II. menstruace po revizi - kdy zajít na gynekologii, když se MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_Kája_90
Stálice 55 příspěvků 27.11.18 22:09
II . menstruace po revizi

Děvčata l, mám na Vás dotaz.
Jsem po revizi dělohy, první menstruace přišla přesně na konci 6-nedělí, druhá však stále nikde.
Mám 3 dny zpoždění a těhotenský test zatím negativní.
Kdy zajít na gyndu, když se MS nedostaví?
Může být test zatím negativní i když bych byla těhotná?
Pěkný večer všem!

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:41

@_Kája90 ja mela prvni MS presne na termin (u me to je 30 dni), druha prisla az za 42 dni (nikdy se mi nestalo), ta treti a dalsi zas v terminu. Doktor rikal,ze se muze stat, hormonalni zmeny.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 27.11.18 23:20

@_Kája90 Mě naštěstí po revizi začala chodit ms opět přesně jako hodinky. Řekla bych, že se mi osvědčil i kontryhelový čaj na srovnání cyklu. Zpoždění je teď určitě možné, tělo může být ještě rozhozené. Za mě bych zavolala dr. pokud by se nedostavila týden po termínu, objednají na případnou vyvolávací injekci.

skorotehotna
Kecalka 385 příspěvků 28.11.18 06:32

Mě první přišla přesně po 28 dnech (můj cyklus) a druhá meskala 7 dni. Byla jsem si ale téměř jistá, ze těhotná nejsem.

Petulina90
Stálice 68 příspěvků 06.01.19 19:15

Holky chci sr zeptat jak ste dopadly ? Mam stejny problem předposledni den 6nedělí po revizi přišla MS a další nic ted jsem 40DC a tt neg. :( zitra se zkusim objednat k dr. Zitra ma prijit dalsi ovu ale ja uz mam od vcera podovne bolesti spise paleni stytke kosti a pichani v trisle :think: pate s tim nejaka zkusenost ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >