémy slušně kompenzovat. S narozením dítěte jsem přestala chodit k fyzio i na bazén, zůstalo jen občasné cvičení doma. Když to dítě umožnilo. Záda bolela, ale trochu mi to kompenzovaly procházky s kočárkem. Teď mám děti dvě o 2 roky, takže na dlouhé procházky můžu zapomenout. Začala jsem mít velké bolesti a kulhat, došla jsem si k doktorovi a ten mě poslal na obstřiky a na fyzio. Na obstřiky chodím a moc mi nepomáhají. Na fyzio nechodím, protože tam nemůžu s dětma. Mám možnost chodit po předchozí domluvě kdykoliv po-pá od 7 do 17.30, přesto nikdo není ochoten mi pohlídat v jakoukoliv dobu děti. Manžel si rozjel podnikání za hranicemi a je věčně v tahu, rodiče jsou strašní workoholici, oba mají práci a k tomu přivýdělek. Mamka mi slíbila, že už od ledna bude pracovat jen na zkrácený úvazek a bude mi občas k ruce, ale místo toho si práci ještě přibrala, takže mám smůlu. Připadám si jak blázen, když kohokoliv z nich prosím o pohlídání, naprosto na to nereagují, přitom už kulhám a je to do očí bijící. Mamka mi třeba řekla, že mám míň jíst a zhubnout, čímž se to spraví samo. Přitom nemám nadváhu a chybí mi hlavně pohyb, který si s dětma sama neumím zorganizovat. Taťka zas vypráví o známém, který ochrnul po úraze na obě DK a přesto svépomocí opravil chatu. Ségra sportovkyně mi koupila běžecké oblečení, ale jak mám asi běhat s batoletem a miminkem? Manžel mi akorát řekne, že to mám těžký. A nedávno mi přivezl hůlky, že se mám při chůzi opírat. Když jsem mu řekla, že takto nechci skončit ve 28 letech, že se stydím za sebe, tak jsi řekl, ať kašlu na okolí, že kdo se směje, je blbec. Vůbec ho nezajímá, že mi to vadí kvůli sobě a ne okolí. Připadám si v pasti, všichni mé problémy ignorují a bagatelizují a nikdo není ochoten mi pomoct, abych žila zase normálně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
4.12.19 07:38

Chapu Vas. Odkud jste? Kdyz to pujde, deti pohlidam:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
4.12.19 07:39

Zkus něco pohledat na hlídačky. cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
@Obycmama píše:
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325

A co rovnou si zajednat chůvu/hlídání a na nikoho nečekat? To fyzio bude na hodinu, dvě, to se dá nechat dětičky někomu „cizímu“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
4.12.19 07:40

Manžel maká v Německu? Celou péči o děti nechal na tobě, že si nemůžeš zajít ani na fyzioterapii? Je to jednoduché, vezmi si peníze, sežeň si paní na hlídání, pravidelně a na tu hodinku, co potřebuješ fyzioterapii si zaplať někoho, kdo ty děti pohlídá. A budeš-li chtít jít cvičit ještě mimo, tak zrovna tak zaplať někomu, kdo bude děti hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50272
4.12.19 07:42

A co si takhle najít placené hlídání? Děti jsou tvoje a tvého manžela, ne rodičů nebo sestry. Takže by mě nenapadlo jim vyčítat, že chodí do práce a nemohou kvůli tomu hlídat moje dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571

Já bych teda asi šla cestou placeného hlídání, pokud vlastní rodina, hlavně tedy manžel, odmítají řešit tvé zdraví. Takže bych na tu fyzio prostě chodila a našla placenou chůvu. Vycházky si myslím, že se snad se dvěma detma absolvovat dají úplně normálně a cvičení doma by se taky zvládnout určitě dalo i s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37306

Pani na hlidani, regulerne, denne na 3 hodky, ty si obeham, co potrebujes. potrebujes byt zdrava, tak pokud nikdo nehlida, tak takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
4.12.19 07:43

Tak si zaplať hlídčku. Když člověk chce, tak najde řešení vždy. Přeci nemůžeš zanedbávat svoje zdraví.

Příspěvek upraven 04.12.19 v 07:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
4.12.19 07:43

Co sousedi? A jak jsou děti staré??Tohle mi je hrozně líto když vlastní rodina nedokáže pomoci. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31795
4.12.19 07:44
@Anonymní píše:
Od dětství se táhnou moje problémy s páteří. Život bez bolesti si téměř nepamatuju. Do 15 jsem nosila korzet, podstoupila jsem operaci a až do narození prvního dítěte poctivě docházela na fyzioterapie, plavala a cvičila i doma, čímž se mi dařilo moje problémy slušně kompenzovat. S narozením dítěte jsem přestala chodit k fyzio i na bazén, zůstalo jen občasné cvičení doma. Když to dítě umožnilo. Záda bolela, ale trochu mi to kompenzovaly procházky s kočárkem. Teď mám děti dvě o 2 roky, takže na dlouhé procházky můžu zapomenout. Začala jsem mít velké bolesti a kulhat, došla jsem si k doktorovi a ten mě poslal na obstřiky a na fyzio. Na obstřiky chodím a moc mi nepomáhají. Na fyzio nechodím, protože tam nemůžu s dětma. Mám možnost chodit po předchozí domluvě kdykoliv po-pá od 7 do 17.30, přesto nikdo není ochoten mi pohlídat v jakoukoliv dobu děti. Manžel si rozjel podnikání za hranicemi a je věčně v tahu, rodiče jsou strašní workoholici, oba mají práci a k tomu přivýdělek. Mamka mi slíbila, že už od ledna bude pracovat jen na zkrácený úvazek a bude mi občas k ruce, ale místo toho si práci ještě přibrala, takže mám smůlu. Připadám si jak blázen, když kohokoliv z nich prosím o pohlídání, naprosto na to nereagují, přitom už kulhám a je to do očí bijící. Mamka mi třeba řekla, že mám míň jíst a zhubnout, čímž se to spraví samo. Přitom nemám nadváhu a chybí mi hlavně pohyb, který si s dětma sama neumím zorganizovat. Taťka zas vypráví o známém, který ochrnul po úraze na obě DK a přesto svépomocí opravil chatu. Ségra sportovkyně mi koupila běžecké oblečení, ale jak mám asi běhat s batoletem a miminkem? Manžel mi akorát řekne, že to mám těžký. A nedávno mi přivezl hůlky, že se mám při chůzi opírat. Když jsem mu řekla, že takto nechci skončit ve 28 letech, že se stydím za sebe, tak jsi řekl, ať kašlu na okolí, že kdo se směje, je blbec. Vůbec ho nezajímá, že mi to vadí kvůli sobě a ne okolí. Připadám si v pasti, všichni mé problémy ignorují a bagatelizují a nikdo není ochoten mi pomoct, abych žila zase normálně.

Najala bych chůvu a účet předložila manželovi blbečkovi. Už jsi sem psala, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37306
4.12.19 07:44

Co nejaka studentka, z mistni stredni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
4.12.19 07:50
@Obycmama píše:
:potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
4.12.19 07:52

Na fyzioterapie zaplatit hlidani. Na pohyb koupit sportovni kocar nebo takovy ten cruiser, dat tam deti a vyrazit. Tvoje mama fakt nema povinnost prichazet pred duchodem o penize, aby hlidala tvoje deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat